FCJakubik
Dołączył/a: styczeń 2017
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wiem czemu ale mi się wydaje że to nie tylko wina Enrique.
Naszych mogą dobijać decyzje sędziowskie w La Lidze.
0
Potrzebujemy trenera który wie jak się gra w poważną piłkę.
2
DissBlaster - Dupa boli (hymn fanów futbolu)
Idealny komentarz po meczu.
0
Poszukiwany
Sergio Busquets widziany ostatnio w meczu 38 kolejki La ( Parodi ) w sezonie 2015/16
1
Potrzebny przebłysk geniuszu tridente i Iniesty
0
Jedyne co nas może uratować to ich kontuzje.
4
Widać że brakuje Vidala.
PO nie funkcjonuje
0
Guardiola w meczu na Etihad odkrył na nas sposób.
Nasz ukochany trener nas pogrążył.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
I gdzie są ci co mówili że łatwo wygramy z PSG
2
Oby Napoli zagrało tak jak Juve.
4
Oby Perez mu nie posmarował
1
Jest tylko 1 wyjście na finał CdR ... Douglas
1
Przynajmniej się przyznał do błędu i przeprosił.
6
Już mi się wydawało że LE ma schemat:
A . Vidal Liga
S . Roberto puchary.
Wszystko to zmieniło się w proch.
Aleix jesteśmy z tobą . Potrzebujemy cię!
0
Czy Jesus ma złotą kartę w fucie dostępną na rynku
0
jest tylko jedno wyjście na finał CdR ... Douglas! xd
0
dobrze że jest tam benzema!
4
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeest
2
Z Modricem zgadzam się w 100 procentach
11
Widzieliście minę Marcelo?
Najbardziej grający fair piłkarz z Madrytu.
1
Florek chciał posmarować tylko nie wiedział komu.
0
Nie patrzcie na Gomesa !
Lepiej zastanówcie się nad Torresem.
1
Czyżby pomimo takiej przewagi Florek się nas boi?
0
Strzelaj tyle goli w sezonie,miej tyle asyst,miej tyle tytułów w FC Barcelonie!
Sto lat!
1
http://www.xdpedia.com/obrazki/cristiano_ronaldo_vs_lionel_messi_2438.jpg
4
Oficjalnie: Cristiano Ronaldo został okrzyknięty złotym medalistą mś w nurkowaniu artystycznym!
W tym sporcie to prawdziwy artysta!
0
Zapomniałem o tej klasyfikacji
0
Zapomniałeś o Kocie
0
Dziadku Florku posmarujesz mi ?
Nie! Muszę mieć czym posmarować na losowanie następnej rundy ligi mistrzów.