FCBarcelona15
Dołączył/a: sierpień 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Można dobry link do meczu?
0
1
Masz rację w 100% :)
0
Ja bym wolał, aby grał do końca w Barcelonie, ale kim ja jestem żeby Mu rozkazywać... Niech się cieszy życiem i robi to, co dla Niego słuszne ;)
0
Dziękiiii!!!!! :)
0
xxxxxxxDDDDDDDDDD
0
Można link do meczu???
0
Jaki obstawiacie wynik? Ja typuję Sociedad 2-3 Barcelona
0
Dla mnie muszą być skupieni najbardziej na LM, potem mecze La Liga, dopóki nie będziemy mieli w 100% mistrzostwa i na samym końcu PK, do którego mamy jeszcze sporo czasu :) Tak jak już pisałem, muszą spędzać więcej czasu na treningu i to ciężkim i ogarnąć się!
0
Dziękuję za docenienie, bo musiałem trochę przecinków usunąć by ten komentarz był :p A tak na serio man taką nadzieję, że się obudzą i rozwalą system!
1
DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE
WIERNI PO PORAŻCE
Dzisiaj oglądaliśmy Barcelonę za czasów Tito Vilanovy za najgorszych meczów. Wątpię aby Luis Enrique zostawi to tak po prostu. Czuję cięższe treningi obrońców, większe skupienie pomocników i mniej wolności do MSN. Na początku całe trio z taką przestrzenią było bardzo dobre lecz teraz za mocno się posunęli. Widać u nich mniejszą determinację na boisku. To co dzisiaj dostrzegałem to to że pomocnicy Realu byli i w obronie i w ataku. Nasi przeważnie grali na środku boisku i przed polem karnym. W końcówce meczu dopiero grali przy samym polu karnym w ofensywie. Najgorsza dzisiaj była obrona. Nie do zniesienia jest ciągła krytyka na nią. Powinniśmy wzmocnić obronę młodymi talentami lecz oni muszą być najbardziej skupieni na boisku łącznie z bramkarzem. Myślę że Ter Stegen lepiej by się dzisiaj spisał, ponieważ Bravo wpuścił dwie łatwe strzały, które Niemiec mógłby łatwo wybronić. Także podsumowując to co napisałem: obrona była w dzisiejszym meczu bardzo słaba i liczę na duże wzmocnienia jej w letnim okienku transferowym, pomocnicy muszą bardziej być skoncentrowani na boisku i biegać od pola karnego do pola karnego, a MSN musi dostać porządną lekcję nielekceważenia rywala i grać na najwyższych obrotach, myślę ze ostry trening się przyda całej drużynie przed ćwierćfinałowymi meczami w Lidze Mistrzów. Pamiętajcie: Real też wygrał 2-1 w sezonie 2012/13, ale nic nie zdobył. Dla mnie nie liczy się tylko jeden mecz, lecz trofea na koniec sezonu. Nie obchodzi mnie to że to były derby. Nadal mamy szanse na tryplet, więc nie smuciłbym się. Przewaga w La Lidze nadal jest wysoka i zostało jeszcze 7 kolejek. Finał Pucharu Króla jest dopiero w maju, więc mamy dużo czasu na rotacje w drużynie. NADAL MAMY SZANSĘ, BY WYGRAĆ WSZYSTKO, a jeden mecz nic nie zmieni!
Także dziękują za moją opinię i życzę wszystkim dobrej nocy!
0
Plus jest jeden nadal jesteśmy pierwsi w lidze... kilka lat temu byśmy byliby na 2 miejscu :p
1
Teraz żeby się wyżyć możecie się na moim komentarzu jak chcecie... 1-2...
0
Coś nie chodzi :/
0
Można link do meczu? Proszę, ale nie FutbolHD...
2
Mi się widziały ostatnie słowa komentatora przed chwilą:
Dziękujemy, teraz trzymamy kciuki za B... obie drużyny.
xD
0
Można link do meczu? Tylko nie STS, wolałbym inny.
0
Tak, lubię oglądać, gdy Barcelona gra przez całe 90 minut na 100%, a El Clasico to jeden z tych niewielu meczy :V
0
To co to byłoby za El Clasico? To takie same mecze by były jak Real - Getafe :v
0
Ale jeszcze więcej się o tym mówi, jak raz na jakiś czas uda się ;) El Clasico rządzi się swoimi prawami
3
Zbliża się El Clasico i emocje coraz większe...
Szczerze - wolałbym mecz, gdzie dużo się dzieje z dwóch stron i wynik 5-4 niż dominacja i 4-0 lub 5-0 na koniec :P
0
Na początku też się dziwiłem, ale jak od razu powstała reprezentacja, to z Urugwajem grali, bo chyba najbliżej, a inne reprezentacje były amatorskie :D
7
Zgubiłem się w internecie i znalazłem parę fajnych ciekawostek o reprezentacji Argentyny, niektóre na pewno znacie:
Debiut: 16.05.1901 - Urugwaj 2-3 Argentyna
Najwyższa wygrana: 22.01.1942 - Argentyna 12-0 Ekwador
Najwyższa porażka: 15.06.1958 - Czechosłowacja 6-1 Argentyna
01.04.2009 Boliwia 6-1 Argentyna
Najlepszy strzelec: Gabriel Batistuta (56)
Najwięcej meczów: Javier Zanetti (145)
Największy rywal: Brazylia, Anglia, Niemcy, Urugwaj
Najwięcej rozegranych meczów oficjalnych z: Urugwaj (184)
Najwięcej rozegranych meczów nieoficjalnych z: Urugwaj (27)
Najwięcej rozegranych meczów ogółem z: Urugwaj (211)
Najwięcej wygranych w oficjalnych meczach z: Urugwaj (86)
Najwięcej porażek w oficjalnych meczach z: Urugwaj (56)
Najwięcej remisów w oficjalnych meczach z: Urugwaj (42)
Najwięcej strzelali w oficjalnych meczach z: Urugwaj (297)
Najwięcej tracili w oficjalnych meczach z: Urugwaj (223)
Najważniejsze tytuły:
Mistrz Świata: 1978, 1986
Copa America: 1921, 1925, 1927, 1929, 1937, 1941, 1945, 1946, 1947, 1955, 1957, 1959, 1991, 1993
Puchar konfederacji: 1992
Igrzyska Olimpijskie: 2004, 2008
Statystyki w meczach z Brazylią:
Oficjalne: 37-26-39
Nieoficjalne: 4-0-1
Razem: 41-26-40
Statystyki w meczach z Urugwajem:
Oficjalne: 86-42-56
Nieoficjalne: 9-9-9
Razem: 95-51-65
Ogólne statystyki reprezentacji:
Oficjalne: 502-230-202
Nieoficjalne: 32-15-16
Razem: 534-245-218
0
Jak patrzę na tą milanesę to przypomina mi się obiad, jaki co niedzielę jem :D
0
Może mi ktoś powie, do kiedy mamy żałobę na stronie?
4
Tak się teraz zastanawiam jaki jest dobry Leo Messi. Patrze na różne filmiki z jego dryblingami, zagraniami i golami... Majstersztyk! Ale jest jakaś różnica:
2004-2008 Okres rozwijania swoich umiejętności
2008-2012 Okres pełnych indywidualnych sukcesów
2012-2014 Okres metamorfozy stylu gry ( większa uwaga na drużynie)
2014-teraz Okres playmerkera i kontroli gry drużyny
Nie wiem co dalej zrobi, ale niech bardziej nas zadziwia!
P.S.: Jaki okres waszym zdaniem jest najlepszy?
0
Każdy miesiąc jest intensywny!
0
No to jeszcze Messi do kolekcji został ;)
0
Nie wiem jak wy, ale wolę Juve w ćwierćfinale LM. Pokarzemy Mullerowi dlaczego Barca jest lepsza od Bayernu :D
0
Dziękować!!!!