0

Rekord bramkowy mógłby się zmienić na 55 czy może 60 :)

3

Moim zdaniem powinno być tak samo jak było w zeszłym sezonie.

0

:)))))))))))))))))))))

0

To ty wierzysz sędziemu z Madrytu ????? :(

0

Hihihhihihihihihihi

0

O co ci chodzi?

0

Hahahahahhahahha

0

Ty nie zrozumiałeś mnie ale żeby ci wyjaśnić to szczerze piszę że Athletic był lepszy

0

Ale Turan jest też skrzydłowym :///////

0

Dobrze ale to nie jest Fair Play ://///////

0

Zapomniałem o nim :)))))) To Alex Song byłby wspaniałym zmiennikiem Sampera

1

Szkoda Pedro :(((

0

Alex Song byłby wspaniałym zmiennikiem Sergio Busquetsa :(

64

Pierwszy raz w życiu widzę że UEFA uhonorowała FC Barcelonę :D

0

O co ci chodzi?

0

Piłkarze też zasługują na miłe święta :((((((((((((((((((

0

Nawet pan Jakub Wawrzyniak!

0

Fajnie by było oglądać Barcelonę w święta ale Oni też mają swoje życie :)

1

Dobry jest ale mamy Turana :)

3

Coooooooooooooooo?

3

Pique nie gra w Realu to dostał większą karę za słowa a Penaldo za pobicie 2....

0

Aduriz coś nie tak bo Barca drugi Tryplet z rzędu...

1

Ja wierzę Katalończykowi, a wy?
Katalonia czy Madryt?

46

Alex Song > Sergi Roberto

8

Spokojnie spotkania z Bilbao zaprezentują się tak:
Przegrana-Remis-Zwycięstwo! :D

0

Fajnie, a Barcelona ostatni raz wzniosła puchar 11 sierpnia 2015 roku. Wszyscy powiedzą że takiemu klubowi jak Barcelona nie przystoi tak dawno wygrywać tytuły XD

0

Jeszcze wygrać Klubowe MŚ ;)

1

Messiemu i Inieście było smutno bo mają ponad 25 tytułów a Aduriz nie miał. Dlatego Messi strzelił tylko jedną bramkę :D

0

Sergi Roberto grał na PO i na ŚP to zostało jeszcze BR i ŚN :D

0

Bartomeu + Qatar + duża frekfencja na Camp Nou = BARTOMEU NOWY SEPP BLATTER XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?