0

4rsenal - 0
Arsenal co się stało? :D

3

Jak początek drugiej połowy to parę rekordów Barcelony:

Zawodnik z największą oficjalną liczbą występów: Xavi - 767
Zawodnik z największą liczbą występów w historii: Xavi - 867
Zagraniczny zawodnik z największą liczbą oficjalnych występów: Messi - 499
Zagraniczny zawodnik z największą liczbą występów w historii: Messi - 542

Zawodnik z największą liczbą strzelonych goli w oficjalnych meczach: Messi - 424
Zawodnik z największą liczbą strzelonych goli w historii: Messi - 453

Najwięcej tytułów w barwach FC Barcelony: Messi i Iniesta - 26 trofeów

Najdroższy transfer do nas: Luis Suarez - 81,000,000 €
Najdroższy transfer od nas: luis figo - 62,000,000 €

Tak na poprawienie humoru i mała ciekawostka dla tych co nie wiedzieli :)

0

Aduriz... znowu :( Za chwilę będzie hat-trick...

0

Cały sezon mamy trudniejszy niż Realu...
Jest jeden plus. Wszystkie te mecze na Camp Nou :)

0

Nic dziwnego ;) Leo to Leo.

0

Polecam książkę :) W niektórych momentach odchodzi to od Messiego ale dużo wyjaśnia w następnych akapitach i rozdziałów ;)

0

Ej pochwalcie się kto ma "Biografię. Messi" Guillem'a Balague :) Obecnie czytam jestem ok. na 400 stronie :)

0

Jak miło to słyszeć :)
Widać że Ronnie jeszcze myśli nie jak Pele...

3

I Neymar, facet dzięki któremu pokochamy Barcelonę jeszcze bardziej :) Magicy!

11

Dla ciekawych;

Leo Messi:
-28 lat
-659 meczów (oficjalnych, FC Barcelona 531, Argentyna 128)
-500 bramek (oficjalnych, FC Barcelona 435, Argentyna 65)
-28 trofeów (2 Argentyna, 26 Barcelona)
-22 trofea nieoficjalne (1 Argentyna, 21 Barcelona)
-4 Złote Piłki [ Niedługo 5 :) ]
-Ponad 159 indywidualnych wyróżnień (bez Złotych Piłek)
-Ponad 274 rekordów

Najlepszy piłkarz w historii!

0

O jejku było by wielu ale ok tych co wymieniłeś wystarczą :D

0

I ta jego kontrola piłki... ale jakby miał lepszy charakter byłby jeszcze lepszy :)

0

Wow! ... Gdyby takie coś powstało o piłkarzach, którzy zdobyli ponad 500 czy 600 bramek...

0

Nie... np. odezwał się takimi słowami do Messiego gdy ten chciał przyjść na imprezę i złożyć mu wszystkiego najlepszego. Nie zapukał a wtedy powiedział do niego "Debil! Nie umiesz pukać?! Będziesz musiał się tego nauczyć! Za kogo ty się, ku*wa, uważasz?" Messi miał wtedy tylko 19 lat i chciał być miły...

0

Miałem do niego szacunek ale stracił on go... dowiedziałem się kilku rzeczy o nim :/

0

"Oj Pele, na starość głupieje" - FCBarcelona15
A tak na serio chyba jest mu żal że Ney będzie lepszy brazylijski piłkarz, a Messi to najlepszy piłkarz w historii.

0

Chyba krewny Bereszyńskiego...

1

Tak bo by wszystko wyszło razem a chciałem aby było czytelne :)

0

Taak... Szkoda że Legia nie wie kto to Douglas...

0

Jejku nawet ich brakowało mi w La Liga... nie wiem dlaczego.

0

Chodzi mi o znany klub piłkarski a nie wiem czy Xavi zna legię ale Real tak przecież grał z nim ponad 40 razy.

0

Bo Xavi poszedłby do legii... :D

0

Tak spędzam czas wolny... dowiaduję się czegoś więcej :)

0

Nie wiem jak wam ale to zdjęcie wygląda jakby Xavi grał w Realu Madryt w sezonie 2014/15 :/
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/f7/Xavi_Hernandez_%2818090182763%29.jpg

0

Przecież on jest bardzo dobry :/ Nie wiem powinien zastąpić Mascherano w przyszłości...

12

Może to dziwne ale jak mi się nudzi lubię robić statystyki różnych piłkarzy najbardziej tych co lubię: Tutaj daje wam pełne statystyki Leo Messiego od 1992 do dzisiaj: DRUŻYNA-------------------LATA----------------------------------MECZE---------------------------------GOLE

Grandoli--------------1992-1993----------------------------------------72-------------------------------------90

Newell's---------------1994-1999--------------------------------------176-----------------------------------234

Barcelona-------------2000-2003---------------------------------------77-------------------------------------70

FC Barcelona--------2003-teraz--------------------------------------542-----------------------------------453

Argentyna*----------2005-teraz--------------------------------------130-------------------------------------65

Charytatywne-------2008-2015---------------------------------------14-------------------------------------25

RAZEM-----------------1992-teraz------------------------------------1011-----------------------------------937



*Argentyna została wliczona U-20, U-23 i pierwsza drużyna.

0

O od razu weselej :D Raczej tak jego forma jest wielka. wyrównac rekord strzelonych goli na KMŚ tylko na 1 imprezie to szok! Ale we wszystkich bramkach w tym sezonie dla Barcelony będzie chyba Messi. Drużyna wszystko zrobi żeby strzelił jak najwięcej :)

0

Na początku tak napisałeś, a później tylko Sancheza broniłeś jakbyś miał jakiś żal tyle :/ A czy głupie porównanie? Tylko chciałem w ten sposób pochwalić Suareza za jego grę u nas.

0

A Neymar z całym szacunkiem do niego bo to 1 z 2 moich ulubionych piłkarzy ale gdyby nie Leo dużo się by nie nauczył np. współpracy :)

0

Jejku.... masz żal czy co?
Tylko dałem drobna statystykę i tyle
Jest wigilia więc za spokojem chciałem sprawić przyjemność kibicom Barcy że mamy najlepszego środkowego napastnika na świecie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?