5

Wszyscy prawdę znamy; Roberta Lewandowskiego obserwował ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Ale z niego śmieszek jest...

3

W 2015 oraz 2016 r. Barcelona rozegrała 13 meczów z ekipami z Madrytu. Blaugrana wszystkie te spotkania wygrała.

Messi był bezpośrednio zaangażowany w 500 bramek w 410 oficjalnych pojedynkach z ekipami z Hiszpanii. Podczas tych spotkań Argentyńczyk strzelił 359 goli oraz zanotował 141 asyst.

Te statystyki imponują!!!

0

Wolałbym, aby sobie poszczelał ;) Ale nie obraziłbym się jakby miał 20+ asyst :D

0

A o już jego 38 w karierze... Geniusz!

5

Messi od sezonu 2007/08, ciągnie niesamowitą passę;
od 2007 roku Messi zdobywa co sezon co najmniej 10 asyst w wszystkich oficjalnych rozgrywkach klubowych;

2007/2008 - 12 asyst,
2008/2009 - 17 asyst,
2009/2010 - 11 asyst,
2010/2011 - 24 asysty,
2011/2012 - 29 asyst,
2012/2013 - 16 asyst,
2013/2014 - 14 asyst,
2014/2015 - 27 asyst,
2015/2016 - 12 asyst;

Żaden obecnie grający piłkarz nie może pochwalić się takim wynikiem!!!

0

Jeszcze nadrobi :)

0

Dałbym tego karnego Mascherano i już! A reszta to szczęście że jest Messi :)

5

Kto się założy, że na koniec sezonu Messi będzie miał Pichichi i Złotego Buta?

0

Ale my każdy mecz nie damy za darmo, a nie będziemy później gubić punktów...

0

CO TU SIĘ DZIEJE?!

0

To może Messi z wolnego?

0

A to niezła klepka :D

0

Tak zwana "sz*ata" :p

0

Można dobry link do meczu? :)

0

Masz rację, już się nie wymawiam :D :P

9

Życzę Ci Leo wygrania:
- Copa America (oby w tym roku),
- Mistrzostwa Świata,
- najlepszego strzelca w historii Argentyny,
- najwięcej występów w historii Argentyny.
Powodzenia!

0

Pożyjemy, zobaczymy...

0

...................................

0

Niektórzy mawiają też trzymaj przyjaciół blisko, a wrogów jeszcze bliżej, ale to nie ten temat :p :D

0

Mnie nauczano, że leżącego się nie kopie :/

0

Szanować mogę i współczuć im też :p

0

A co mam robić?! Jeszcze bardziej ich dobijać?

0

O.O To się nazywa ciekawostka... :D

2

To smutne, że z Galacticos zrobiła się drużyna do ogrania z 4-0 lub 5-0 :p

0

Sorry, nie zauważyłem :/

1

Ciekawostka:
Następny mecz Barcelony z Rayo odbędzie się w czwartek.
To drugi raz w tym sezonie Duma Katalonii rozegra mecz w tym dniu.
Pierwszy miał miejsce w finale KMŚ.

0

Nie ma za co :p

0

Nie chcę zapeszać ale, za czasów Tito [*] zdobyliśmy tytuł...

1

Trochę z innej beczki: Kto się nie może doczekać pewnego meczu rozgrywanego na Camp Nou?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?