0

Brak DI Marii cieszy

1

Tak samo twoja specjalność to gadanie głupot.

0

Jeśli Busi nie pokaże się będzie ciężko o zero z tyłu!

0

Moja diagnoza: Enrique już całkowicie zwariował!

8

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

Panowie wjeżdżamy na fotel lidera !

0

Dos Santos patrz co robisz!

0

Musi im wynagrodzić Cadiz

0

Prowadzili 2:0

0

Zaczyna się dramat

1

Włączam FIFĘ KARNY!
Zaglądam do kubka KARNY!
Eh idźcie wy pro madryccy sędziowie!

0

Napisałem to samo tylko że wcześniej

0

Dajcie Ramosowi

2

Z nami zagrał ręką 2 razy bez karnego z Madrytem 1 raz i od razu karny.

2

Nasz ulubiony Bruno

0

Karny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2

Madrycka była łysa pała ma dziś urodziny

1

To jest nasz rywal i niestety dalej jest w formie

1

A tymczasem PSG wygrywa 2:0

2

Nareszcie ma czas żeby zapalić fajki.

0

Zauważyliście na soccerstand.com.pl komentarze po szansie Suareza i Messiego


Co za okazja na zdobycie bramki! Luis Suarez (Barcelona) wbiega w pole karne, żeby odebrać idealne podanie i wbić piłkę do bramki, ale jego strzał został zablokowany przez obrońcę zdumiewającym wejściem wślizgiem.



Co za okazja na zdobycie bramki! Lionel Messi (Barcelona) wbiega w pole karne, żeby odebrać idealne podanie i wbić piłkę do bramki, ale jego strzał został zablokowany przez obrońcę zdumiewającym wejściem wślizgiem.

2

Kibic Realu :
Cieszę się z wygranej Barcy ponieważ nie chcę żeby nasz rywal zza miedzy wygrywał z drużyną , z którą nie potrafimy wygrać.

1

Villarreal nie przegrał jeszcze z nikim z pierwszej piątki.
Jest nadzieja

1

I 3. 400 zwycięstwo w Barcelonie

0

United wygrało!
Junajted może się cieszyć.

0

Dopóki nie wbijemy gola nie mamy szans

0

Nareszcie 3 4 3

3

Cały zarząd do wymiany!
Monchi na dyrektora sportowego!

0

Po co nam napastnik mamy Munira!

0

My mamy Bernabeu i Calderon więc nie ma co się cieszyć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?