FCJakubik
Dołączył/a: styczeń 2017
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brak DI Marii cieszy
1
Tak samo twoja specjalność to gadanie głupot.
0
Jeśli Busi nie pokaże się będzie ciężko o zero z tyłu!
0
Moja diagnoza: Enrique już całkowicie zwariował!
8
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
Panowie wjeżdżamy na fotel lidera !
0
Dos Santos patrz co robisz!
0
Musi im wynagrodzić Cadiz
0
Prowadzili 2:0
0
Zaczyna się dramat
1
Włączam FIFĘ KARNY!
Zaglądam do kubka KARNY!
Eh idźcie wy pro madryccy sędziowie!
0
Napisałem to samo tylko że wcześniej
0
Dajcie Ramosowi
2
Z nami zagrał ręką 2 razy bez karnego z Madrytem 1 raz i od razu karny.
2
Nasz ulubiony Bruno
0
Karny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2
Madrycka była łysa pała ma dziś urodziny
1
To jest nasz rywal i niestety dalej jest w formie
1
A tymczasem PSG wygrywa 2:0
2
Nareszcie ma czas żeby zapalić fajki.
0
Zauważyliście na soccerstand.com.pl komentarze po szansie Suareza i Messiego
Co za okazja na zdobycie bramki! Luis Suarez (Barcelona) wbiega w pole karne, żeby odebrać idealne podanie i wbić piłkę do bramki, ale jego strzał został zablokowany przez obrońcę zdumiewającym wejściem wślizgiem.
Co za okazja na zdobycie bramki! Lionel Messi (Barcelona) wbiega w pole karne, żeby odebrać idealne podanie i wbić piłkę do bramki, ale jego strzał został zablokowany przez obrońcę zdumiewającym wejściem wślizgiem.
2
Kibic Realu :
Cieszę się z wygranej Barcy ponieważ nie chcę żeby nasz rywal zza miedzy wygrywał z drużyną , z którą nie potrafimy wygrać.
1
Villarreal nie przegrał jeszcze z nikim z pierwszej piątki.
Jest nadzieja
1
I 3. 400 zwycięstwo w Barcelonie
0
United wygrało!
Junajted może się cieszyć.
0
Dopóki nie wbijemy gola nie mamy szans
0
Nareszcie 3 4 3
3
Cały zarząd do wymiany!
Monchi na dyrektora sportowego!
0
Po co nam napastnik mamy Munira!
0
My mamy Bernabeu i Calderon więc nie ma co się cieszyć