FCBarcelona15
Dołączył/a: sierpień 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A ty nie byłbyś zły gdy wiesz że spalony jest oczywisty i prawie straciłbyś bramkę :/
1
To nie wina Messiego że zagrał źle. Grał na środku pola i trochę w polu karnym to jak miał strzelić 4 gole. Z połowy nie bo Iraizoz z bólem dupy by to złapał, a w polu karnym też nie bo nie miał tylu piłek. 3 sytuacje miał i 1 wykorzystał i tak dobrze...
11
Co ty K***A piszesz???!!!!!
0
1. Sędzia z Madrytu...
2. W Polsce są gorsze słowa...
3. Sam bym tak zareagował...
4. AS pisze o Pique...
5. 4-12 spotkań zawieszenia...
WNIOSEK: Pique nie będzie grał do końca sezonu.
0
To trzeba było dać NEYMARA w pierwszym meczu... Zaraziłby Aduriza i resztę świnką :D
1
Nie zgadzam się z tobą by sprzedać Pique bo robi wielka robotę w powietrzu. a tak pro po kto to Magala XD
1
2015 to nie najlepszy rok na sexstet moim zdaniem to będzie 2016 :)
6
Spokojnie, spokojnie w 1 kolejce rozwalimy ich :)
0
I PINKNIE!!!!! :)
4
Bravo powinien bronić bo będziemy krzyczeć BRAWO BRAVO!!!!!!
0
Też prawda, no ale chłopie to przecierz FC Barcelona :)
5
1-10 Minuta - Gol Messi
11-15 Minuta - Gol Suarez
16-30 Minuta - Gol Messi
30-60 Minuta - Gol Messi
115 Minuta - Gol Pedritto
0
Po prostu... WIERZYMY !!!!!!!!!!!!
0
Oby Messi, Suarez, Iniesta, Busi i Rakitić grali :)
0
O Boże ile czytania !!!!!!!!!!!!!!
0
Sorry trochę źle napisałem nic nie mam do Sandro :) Zapomniałem o słowach "zobaczyć więcej" :)
0
Zmiany na jutrzejszy mecz to:
Ter Stergen - Bravo
Sergi Roberto - Samper
Pedro - Rafinha
0
Niestety nie chce tego pisać, ale prawda jest taka że zagrali jakby byli w Ekstraklasie :((((((((((((((((((((((
0
Ja bym chciał więcej oglądać Sampera zamiast Roberto i Sandro :/
1
To pora by przełamać się i chociaż raz się podnieść, w końcu mamy najlepszego piłkarza w historii klubu i piłki nożnej :)