FCBarcelona15
Dołączył/a: sierpień 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oczywiście że zagra, chce wygrać turniej pomagając reprezentacji w każdym meczu
18
Czy wiesz że...
Pepe, obrońca Realu Madryt, zdobędzie futbolowego Oscara w 2016 roku, za finał Ligi Mistrzów?
1
OFICJALNIE: Messi i Mourinho porozumieli się w sprawie transferu do Manchesteru United!
Ustalili, ze do transferu nie dojdzie!
Oficjalny komunikat ma być wydany za 3 dni.
0
Chciałbym Osasunę w La Liga
0
Nawet koszulki się nie zwracają, bo on leży w szpitalu, a kasa leci...
0
Nie oczekiwałem że oczyszczą go tak szybko... a media nie mają teraz materiałów :P
0
To w czwartek ostatnia rozprawa czy będzie się to jeszcze ciągło?
1
Chciałbym, aby został, a nawet zakończył tutaj karierę :/ Jeden z najlepszych PO klubu jak nie najlepszy
0
Podobno Alves podpisze dwuletni kontrakt z Juventusem w tym tygodniu.
Prawda?
6
Dziennikarz: Czy masz jeszcze przyjaciół w Barcelonie?
Zlatan: Tak oczywiście. 90 tysięcy na Camp Nou i 22 w szatni.
8
"Beze mnie, Barcelona byłaby taka sama, ale ja bez Barcelony byłbym nikim."
Leo Messi
0
Yy.... za bycie zajebistym :D
0
Chyba nie... bo Kaka zastąpił kontuzjowanego Douglasa Costę :D
8
Dla poprawy humoru ;)
Mecz POLSKA - BRAZYLIA
Piłkarze Brazylii wchodzą do szatni. Patrzą, a tam tylko jedna koszulka - dla Ronaldinho. No to mówią mu:
- Dobra, Ronaldinho będziesz grał sam.
Reszta drużyny poszła do pubu na piwo. Ronaldinho sam bez bramkarza świetnie się spisuje. Reszta drużyny w pubie po jakimś czasie włączają telegazetę, żeby zobaczyć jaki wynik. A tam: 0-1 (34' Ronaldinho). No to się cieszą. Jakiś czas później patrzą, a tam koniec meczu i wynik 1-1 (83' Rasiak). Następnego dnia spotykają się z Ronaldinho i pytają:
- Ej, stary, czemu strzelili Ci bramkę? Przecież tak dobrze ci szło...
- No wiecie panowie - odpowiada Ronaldinho - w 46' dostałem czerwoną kartkę.
0
Fajnie że słabe ;)
21
OFICJALNIE: Neymar i Manchester United doszli do porozumienia!
Ustalili, że do transferu nigdy nie dojdzie! :D
0
Gdybyś nie grał, nie miałbyś statystyk np. gole, asysty czy dryblingi ;)
9
Pewnego razu, CR7 udzielił wywiadu dla TVP Sport z Przemysławem Babiarzem:
Babiarz: Myślisz, że jesteś najlepszym piłkarzem w historii?
Ronaldo: Tak!
Babiarz Dobrze, to zadam Ci kilka pytań.
Ronaldo: Ok!
Babiarz: Masz najwięcej Złotych Piłek ze wszystkich?
Ronaldo: Nie.
Babiarz: Masz najwięcej występów w Lidze Mistrzów?
Ronaldo: Nie.
Babiarz: Jesteś najlepszym strzelcem w dziejach La Liga?
Ronaldo: Nie.
Babiarz: Wygrałeś najwięcej razy Pichichi?
Ronaldo: Nie.
Babiarz: A może masz najwięcej występów w La Liga?
Ronaldo: Nie.
Babiarz: A może masz najwięcej występów w historii Realu?
Ronaldo: Nie.
Babiarz: A może jesteś najlepszym strzelcem w historii Mundialu?
Ronaldo: Nie.
Babiarz: A byłeś kiedyś najlepszym graczem Mundialu?
Ronaldo: Nie! Kur**!
52
Kariera Cristiano Ronaldo:
Odkryty przez: Sporting CP
Stworzony przez: Manchester United
Wykreowany przez: Real Madryt
Zniszczony przez: Leo Messi
0
Na niektórych stronach tylko tak czytałem... Ja osobiście uważam ze to były tylko plotki ;)
4
Dokładnie, a niektórzy mówią że Ibra nienawidzi Leo...
55
Reporter: 3 najlepszych piłkarzy wg Ciebie:
Ibrahimović:
1. Leo Messi,
2. Leo Messi na ławce,
3. Leo Messi kontuzjowany.
0
Najważniejsze by wyleczył kontuzję i wrócił silniejszy na Copa America!!!
#AnimoLeo
33
Myślałem że będzie tak:
Oficjalnie: Sergio Busquets w Juventusie!
14
2015 - rozpoczynamy sezon meczem z Sevillą
2016 - kończymy sezon meczem z Sevillą
2016 - rozpoczynamy sezon meczem z Sevillą
1
Tak, tak zrozumiałem... chyba :D Pozdro! :D
2
Suchar dnia:
Seba: Wiesz czemu remontują Camp Nou?
Mati: Skąd takie rzeczy wiedzieć mam?
Seba: Bo obecna gablota z pucharami nie wytrzyma setki.
0
Jaki dzisiaj polecacie finał? Chciałbym obejrzeć najciekawszy... może Bayern-Borussia albo Milan-Juventus? Pomóżcie
0
Dla nas chyba najlepszym rozwiązaniem byłoby, gdyby Sevilla grała na 100% całe 90 minut, później będą zmęczeni na finał Copa del Rey
0
Jeśli ktoś zapomniał lub nie wie to napiszę, a jeśli było to przepraszam:
W tym roku jest 5-lecie od historii Ramosa z PK ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wypadałoby zdobyć CdR ( ͡° ͜ʖ ͡°)