FCBarcelona15
Dołączył/a: sierpień 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
4rsenal - 0
Arsenal co się stało? :D
3
Jak początek drugiej połowy to parę rekordów Barcelony:
Zawodnik z największą oficjalną liczbą występów: Xavi - 767
Zawodnik z największą liczbą występów w historii: Xavi - 867
Zagraniczny zawodnik z największą liczbą oficjalnych występów: Messi - 499
Zagraniczny zawodnik z największą liczbą występów w historii: Messi - 542
Zawodnik z największą liczbą strzelonych goli w oficjalnych meczach: Messi - 424
Zawodnik z największą liczbą strzelonych goli w historii: Messi - 453
Najwięcej tytułów w barwach FC Barcelony: Messi i Iniesta - 26 trofeów
Najdroższy transfer do nas: Luis Suarez - 81,000,000 €
Najdroższy transfer od nas: luis figo - 62,000,000 €
Tak na poprawienie humoru i mała ciekawostka dla tych co nie wiedzieli :)
0
Aduriz... znowu :( Za chwilę będzie hat-trick...
0
Cały sezon mamy trudniejszy niż Realu...
Jest jeden plus. Wszystkie te mecze na Camp Nou :)
0
Nic dziwnego ;) Leo to Leo.
0
Polecam książkę :) W niektórych momentach odchodzi to od Messiego ale dużo wyjaśnia w następnych akapitach i rozdziałów ;)
0
Ej pochwalcie się kto ma "Biografię. Messi" Guillem'a Balague :) Obecnie czytam jestem ok. na 400 stronie :)
0
Jak miło to słyszeć :)
Widać że Ronnie jeszcze myśli nie jak Pele...
3
I Neymar, facet dzięki któremu pokochamy Barcelonę jeszcze bardziej :) Magicy!
11
Dla ciekawych;
Leo Messi:
-28 lat
-659 meczów (oficjalnych, FC Barcelona 531, Argentyna 128)
-500 bramek (oficjalnych, FC Barcelona 435, Argentyna 65)
-28 trofeów (2 Argentyna, 26 Barcelona)
-22 trofea nieoficjalne (1 Argentyna, 21 Barcelona)
-4 Złote Piłki [ Niedługo 5 :) ]
-Ponad 159 indywidualnych wyróżnień (bez Złotych Piłek)
-Ponad 274 rekordów
Najlepszy piłkarz w historii!
0
O jejku było by wielu ale ok tych co wymieniłeś wystarczą :D
0
I ta jego kontrola piłki... ale jakby miał lepszy charakter byłby jeszcze lepszy :)
0
Wow! ... Gdyby takie coś powstało o piłkarzach, którzy zdobyli ponad 500 czy 600 bramek...
0
Nie... np. odezwał się takimi słowami do Messiego gdy ten chciał przyjść na imprezę i złożyć mu wszystkiego najlepszego. Nie zapukał a wtedy powiedział do niego "Debil! Nie umiesz pukać?! Będziesz musiał się tego nauczyć! Za kogo ty się, ku*wa, uważasz?" Messi miał wtedy tylko 19 lat i chciał być miły...
0
Miałem do niego szacunek ale stracił on go... dowiedziałem się kilku rzeczy o nim :/
0
"Oj Pele, na starość głupieje" - FCBarcelona15
A tak na serio chyba jest mu żal że Ney będzie lepszy brazylijski piłkarz, a Messi to najlepszy piłkarz w historii.
0
Chyba krewny Bereszyńskiego...
1
Tak bo by wszystko wyszło razem a chciałem aby było czytelne :)
0
Taak... Szkoda że Legia nie wie kto to Douglas...
0
Jejku nawet ich brakowało mi w La Liga... nie wiem dlaczego.
0
Chodzi mi o znany klub piłkarski a nie wiem czy Xavi zna legię ale Real tak przecież grał z nim ponad 40 razy.
0
Bo Xavi poszedłby do legii... :D
0
Tak spędzam czas wolny... dowiaduję się czegoś więcej :)
0
Nie wiem jak wam ale to zdjęcie wygląda jakby Xavi grał w Realu Madryt w sezonie 2014/15 :/
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/f7/Xavi_Hernandez_%2818090182763%29.jpg
0
Przecież on jest bardzo dobry :/ Nie wiem powinien zastąpić Mascherano w przyszłości...
12
Może to dziwne ale jak mi się nudzi lubię robić statystyki różnych piłkarzy najbardziej tych co lubię: Tutaj daje wam pełne statystyki Leo Messiego od 1992 do dzisiaj: DRUŻYNA-------------------LATA----------------------------------MECZE---------------------------------GOLE
Grandoli--------------1992-1993----------------------------------------72-------------------------------------90
Newell's---------------1994-1999--------------------------------------176-----------------------------------234
Barcelona-------------2000-2003---------------------------------------77-------------------------------------70
FC Barcelona--------2003-teraz--------------------------------------542-----------------------------------453
Argentyna*----------2005-teraz--------------------------------------130-------------------------------------65
Charytatywne-------2008-2015---------------------------------------14-------------------------------------25
RAZEM-----------------1992-teraz------------------------------------1011-----------------------------------937
*Argentyna została wliczona U-20, U-23 i pierwsza drużyna.
0
O od razu weselej :D Raczej tak jego forma jest wielka. wyrównac rekord strzelonych goli na KMŚ tylko na 1 imprezie to szok! Ale we wszystkich bramkach w tym sezonie dla Barcelony będzie chyba Messi. Drużyna wszystko zrobi żeby strzelił jak najwięcej :)
0
Na początku tak napisałeś, a później tylko Sancheza broniłeś jakbyś miał jakiś żal tyle :/ A czy głupie porównanie? Tylko chciałem w ten sposób pochwalić Suareza za jego grę u nas.
0
A Neymar z całym szacunkiem do niego bo to 1 z 2 moich ulubionych piłkarzy ale gdyby nie Leo dużo się by nie nauczył np. współpracy :)
0
Jejku.... masz żal czy co?
Tylko dałem drobna statystykę i tyle
Jest wigilia więc za spokojem chciałem sprawić przyjemność kibicom Barcy że mamy najlepszego środkowego napastnika na świecie.