0

Pro po Messiego: Jest najlepszy i zawsze będzie się wszystko kręciło wokół jego bo to Leo! Teraz dorósł i wie co ma robić aby być jeszcze lepszym.
Pro po Sancheza: Bardzo go lubiłem i lubię ale mógł być tak samo odważny jak Suarez i tyle :) Np. Pokazywać z siebie wszystko na treningach albo porozmawiać z kolegami i poprosić o więcej piłek albo więcej swobody.

0

Dzisiaj też wszystko się kręci wokół Messiego.
Musiał coś pokazywać na treningach, aby pokazać że gra lepiej gdzie indziej.
Nie wiem czy się bał czy nie chciał nic powiedzieć ale tak sobie zrobił :/
Teraz gra w Arsenalu być może dlatego ze nie popełnił tego samego błędu co w Katalonii.

0

Wiem że Alexis sam odszedł ale mógł postąpić jak Suarez najpierw asystować kolegom, a później pozwalać sobie na więcej i zostać na takim poziomie jakim chciałby być ;)

0

Bezsens? Sanchez skrzydłowy to dlaczego Suarez napastnik ma więcej asyst? Patrz na wszystko, nie tylko na bramki.

0

Jezu same zbiegi okoliczności...
Akurat czytam "Biografię. Messi" Guillem'a Balague i co przeczytam w tej książce to jest napisane na tej stronie :D

4

Najlepsi asystenci w Europie od września 2008 roku:
1. Ozil - 101
2. Messi - 100
3. Cesc - 84
4. CR7 - 75

8

Z tego co mi wiadomo Barca chcę złożyć nowy kontrakt dla Messiego, który obowiązywał by go do końca jego kariery. Gdyby była to prawda byłbym najszczęśliwszym człowiekiem na świecie!!!

1

Jak tak uważasz :) Ale u Suareza była ta kara i tak szybko wpasował się w drużynę ;)

8

Jak wigilia? Mam nadzieję że wszystkim była udana :) Jeszcze raz Wesołych Świąt!

A tu porównanie Suareza i Sancheza w Barcelonie ;)

SUAREZ - SANCHEZ

67 MECZE 141

49 GOLE 47

28 ASYSTY 26

0,73 GOL NA MECZ 0,33

5 w 1 roku TROFEA 5 w 3 lata

0

Nie wiem czy to prawda co pisze Sport o Pique, ale jeśli tak to nie musimy się martwic o Pique :) Ma jeszcze dużo gry w Blaugranie ;)

0

Hahahahahahah :D

0

Dzięki!!! ;) :) :D

0

A gdzie Marca? o.O

0

Przy obecnej sytuacji Realu to trochę nie na miejscu ;)

1

Także tak oceniam. Najlepsze domu to Bale'a albo ten Messiego :)

5

A kto na pasterkę aby pomodlić się o kolejny udany rok w wykonaniu naszych piłkarzy? :)
PS. WESOŁYCH ŚWIĄT WSZYSTKIM!!! :)

0

Jest tego bardzo wiele więc i tak mało daję :D
PS. Dzięki i nawzajem ;)

0

Ahhh.... szkoda ale naprawdę zajebisty :D Grać na dachu w piłkę... xD

0

Nową koszulkę Barcy, PS3 i 6 gier oraz trochę słodkiego :D

0

Nie spamuję tylko chcę pokazać niektóre filmy, cytaty lub ciekawostki i tyle ;)

0

0

Hahahahhahahahaha!!! Ramos się ośmiesza ;) :D ;D
http://www.memypilkarskie.pl/img/8774/mistrzowska-odpowiedz-sergio-ramosa-/

1


Świetny film o młodym Messim i jego niesamowitym dryblingu ;)

15

Szczególną uwagę trzeba zwrócić na miejsce Neymara w poprzednim roku, a obecnym. Chłopak przy Messim i innych fenomenalnych piłkarzy z Barcy naprawdę się rozwija. Może Złotej Piłki jeszcze nie dostanie, jeśli Messi będzie prezentował taką klasę, ale na pewno dostanie ją. Czuje to! :)

0

Puyol miał o wiele więcej kontuzji, a poza tym Xavi grał przez 17 lat, a Puyol przez 15 :)

10

A pro po Messiego:
30 grudnia w meczu z Betisem może rozegrać 500 mecz w oficjalnych meczach dla Barcelony! Tym wynikiem mogą się pochwalić:
- Victor Valdes - 535 meczów
-Migueli - 549 meczów
-Andres Iniesta - 565 meczów
-Carles Puyol - 593 mecze
-Xavi Hernandez - 767 meczów
Miejmy nadzieję że Messi mógłby rozegrać więcej niż Xavi :) Tego samego życzę Andresowi ;)

0

Jeszcze tylko Puchar Króla :)

0

A Super puchar Hiszpanii też liczony? Te rozgrywki są uznawane za finał

3

Mała ciekawostka:
Leo Messi strzelając bramkę w finale KMŚ strzelał już w tym sezonie w Lidze, Lidze Mistrzów, Superpucharze, Superpucharze Europy, meczach towarzyskich i KMŚ. Brakuje mu jeszcze bramki w Pucharze Króla aby powtórzyć wyczyn z sezonu 2011/12, gdzie Argentyńczyk strzelał w każdej rozgrywce, gdzie Barcelona brała udział.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?