0

polecam Hugo Mallo z celta vigo

0

DANILO CATALDI do Barca na pomoc srodek

0

Jonathan Castro do Barca :d

0

Hectora Bellerina za daniel alves ... czy kogo ...

0

Hatem jest najlepszą opcją dla Barcy,,,, Lacazette/ Gameiro
za dobry na zmiennika

1

Zgadzam się zasługuje w 100% jestem zdania że musi zostać.

0

Zgadzam się zasługuje w 100%

0

Moim zdaniem z Bartrą może być jak z Pique. Vermaelena < Barta

2

Musi zostać! kupic tego Umtiti ... :)klauzulę 80mln euro:D

2

a sprowadzić Ben Arfe i Denisa

0

Na zmiennika do ataku byłby idealny :) ściągnąć Gotzego.

0

Marc-Vidal,Pique,Javier,Alba-Busi,Arda,Rakitic
MSN

0

super zmiennik zajebisty z niego będzie :) tez Sofiane Feghouli jest wolny transter jak cos zajebisty bylo .. nie ma kasy na transtery :D

1

Czekam na Segiego Roberto.

0

Rafinha ostatnio gra rewelacyjnie,lepszy od Pedro ... Wnerwia mnie ten Enrique, dlaczego nie wstawi Pedro od pierwszej minuty..

0

A do stycznia bedzie sie chlopak marnowal...

0

Luis Enrique wierzy w Vermaelena. Nawet w przypadku odejścia Bartry, Lucho nie poprosi o wzmocnienie środka obrony... adriano zostanie i Montoya tez zostanie .. bardzo chce barta zostanie bo Mascherano zmęczony bedzie po copa America

0

Luis Enrique wierzy w Vermaelena. Nawet w przypadku odejścia Bartry, Lucho nie poprosi o wzmocnienie środka obrony. [sport]

0

Zostanie nowym prezydentem : Bartomeu i Luis Enrique bedzie dobrze ... Luis Enrique nowy Pepa Guardiola ... carles puyol i eric abidal szkoda mi nie mogę być jako trener Barcelony
mi tylko będzie brakowało xaviego :/

0

Luis Enrique Zostaję czy nie ...

0

Barca chyba przedłuży kontrakt z Luis Enrique i alves i Xavi...

0

kupił i Pogbę i Verattiego,Reus'

0

Komentarz usunięty

0

Tito Vilanva - dobry człowiek, świetny piłkarz, wspaniały trener. Spoczywaj w pokoju.

3

Ta informacja zostanie oficjalnie zdementowana albo potwierdzona. Czas pokaże chociaż bardzo bym chciał Pogbe w Barcelonie :)

0

Mathieu - Bartra - Pique - Alves

0

Aymeric Laporte do barca

1

Bellerin Do barcy :D za daniel alves ... on lepszy od danilo ..

8

Tak ale szkoda mi trochę kibiców Realu Madryt... stracili ostatnią szansę zobaczenia jakiegokolwiek pucharu na Santiago Bernabeu w tym sezonie ,Według mnie finał powinien się odbyć na neutralnym gruncie. Żeby żadna drużyna nie miała dodatkowego atutu w postaci własnego boiska.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?