FCBarcelona15
Dołączył/a: sierpień 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Zizou oby tak dalej :) Masz punkt i my zadowoleni :D Do dziś cię lubimy ;)
6
Podziękujmy całej Sevilli za całą niedzielę :) Za ważne 2 remisy!!!
0
Można link do meczu? :)
0
No to Messi z wolnego :D
0
Jak to mawia klasyk: gol to gol :D
0
A rewanż 1 rundy? Strzelił 2 :)
0
Piękna asysta Messiego :)
0
11 mądrych ludzi :)
0
To inni mówili że zakończy karierę w Newells :) Messi zawsze chciał zostać u nas
6
Jeju jak się cieszę!!! Chciałbym aby grał do 40 w górę :) Bo my legendy swoje szanujemy :)
0
Ok JEST MANITA, ale gdzie Messi ma nagrodę Puskasa????
0
Jeszcze jedna ciekawostka:
Barcelona w swojej historii brała udział w 93 turniejach!
0
A fiest ile....
0
Odpowiedź: C
Wygrałem?
19
Ciekawostka:
Barcelona jest najbardziej utytułowanym klubem w historii jeśli chodzi o wszystkie trofea.
Oficjalne - 86
Towarzyskie - 173
Razem- 259 TROFEÓW !!!!
0
Słyszałem że Barcelona zremisowała 1-1 z Barceloną
0
Nie że hejt jakiś na Zizou tylko na Pepa jestem zły, ponieważ peacował z Xavim, Iniestą i Messim, których wychwalał jak był w Barcie, a teraz gada niesamowite rzeczy o Lahm'u czy akurat Zidanie'a
0
Niech ściągnie Zidane'a bo to przecież "najlepszy piłkarz w historii"
0
I tak będzie ;) Nie zapeszam jakby co :D
8
Zanotował wszystkie bramki w każdych rozgrywkach i jeszcze do tego:
2015 rok:
5 Złota Piłka Messiego
5 pucharów dla FCB
Ciekawe co jeszcze zrobi nasz Mistrz! ;)
0
Szczerze, ja bym wolał, aby to był mecz ligowy, a nie pucharowy :/
1
This is D10S :)
0
Munir się rozgrzewa..... czyli więcej nie strzelimy :/
0
Co za gol!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Geniusz Neymara i Suareza !!!!!!!!!!!!!!!!!!
3
Na początku gadali że nie była by tutaj La Decima
mogła by już być 5 minut temu...
7
Lachu czuwa :/ Pozdro dla tych co go znają ;)
0
Znowu aluminium :/
0
Komentator:
"Dzisiaj piłkarze Barcelony strzelają 3 raz w aluminium."
:D
0
Mi nie zacina :/
0
??? Nie :// papaBiceps :D