11

Cristiano wskazuje na projekt prezydenta: „Gdyby wszyscy znajdowali się na moim poziomie, bylibyśmy pierwsi”.

Tylko kto by podawał piłki???
I jakie kłótnie były by o karne...

0

Własnie, bo nie pamiętam ile jej strzelił na pustą czy z karnego? :D

5

Musiały być! :D

4

Ulubione ofiary CR7 i LM10:

CR7 : LM10
Sevilla - 21 : Atletico - 25
Getafe - 19 : Sevilla - 24
Bilbao - 16 : Real - 21
Espanyol - 15 : Osasuna - 19
Atletico - 15 : Valencia - 19

0

Masip powinien bronić, cytując klasyka "ma najlepsze statystyki".

0

1-3-5-3. Fajna jedynastka by była. Usuń Zidane'a, nie jest jedną największą gwiazdą Primera

1

Telmo Zarra, drugi najlepszy strzelec

0

Messi już dziurawi! :D

0

A gdzie Alan Shearer?

0

No właśnie! Najlepszą obecnie drużynę świata stawiać na 3 miejscu...

1

Widzieliście obecny klubowy ranking UEFA??

Parodia!

1. Real Madryt
2. Bayern Monachium
3. FC Barcelona
4. Chelsea

...

0

Poproszę takie artykuły np. jak:

FC Barcelona - wyzwanie dla Arsenalu

Do finału Ligi Mistrzów!

Wspaniale się czyta i można się czegoś dowiedzieć :)

0

Ważne że w Madrycie :D

0

Warto zuważyć że Rakitic strzelał bardzo ważne bramki i jest jedynym zawodnikiem nie licząc MSN, który strzelał w fazie pucharowej LM, za Barcelony Lucho ;)

0

Hmmm.... Nagrywał niektóre odcinki o 4 lub 3 w nocy, słuchawki przez które nic nie słychać, słuchanie strasznych opinii o tej grze... Nie wogule nie udawał ;)

0

To fajnie :D
Także chociaż tych 2 ;)

1

Właśnie... OUTLAST 2 w tym roku... Trzeba czekać! :D
Mam dylemat pomiędzy TWD i OUTLASTEM :/ Która seria była najlepsza :D

0

Ale zeszły sezon był jednym z najbardziej emocjonująca ;)
Ta to widać całą moc i wielkość Katalonii.

1

Aa... jak tak się utrzyma to remis w ciemno :)
Tak samo długo nie oglądam go, tylko Dying Light z Sergiuszem i Multim. A tak to czekam na TWD Sezon 3 i DLC Sezonu 2 :D

0

A ktoś przeważał czy takie granie na połowie?
PS: Fajny nick :D

0

Jak tam Atletico? Nie jestem na bierząco :/ Ktoś powie?

5

Oficjalnie: W niektórych miejscach w Madrycie jest -9.
Współczuje jednej znajomej, która pojechała do Hiszpanii, a tam takie coś :/

3

Oj zmieniło, nie każdy miał zaszczyt odebrać piłkę Lordowi

0

Dobrze ujął chłop

0

0

Rozpoczynał tam karierę, nie dziwię się :)

0

0

Taki Barceloński ranking :) To mi się podoba :D A i szacun że dałeś Ronaldo w tym rankingu :) Dla mnie jest on jednym z najlepszych, ale nie najlepszy ;)

0

A ja nic nie wiem, możesz rozszerzyć :D

0

Jakie 1000??? Ja słyszałem że strzelił 757 :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?