FCBarcelona15
Dołączył/a: sierpień 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Samper na tym zdjęciu chciał chyba być jak Messi i mieć 5 ZP, a tu okazało sie że są żółte :V
0
Szczerze? To teraz Puchar Króla chyba bedzie miał większą wartość :P xD
2
Nie dawno, bo Atletico wygrało ligę w 2014 :-)
1
Po 19 kolejce miał 28 bramek ;)
0
Ale w samej La Liga?
0
Z ok. 6 lat temu, ale wrto sobie przypomnieć, że nawet jeden z najlepszych obrońców w historii mówił takie rzeczy o Leo ;)
11
Paolo Maldini:
Zawsze kiedy widzę Leo Messiego w akcji, myślę sobie: ON POWINIEN WYGRYWAĆ ZŁOTĄ PIŁKĘ CO ROKU. ON JEST NIESAMOWITY.
0
Chyba to będzie jeden z najlepszych okienek transferowych w historii Barcy :D Mi te transfery sie podobają, tak trzymać! ;)
0
Dokładnie tak
1
Dopiero teraz sobie uśwoadomiłem, że Sevilla bedzie miała najtrudniejszy i zarazem najciekawszy początek sezonu :P
0
Dobra, nie róbmy żadnej "g*wno burzy", chłopak się pomylił, ale się poprawił :) Pozdro! ;)
8
To już nie jest śmieszne :P
1
Spk, kazdy ma prawo do błędu ;) !
2
Obie drużyny, które odpadły w półfinale EURO maja po brązie ;)
0
No co? Należy mu się, a nikt nie zapamięta jak grał w tym roku, tylko spojrzy na liczbe asyst, bramek i trofea zdobyte. ;)
0
Ciekawostka:
Cristiano Ronaldo jest jedynym piłkarzem w historii, który moze się pochwalić złotym, srebrnym i brązowym medalem EURO.
0
Raczej tak xD
0
Niektórzy użytkownicy mają "ból d*py", że Portugalia została Mistrzem Europy... Ja mam "ból d*py", że gdyby nieszczęsny karny Błaszczykowskiego bylibyśmy dziś na miejscu Portugalii.
0
Bale 94 na CAM i na ST Ronaldo 97 ;)
0
Wiem :-)
0
Sam już nie wiem, ciągle mówią że Argentyna to dobrze gra :/
2
Top 5 najlepszy piłkarzy w historii wg mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°):
1. Leo Messi.
2. Argentyna.
3. Leo Messi bez formy.
4. Arsenal.
5. Leo Messi kontuzjowany.
0
Coś czułem że przed Euro że Francja je wygra, ale teraz jestem za to rękę uciąć że będzie Mistrzem Europy!
PS: Ten tytuł CR7 vs GR7 xD
1
Prawdziwe, ale można się uśmiać :D
4
TO ROZWALA WSZYSTKO XD:
http://memypilkarskie.pl/img/12426/jak-oni-sie-tam-dostali/
1
A o interwencjach Masipa zapomniałeś? xD
0
Ojojojoj... jak ja mogłem zapomnieć! xD
2
Albo taki sam, jaki był mecz w grupie pomiędzy Niemcami i Portugalią w 2014 ;)
2
4 najbardziej iryrujące rzeczy na świecie:
- Ronaldo wymachujący rękami co 20 sekund,
- Pudła Arka Milika,
- Portugalia w półfinale,
- Dźwięk pisania kredą.
1
Rozwalił system xD