0

4-2-3-1 czy mi się zdaje.

0

O kurde 4-2-3-1 czy mi się zdaje,

0

Florek dzisiaj nie odważy się posmarować.

5

Niech wiedzą że kibice i piłkarze Barcy mają dość!

24

Bardzo dobrze!

Szkoda że nie na meczu z Realem.

0

Jeśli Real będzie grał jak z sevillą to może być mistrzostwa.
VeB
#Messi musicie

0

Może tak być kolo

0

Może dogadał się z Ronaldo żeby nic nie grał

0

Perez zbiera na Ligę Mistrzów.

0

Nic nie piszą o zmarnowanej 100 Ronaldo.
Przypadek?

3

Szkoda tylko że ta wygrana nie w lidze.

0

Ale który Suarez? Oto jest pytanie.

0

Czyżby bramka Messiego?

1

Leo pokaż coś wreszcie!

0

Pomyśleć że to ten sam Gonzalez Gonzalez co z meczu Barcy z Espaniolem z stycznia ubiegłego roku.

0

Było blisko.Oby było ich jeszcze więcej!

0

Zmiana. Już? Iniesta schodzi!

0

Dawać jeszcze 2.
I jedziemy do półfinału!

0

Wiem już to zauważyłem.

0

Nie mam problemów z Aneta.
Nie znam żadnej Anety.

0

Nigdy nie widziałem tam naszej wygranej.
Oglądam od 2009.

0

Jedziemy z tą drugą połowę!

Niech już grają.

Chcę końca klątwy z Anoeta!

VeB!

0

Cieszymy się tym że Real przegrał po 40 meczach.
Że jest jeszcze szansa na mistrzostwo.

0

Jeszcze jedna! Dawać

1

vamos sevilla

0

Byłem pierwszy

0

Tak wygrywa Madryt!

0

Jeśli gdzieś odejdzie to tylko do ojczyzny,ale twierdzę że D10S zostanie w Barcelonie.
VeB

0

Jakoś ucichła sprawa z Santosem.
Została rozwiązana?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?