FCBarcelona15
Dołączył/a: sierpień 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rekord bramkowy mógłby się zmienić na 55 czy może 60 :)
3
Moim zdaniem powinno być tak samo jak było w zeszłym sezonie.
0
:)))))))))))))))))))))
0
To ty wierzysz sędziemu z Madrytu ????? :(
0
Hihihhihihihihihihi
0
O co ci chodzi?
0
Hahahahahhahahha
0
Ty nie zrozumiałeś mnie ale żeby ci wyjaśnić to szczerze piszę że Athletic był lepszy
0
Ale Turan jest też skrzydłowym :///////
0
Dobrze ale to nie jest Fair Play ://///////
0
Zapomniałem o nim :)))))) To Alex Song byłby wspaniałym zmiennikiem Sampera
1
Szkoda Pedro :(((
0
Alex Song byłby wspaniałym zmiennikiem Sergio Busquetsa :(
64
Pierwszy raz w życiu widzę że UEFA uhonorowała FC Barcelonę :D
0
O co ci chodzi?
0
Piłkarze też zasługują na miłe święta :((((((((((((((((((
0
Nawet pan Jakub Wawrzyniak!
0
Fajnie by było oglądać Barcelonę w święta ale Oni też mają swoje życie :)
1
Dobry jest ale mamy Turana :)
3
Coooooooooooooooo?
3
Pique nie gra w Realu to dostał większą karę za słowa a Penaldo za pobicie 2....
0
Aduriz coś nie tak bo Barca drugi Tryplet z rzędu...
1
Ja wierzę Katalończykowi, a wy?
Katalonia czy Madryt?
46
Alex Song > Sergi Roberto
8
Spokojnie spotkania z Bilbao zaprezentują się tak:
Przegrana-Remis-Zwycięstwo! :D
0
Fajnie, a Barcelona ostatni raz wzniosła puchar 11 sierpnia 2015 roku. Wszyscy powiedzą że takiemu klubowi jak Barcelona nie przystoi tak dawno wygrywać tytuły XD
0
Jeszcze wygrać Klubowe MŚ ;)
1
Messiemu i Inieście było smutno bo mają ponad 25 tytułów a Aduriz nie miał. Dlatego Messi strzelił tylko jedną bramkę :D
0
Sergi Roberto grał na PO i na ŚP to zostało jeszcze BR i ŚN :D
0
Bartomeu + Qatar + duża frekfencja na Camp Nou = BARTOMEU NOWY SEPP BLATTER XD