FCBarcelona15
Dołączył/a: sierpień 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Yes my friend :) No, you my brother :D
0
Ach... Ale pięknie wyglądają nasi piłkarze w tych tarczach za wygranie KMŚ :)
PS. No Homo My Friends ;)
0
Mamy rekord!!!!!!!
3
Widzę że tyle ile Barca strzeli bramek tyle gracze Betisu będzie kontuzjowanych :P
2
No to jak w 2015 roku mamy 5 pucharów to na logikę:
2015 = 5 pucharów
2016 = 6 pucharów
Było by pięknie! :)
1
Też na to liczę ;)
0
Ale to dobrze że będzie nowy Mistrz Anglii ;)
0
Może w tym roku :p
A nie czekaj....
BBC = Bay Bay Copa :D
1
Odbudować BPL ;) Tam się pcha :)
0
Dobra :) Spoko ;)
0
Tak? To sorry że powtarzam ale nie zauważyłem ;)
0
I inne masz ;)
1
Czy przesadził aż tak, 500 goli i to dlatego mam do niego szacunek, a tak to Leo, Barca i Katalonia! :) I pro po mam na imię Krystian i dlatego też go lubię :D I śmieję się jak niektórzy nazywają go Krystyną :D
0
Nie miało być dobre :)
1
Xavi:
Suarez, CR7 i Neymar są niesamowici, ale wciąż nie dorównują Messiemu.
1
A że znalazłeś tą druga statystykę o czystych kontach *.* #SZACUN
14
Suchar:
Syn: Tato, co to jest wikipedia?
Tata: Jest to miejsce, gdzie kibice Realu szukają swoich trofeów.
The End :)
0
W 2012 roku Iniesta został MVP finału ;)
18
Coś znalazłem :D
Iniesta jest jedynym zawodnikiem w historii, który został wybrany zawodnikiem meczu w:
- finale MŚ,
- finale ME,
- finale LM.
1
Też niesamowity film o Leo ;)
0
Kto widział? :D
3
Potwierdzone info :) Jeszcze na zdjęciu do góry to widać :)
0
No powiedzmy że raz w życiu Bartomeu zrobił lub coś powiedział sensownego :D
0
Aha spoko :D I dzięki ;) Drobnostka :)
0
Aha to dzięki za wyjaśnienie ;)
0
1-1 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A nie...... spalony ;(
0
Angielska Wikipedia - tam mają więcej szczegółów:
https://en.wikipedia.org/wiki/Transfer_(association_football)
3.1 Players
3 miejsce - Suarez - 94,000,000 euro
0
Dobra jak masz coś do mnie to zmieniam i tyle :/
0
Widać :/ Niestety a mogli być o dziwo pierwsi :/
0
Waluty chyba podrożały i dlatego chyba :/ Euro staniało a przecież Liverpool jest klubem angielskim i bierze w funtach