0

Ok dzięki :)

0

Jest tutaj na pewno kilku ludzi, którzy interesują się fifą. Mam dla nich pytanie, czy wiecie kiedy będzie potwierdzone TOP 10 zawodników w FIFA 17?

5

Jest! Bardzo bardzo cięzkie spotkanie... uff... Ale Suarez serio? :D

4

"Sędzia kończ mecz!!!" uważam za otwarte! :P

0

Idealna pozycja dla Messiego to (teraz każdy mi powie w komentarzu że każda) ŚPO albo ŚN jak dla mnie. Tam ma dużo kolegów z drużyny, może dużo asystować i strzelać bramek, pamiętamy te 2 seozny bardzo dobre INDYWIDUALNIE dla Leo (chodzi mi o 11/12 i 12/13). Vamos Leo z tą Argentyną!

1

W Manchesterze :V

0

No Ibra też strzelił 50 bramek w sezonie w PSG więc zasługuje na te 90, ale Suarez zasłużył na 91 lub 92, bo Luis powinien być lepszy od Ney'a za ten sezon ;)

0

Wiesz... ja dałem wynik z podstawówki bo tylko z tamtąd pamietam :D

0

Fakt to prawda :) Ja 9 sekund mam gdy przebiegnę 60 metrów a on już dawno na starcie jest z takim wynikiem :D

18

Usain Bolt: Leo Messi pokonałby mnie w biegu na 30 metrów.

0

Wiem, byli szybsi...

6

OFICJALNIE: Carles Puyol zostanie legendą w FIFIE 17 w Ultimate Team!

149

Piqué: Jestem szczęśliwy z powodu Munira, ale nie zmienia to faktu, że wciąż nie wybaczyłem mu tego, że nie dał mi strzelić bramki na 5-0 na Bernabéu. No, ale i tak jest dobrym zawodnikiem.

Zapamięta do końca życia chyba...

0

Czyli Masip broni w Superpucharze Hiszpanii bo dzisiaj pokazał klasę.

28

Jest! Mamy Puchar Gampera! :D Sezon uratowany!

5

Ale o co wy macie ból du*y??? Piłka Nożna jest prosta, kto więcej strzeli bramek wygrywa. Real w tym meczu wygrał więcej bramek :P A styl nie będzie się liczył, bo "wynik idzie w świat".

2

Ale tu chodzi o samego zawodnika! Dal piłkarza kadra powinna byc ponad klubem, i tu się nie liczy z całym szacunkiem twoje kibicowanie.

12

Co ty piszesz? Dla zawodnika kadra powinna być najważniejsza i liczę na to, że Bauza przekona Messiego jak najszybciej do powrotu, bo największym zaszczytem jest reprezentować godnie swój naród, jak Polacy zrobili to na Euro.

15

Ale o co ci chodzi? To jest La Rambla można tutaj o wszystkim porozmawiać :P Po to została stworzona...

5

W 99% wszyscy jesteśmy fanami FC Barcelony. W wziwiązku z tym mam 10 pytań dla użytkowników, aby podzielili się swoim zdaniem. Bardzo ciekawi mnie czy tutaj wszyscy jesteśmy jednomyślni, albo się bardzo różnimy. Ponizej pytania:

1. Najlepszy piłkarz w historii klubu?
2. Ulubiony piłkarz?
3. Najlepszy transfer?
4. Najgorzy transfer?
5. Najlepszy sezon?
6. Najgorszy sezon?
7. Najlepiej wspominany mecz?
8. Najgorzej wspominany mecz?
9. Najmniej lubiany piłkarz?
10. Kogo chcecie zobaczyć w barwach Barcelony?

0

xDDDDDD Wygrał internet :D

0

To fajnie :) Cieszę się

2

Czy wiesz że...?
Javier Mascherano ma więcej bramek samobójczych w barwach Barcelony niż zwykłych? ;) Z dystansem proszę...

0

Śmieszą mnie takie wypowiedzi jak: szkoda, że wraca... będzie ciągle zmęczony u nas... itd. Ale czy niektórzy z was, powtarzam NIEKTÓRZY, myślą że Barcelona to dla Messiego wszystko? Nie! Reprezentacja jest dal niego ważniejsza... Patrzcie np. na Grosika. On zawsze gra na 200% dla repry i chciałby zawsze jej pomóc... Messi chce podobnie i chce tez coś osiągnąć z Argentyną.

0

Zapomniałem o tym, ale dawno nie oglądałem Barcy, że chciałbym aby wygrała ;0 Pietwszy mecz przegapiony z powodu wyjazdu na ŚDM ;)

0

Szczerze? Chciałbym aby Kaputska strzelił bramkę, a jesli może to z 10, byleby Barcelona wygrała ten mecz :P :D

0

Ma ktoś dobry live stream??? Proszę :)

0

Albo mogą się okazać Neymarem :V

0

Higuain do Napoli za 37 milionów euro. Po 3 sezonach transfer do Juve za 90 milionów.

Milik do Napoli za 32 miliony euro. Po 3 sezonach transfer do Juve za 85 baniek??? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?