1

Ten moment, kiedy masz najlepszego piłkarza w historii, najlepsze trio w historii, jedną z najlepszych drużyn w historii i masz bilans bramek +17 a wyprzeda cię Sevilla z bilansem bramek +5 :D

0

A może to będzie sezon Sevilli i może dokonać tego co Leicester City? :D

0

Dzsiaj są mecze na szczycie tabeli La Liga Santander:
Sevilla FC - Atletico Madryt
Real Madryt - Athletic Bilbao
Szczerze, jaki rezultat chcielibyście w tym pierwszym (bo w 99,9999% użytkowników w tym drugim już wiem). Najlepszy byłby remis albo w gorszym przypdaku wygrana Sevilli, a wy jak sądzicie?

0

Spokojny, miał szacunek ;)

15

Messi po wczorajszym hat tricku ma tyle samo bramek co w zeszłej kadencji (6). A zrobił to w 2 meczach :P W zeszłym sezonie rozegrał 7 spotkań.

3

W tym meczu na razie widzimy 2 hat tricki:
- Messi - 3 bramki
- Mathieu - 3 zobaczone kartki

0

Ale to była biografia Guillem'a Balague którą przeczytałem rok temu i nie do końca byłem przekonany ;) Jeśli czytałeś i wiesz lepiej to napisz ja bym poprawiła aby nie wprowadzać w błąd ;)

0

Być może to były ciastka albo lody tego już nie pamiętałem ale przeczytałem to gdzieś że Messi podbił tyle razy ta piłkę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Ciekawostka:
Gdy Leo Messi był jeszcze dzieckiem usłuszał od ojca, że jeśli podbije piłkę 1000 razy wtedy kupi mu lody. Mały wtedy Leo, który przyjął tę propozycję i podbił piłkę aż... 10 000 RAZY!!! Jorge Messi musiał kupić swojemu synowi 10 lodów.

1

Cristiano Ronaldo strzelając 2 bramki Andorze ma na koncie 63 bramki dla kadty. Tym samym prześcignął brazylijskiego Ronaldo który dla Canarinho zdobył 62 bramki.

2

Oby się sprawdziło :D

0

Zauważyłem że po artykułach takich jak: "Barcelona nigdy nie przegrałe z...", "Dobry bilans Barcy na meczach na...", "Ta czy tamta drużyna nigdy nie wygrała za Barcą..." to zawsze jest ten pierwszy raz i zawsze jest to nie miłe uczucie :P Nie chcę nić mówić ale w moim odczuciu tak bywa :P No nic może uda sie kiedy indziej

4

2015 - 1-4 na Balaidos
2016 - 3-4 na Balaidos
2017 - 5-4 na Balaidos? :)

1

Dajcie mi teraz Sergio Ramosa i Alvaro Morate i zobaczycie w 93 i 94 strzela i zrobi się 5-4.

0

WOW :O Nie przestrzelił :O Szacun!

0

Powracamy!

0

Comeback is real!

4

A powiecie czemu Mathieu zakończył karierę reprezentacyjną a nie Barcelońską? :V

0

Taki tam Aspas strzeli rok temu nam 2 bramki więc nie taki byle jaki ;)

0

Co się dzieje xDDDDDDD Celta co robi xD To jest gw*łt +18 ten mecz xd

0

To ze Borussia wygrywa to nie jest az takie dziwne, przecież oni nie przegrali meczu u siebie przecież od bardzo długiego czasu

0

Ale rekordu Josefa Bicana nigdy nie pobije z całym szacunkiem i podziwem dla Leo. Chodzi mi tu także o gole zdobyte w towarzyskich meczach i meczach pokazowych, gdzie Bican strzelił ich aż 1468 bramek co jest rekordem w historii futbolu! Ale myślę że w meczach oficjalnych i Messi i Cristiano Ronaldo powinni pobić te 805 bramek ;)

5

Rudy to jest jednak kluczowy zawodnik....
Albo wygrywa mecze, albo je przegrywa
Albo trafia z trudnych sytuacji w powietrzu, albo nie trafia z 6 metrów w 200% szansie
UWIELBIAM GO! :D

0

MARCA jak chciałbyś wiedzieć

79

Carlo Ancelotti: "Powiedziałem, że Cristiano jest najlepszym zawodnikiem, jakiego kiedykolwiek trenowałem? Nie trenowałem Messiego. Nie mogę powiedzieć, kto jest lepszy."

0

No kilku, kilku :D

0

O kurczę... zawsze było TOP 10... ale ok poczekam :)

0

Top 3? Nigdy nie było tego? Bądą emocje xD

0

Dzięki ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?