0

A ty nie byłbyś zły gdy wiesz że spalony jest oczywisty i prawie straciłbyś bramkę :/

1

To nie wina Messiego że zagrał źle. Grał na środku pola i trochę w polu karnym to jak miał strzelić 4 gole. Z połowy nie bo Iraizoz z bólem dupy by to złapał, a w polu karnym też nie bo nie miał tylu piłek. 3 sytuacje miał i 1 wykorzystał i tak dobrze...

11

Co ty K***A piszesz???!!!!!

0

1. Sędzia z Madrytu...
2. W Polsce są gorsze słowa...
3. Sam bym tak zareagował...
4. AS pisze o Pique...
5. 4-12 spotkań zawieszenia...
WNIOSEK: Pique nie będzie grał do końca sezonu.

0

To trzeba było dać NEYMARA w pierwszym meczu... Zaraziłby Aduriza i resztę świnką :D

1

Nie zgadzam się z tobą by sprzedać Pique bo robi wielka robotę w powietrzu. a tak pro po kto to Magala XD

1

2015 to nie najlepszy rok na sexstet moim zdaniem to będzie 2016 :)

6

Spokojnie, spokojnie w 1 kolejce rozwalimy ich :)

0

I PINKNIE!!!!! :)

4

Bravo powinien bronić bo będziemy krzyczeć BRAWO BRAVO!!!!!!

0

Też prawda, no ale chłopie to przecierz FC Barcelona :)

5

1-10 Minuta - Gol Messi
11-15 Minuta - Gol Suarez
16-30 Minuta - Gol Messi
30-60 Minuta - Gol Messi
115 Minuta - Gol Pedritto

0

Po prostu... WIERZYMY !!!!!!!!!!!!

0

Oby Messi, Suarez, Iniesta, Busi i Rakitić grali :)

0

O Boże ile czytania !!!!!!!!!!!!!!

0

Sorry trochę źle napisałem nic nie mam do Sandro :) Zapomniałem o słowach "zobaczyć więcej" :)

0

Zmiany na jutrzejszy mecz to:
Ter Stergen - Bravo
Sergi Roberto - Samper
Pedro - Rafinha

0

Niestety nie chce tego pisać, ale prawda jest taka że zagrali jakby byli w Ekstraklasie :((((((((((((((((((((((

0

Ja bym chciał więcej oglądać Sampera zamiast Roberto i Sandro :/

1

To pora by przełamać się i chociaż raz się podnieść, w końcu mamy najlepszego piłkarza w historii klubu i piłki nożnej :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?