FCBarcelona15
Dołączył/a: sierpień 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Wszyscy prawdę znamy; Roberta Lewandowskiego obserwował ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Ale z niego śmieszek jest...
3
W 2015 oraz 2016 r. Barcelona rozegrała 13 meczów z ekipami z Madrytu. Blaugrana wszystkie te spotkania wygrała.
Messi był bezpośrednio zaangażowany w 500 bramek w 410 oficjalnych pojedynkach z ekipami z Hiszpanii. Podczas tych spotkań Argentyńczyk strzelił 359 goli oraz zanotował 141 asyst.
Te statystyki imponują!!!
0
Wolałbym, aby sobie poszczelał ;) Ale nie obraziłbym się jakby miał 20+ asyst :D
0
A o już jego 38 w karierze... Geniusz!
5
Messi od sezonu 2007/08, ciągnie niesamowitą passę;
od 2007 roku Messi zdobywa co sezon co najmniej 10 asyst w wszystkich oficjalnych rozgrywkach klubowych;
2007/2008 - 12 asyst,
2008/2009 - 17 asyst,
2009/2010 - 11 asyst,
2010/2011 - 24 asysty,
2011/2012 - 29 asyst,
2012/2013 - 16 asyst,
2013/2014 - 14 asyst,
2014/2015 - 27 asyst,
2015/2016 - 12 asyst;
Żaden obecnie grający piłkarz nie może pochwalić się takim wynikiem!!!
0
Jeszcze nadrobi :)
0
Dałbym tego karnego Mascherano i już! A reszta to szczęście że jest Messi :)
5
Kto się założy, że na koniec sezonu Messi będzie miał Pichichi i Złotego Buta?
0
Ale my każdy mecz nie damy za darmo, a nie będziemy później gubić punktów...
0
CO TU SIĘ DZIEJE?!
0
To może Messi z wolnego?
0
A to niezła klepka :D
0
Tak zwana "sz*ata" :p
0
Można dobry link do meczu? :)
0
Masz rację, już się nie wymawiam :D :P
9
Życzę Ci Leo wygrania:
- Copa America (oby w tym roku),
- Mistrzostwa Świata,
- najlepszego strzelca w historii Argentyny,
- najwięcej występów w historii Argentyny.
Powodzenia!
0
Pożyjemy, zobaczymy...
0
...................................
0
Niektórzy mawiają też trzymaj przyjaciół blisko, a wrogów jeszcze bliżej, ale to nie ten temat :p :D
0
Mnie nauczano, że leżącego się nie kopie :/
0
Szanować mogę i współczuć im też :p
0
A co mam robić?! Jeszcze bardziej ich dobijać?
0
O.O To się nazywa ciekawostka... :D
2
To smutne, że z Galacticos zrobiła się drużyna do ogrania z 4-0 lub 5-0 :p
0
Sorry, nie zauważyłem :/
1
Ciekawostka:
Następny mecz Barcelony z Rayo odbędzie się w czwartek.
To drugi raz w tym sezonie Duma Katalonii rozegra mecz w tym dniu.
Pierwszy miał miejsce w finale KMŚ.
0
Nie ma za co :p
0
Nie chcę zapeszać ale, za czasów Tito [*] zdobyliśmy tytuł...
1
Trochę z innej beczki: Kto się nie może doczekać pewnego meczu rozgrywanego na Camp Nou?