FCBarcelona15
Dołączył/a: sierpień 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Cristiano wskazuje na projekt prezydenta: „Gdyby wszyscy znajdowali się na moim poziomie, bylibyśmy pierwsi”.
Tylko kto by podawał piłki???
I jakie kłótnie były by o karne...
0
Własnie, bo nie pamiętam ile jej strzelił na pustą czy z karnego? :D
5
Musiały być! :D
4
Ulubione ofiary CR7 i LM10:
CR7 : LM10
Sevilla - 21 : Atletico - 25
Getafe - 19 : Sevilla - 24
Bilbao - 16 : Real - 21
Espanyol - 15 : Osasuna - 19
Atletico - 15 : Valencia - 19
0
Masip powinien bronić, cytując klasyka "ma najlepsze statystyki".
0
1-3-5-3. Fajna jedynastka by była. Usuń Zidane'a, nie jest jedną największą gwiazdą Primera
1
Telmo Zarra, drugi najlepszy strzelec
0
Messi już dziurawi! :D
0
A gdzie Alan Shearer?
0
No właśnie! Najlepszą obecnie drużynę świata stawiać na 3 miejscu...
1
Widzieliście obecny klubowy ranking UEFA??
Parodia!
1. Real Madryt
2. Bayern Monachium
3. FC Barcelona
4. Chelsea
...
0
Poproszę takie artykuły np. jak:
FC Barcelona - wyzwanie dla Arsenalu
Do finału Ligi Mistrzów!
Wspaniale się czyta i można się czegoś dowiedzieć :)
0
Ważne że w Madrycie :D
0
Warto zuważyć że Rakitic strzelał bardzo ważne bramki i jest jedynym zawodnikiem nie licząc MSN, który strzelał w fazie pucharowej LM, za Barcelony Lucho ;)
0
Hmmm.... Nagrywał niektóre odcinki o 4 lub 3 w nocy, słuchawki przez które nic nie słychać, słuchanie strasznych opinii o tej grze... Nie wogule nie udawał ;)
0
To fajnie :D
Także chociaż tych 2 ;)
1
Właśnie... OUTLAST 2 w tym roku... Trzeba czekać! :D
Mam dylemat pomiędzy TWD i OUTLASTEM :/ Która seria była najlepsza :D
0
Ale zeszły sezon był jednym z najbardziej emocjonująca ;)
Ta to widać całą moc i wielkość Katalonii.
1
Aa... jak tak się utrzyma to remis w ciemno :)
Tak samo długo nie oglądam go, tylko Dying Light z Sergiuszem i Multim. A tak to czekam na TWD Sezon 3 i DLC Sezonu 2 :D
0
A ktoś przeważał czy takie granie na połowie?
PS: Fajny nick :D
0
Jak tam Atletico? Nie jestem na bierząco :/ Ktoś powie?
5
Oficjalnie: W niektórych miejscach w Madrycie jest -9.
Współczuje jednej znajomej, która pojechała do Hiszpanii, a tam takie coś :/
3
Oj zmieniło, nie każdy miał zaszczyt odebrać piłkę Lordowi
0
Dobrze ujął chłop
0
0
Rozpoczynał tam karierę, nie dziwię się :)
0
0
Taki Barceloński ranking :) To mi się podoba :D A i szacun że dałeś Ronaldo w tym rankingu :) Dla mnie jest on jednym z najlepszych, ale nie najlepszy ;)
0
A ja nic nie wiem, możesz rozszerzyć :D
0
Jakie 1000??? Ja słyszałem że strzelił 757 :D