FCBarcelona15
Dołączył/a: sierpień 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie dopatrzyłem się... a to będzie co oglądać :)
0
Nie mogę znaleść tutaj grupy śmierci :(
0
100,000 euro a nie 1,000,000 euro?
0
Fajnie zobaczyć 5 zespołów z jednego kraju w fazie grupowej Ligi Mistrzów :)
0
No i to mi się podoba :)
0
Po to Barca go sprowadziła by strzelał gole, i teraz zarząd będzie wiedział kiedy na pewno wygramy :)
0
Komentarz usunięty
2
Pele, Maradona, Zidane, Cristiano, figo, i Cryuff razem wzięci nie są tyle wart co Messi...
0
Wygrana Barcelony - Tak
Podknięcię się Realu - Tak
Tydzień udany, Dziękuję Dobranoc :D
1
Ja w to nie mogę uwierzyć!
1
Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeetam... :DDD
0
35 minuta i Roberto nieźle gra ://
0
Ja pier**** ROberto szykuje się...
1
Barcelona 4:0 Athletic
Messi
Messi
Messi
Messi
:P
0
:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
0
Fan Messiego ;)
0
Gala Złotej Piłki??????????
0
Oj, nie wiem ale wierzę w to!
0
Najlepszy z nich wszystkich to Nolito. Tylko 10M euro.
0
Racja!!!!!!!!!!!
0
Wiem, ale chodzi mi o to że Mathieu nie będzie zmiennikiem Alby na lewej stronie... Zresztą jesteś kibicem Barcelony i wiesz jak on tam grał :)
0
Wreszcie!!!!!!!!!!!! Mathieu ty idź na szluga :D
0
O MŚ to może, ale więcej wygrać trofeów od Messiego? Ney I Messi grają w jednym klubie więc wątpię by Neymar wygrał więcej od Messiego. Bardzo lubię Neymusia ale teraz będę bronił Messiego.
0
Ma racje chłop... JUŻ GO LUBIE :D
0
Bardzo dobra opcja, niech się rozwija ;)
1
Też tęsknię...
0
Rafinha i Munir szczęśliwi bo będą mieli miejsce w składzie :D
2
Wiem ale mam podobne odczucie ://///
2
Smutno mi :((((((((((((((
2
Wiecie co czuje się dziwnie... Takie same czucie miałem gdy Xavi odchodził :((