FCBMati22
Dołączył/a: luty 2014
Częstochowa
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
polecam Hugo Mallo z celta vigo
0
DANILO CATALDI do Barca na pomoc srodek
0
Jonathan Castro do Barca :d
0
Hectora Bellerina za daniel alves ... czy kogo ...
0
Hatem jest najlepszą opcją dla Barcy,,,, Lacazette/ Gameiro
za dobry na zmiennika
1
Zgadzam się zasługuje w 100% jestem zdania że musi zostać.
0
Zgadzam się zasługuje w 100%
0
Moim zdaniem z Bartrą może być jak z Pique. Vermaelena < Barta
2
Musi zostać! kupic tego Umtiti ... :)klauzulę 80mln euro:D
0
http://www.fcbarca.com/user/FCBMati22/moje-oceny/mecz/5460/fc-barcelona-sevilla-fc
2
a sprowadzić Ben Arfe i Denisa
0
Na zmiennika do ataku byłby idealny :) ściągnąć Gotzego.
0
Marc-Vidal,Pique,Javier,Alba-Busi,Arda,Rakitic
MSN
0
super zmiennik zajebisty z niego będzie :) tez Sofiane Feghouli jest wolny transter jak cos zajebisty bylo .. nie ma kasy na transtery :D
1
Czekam na Segiego Roberto.
0
Rafinha ostatnio gra rewelacyjnie,lepszy od Pedro ... Wnerwia mnie ten Enrique, dlaczego nie wstawi Pedro od pierwszej minuty..
0
A do stycznia bedzie sie chlopak marnowal...
0
Luis Enrique wierzy w Vermaelena. Nawet w przypadku odejścia Bartry, Lucho nie poprosi o wzmocnienie środka obrony... adriano zostanie i Montoya tez zostanie .. bardzo chce barta zostanie bo Mascherano zmęczony bedzie po copa America
0
Luis Enrique wierzy w Vermaelena. Nawet w przypadku odejścia Bartry, Lucho nie poprosi o wzmocnienie środka obrony. [sport]
0
Zostanie nowym prezydentem : Bartomeu i Luis Enrique bedzie dobrze ... Luis Enrique nowy Pepa Guardiola ... carles puyol i eric abidal szkoda mi nie mogę być jako trener Barcelony
mi tylko będzie brakowało xaviego :/
0
Luis Enrique Zostaję czy nie ...
0
Barca chyba przedłuży kontrakt z Luis Enrique i alves i Xavi...
0
kupił i Pogbę i Verattiego,Reus'
0
Komentarz usunięty
0
Tito Vilanva - dobry człowiek, świetny piłkarz, wspaniały trener. Spoczywaj w pokoju.
3
Ta informacja zostanie oficjalnie zdementowana albo potwierdzona. Czas pokaże chociaż bardzo bym chciał Pogbe w Barcelonie :)
0
Mathieu - Bartra - Pique - Alves
0
Aymeric Laporte do barca
1
Bellerin Do barcy :D za daniel alves ... on lepszy od danilo ..
8
Tak ale szkoda mi trochę kibiców Realu Madryt... stracili ostatnią szansę zobaczenia jakiegokolwiek pucharu na Santiago Bernabeu w tym sezonie ,Według mnie finał powinien się odbyć na neutralnym gruncie. Żeby żadna drużyna nie miała dodatkowego atutu w postaci własnego boiska.