FCJakubik
Dołączył/a: styczeń 2017
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
4-2-3-1 czy mi się zdaje.
0
O kurde 4-2-3-1 czy mi się zdaje,
0
Florek dzisiaj nie odważy się posmarować.
5
Niech wiedzą że kibice i piłkarze Barcy mają dość!
24
Bardzo dobrze!
Szkoda że nie na meczu z Realem.
0
Jeśli Real będzie grał jak z sevillą to może być mistrzostwa.
VeB
#Messi musicie
0
Może tak być kolo
0
Może dogadał się z Ronaldo żeby nic nie grał
0
Perez zbiera na Ligę Mistrzów.
0
Nic nie piszą o zmarnowanej 100 Ronaldo.
Przypadek?
3
Szkoda tylko że ta wygrana nie w lidze.
0
Ale który Suarez? Oto jest pytanie.
0
Czyżby bramka Messiego?
1
Leo pokaż coś wreszcie!
0
Pomyśleć że to ten sam Gonzalez Gonzalez co z meczu Barcy z Espaniolem z stycznia ubiegłego roku.
0
Było blisko.Oby było ich jeszcze więcej!
0
Zmiana. Już? Iniesta schodzi!
0
Dawać jeszcze 2.
I jedziemy do półfinału!
0
Wiem już to zauważyłem.
0
Nie mam problemów z Aneta.
Nie znam żadnej Anety.
0
Nigdy nie widziałem tam naszej wygranej.
Oglądam od 2009.
0
Jedziemy z tą drugą połowę!
Niech już grają.
Chcę końca klątwy z Anoeta!
VeB!
0
Cieszymy się tym że Real przegrał po 40 meczach.
Że jest jeszcze szansa na mistrzostwo.
0
Jeszcze jedna! Dawać
1
vamos sevilla
0
Byłem pierwszy
0
Tak wygrywa Madryt!
0
Jeśli gdzieś odejdzie to tylko do ojczyzny,ale twierdzę że D10S zostanie w Barcelonie.
VeB
0
Jakoś ucichła sprawa z Santosem.
Została rozwiązana?