FCJakubik
Dołączył/a: styczeń 2017
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dopiero co pisali o Coutinho i Verattim. O co tu chodzi?
1
Jeśli chce przejść do Premier League to MUSI przestać symulować.Tam jemu nie będą tak często gwizdali karnych jak w La Lidze.
0
Kolejny mecz kiedy wchodzi Gomes a chwilę po jego wejściu strzelamy bramkę.
2
All been calculated. :-)
1
Gdyby Real wygrał La Ligę w tym sezonie to przez następne kilka lat my wygramy i wszystko pasi.
0
Ciekawe co pokaże Neymar po odpoczynku
0
Już sędziowie z La Ligi są lepsi od tych z Vikersund.
5
Perez nie posmarował.
W Madrycie już mówią o spisku.
0
Na stronie Realu tak są pokazanie drużyny przed losowaniem Bayern Monachium Real Madryt
FC Barcelona Borussia Dortmund
Juventus Leicester City
Atlético Madryt AS Monaco
Oby to był dobry prognostyk.
0
Mam te same typy!
5
Umtiti czarna perła. xD
0
Po tej imprezie przed meczem to nie wiem.
0
Redakcjo! Kiedy oceny?
5
Redakcja nie ocenia REMONTADY ponieważ wszyscy byli ponad skalą 10!
1
Dzięki za info
1
Nie kupujmy tego Verattiego !
Władze Paris Saint-Germain wydały komunikat w sprawie doniesień medialnych dotyczących imprezowania przed meczem z Barceloną Blaisea'a Matuidiego oraz Marco Verrattiego.Zgodnie z informacjami przekazywanymi przez „L'Equipe”, zawodnicy PSG mieli spędzić poniedziałkową noc bawiąc się na imprezie zorganizowanej przez Pumę. Gwiazdą wieczoru była na niej Rihanna. Jak podali francuscy dziennikarze, piłkarze bardzo późno wrócili do swoich domów. Przypomnijmy, że następnego ranka wylatywali oni do Barcelony.
6
Neymar szuka swoich hejterów
http://bi.gazeta.pl/im/03/7a/14/z21473795Q,Memy-po-meczu-Barcelona---PSG.jpg
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Byli pewni że awansują.
1
Po awansie Barcy humor dopisuje :-D
https://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiers7MzszSAhVDFSwKHZaNAb4QjRwIBw&url=http%3A%2F%2Fwww.sport.pl%2Fpilka%2F5%2C65041%2C21473728.html%3Fi%3D10&psig=AFQjCNHw1EbGHBWIqfe5OG8EilPH8MPm6g&ust=1489258506975140
0
Ten dziadek nadaje się do kabaretu.
0
Nie The special one tylko
The idiota nr one!
0
Jeśli jesteś taki mądry to przyjdź na trening do Barcelony !
0
Trenujesz Suareza? Nie!
To do widzenia.
2
PILNE!
Potrzebujemy maści na ból dupy. Kibice Realu nie mogą się pogodzić z naszym awansem.
0
Ciekawy komentarz po meczu na Białej :
jak ktos mam ich wywalic to tylko my ! wczorajszy mecz byl skandalem w moim odczuciu ale swoja droga psg zagralo jak c**teczki a ich trener powinien stracic licencje na trenowanienawet 12 latkow na orliku. di maria - jedziec bez glowy, fatalne decyzjie, tylko lewa noga - ciesze sie ze nie ma go juz z nami ;)
wracajac do wczoraj to szczerze zwatpilem w futbol ;( to co sie wyrabialo pod wzgledem sedziowania to kryminal ale akcje w stylu ze sedzia nie daje karnego na neymarze po czym sedzia zabramkowy jest otaczany przez krzycacyh barcelonistow to sa sceny rodem z zoo !
0
Czyli balonik nie strzelił.
0
Jedziemy po nich!
5
Dawno nie słyszałem takiego głośnego Camp Nou!
7
Czuję się tak jakbyśmy grali klasyk w 38 kolejce bez pewności czy wygramy La Ligę.