0

Każdy głupi ma szczęście.

0

Braterska siła

0

Ja dzisiaj wierzę w Munira.
Niech się chłopak pokaże!

2

Z nami się potrafili spiąć to czemu by nie mieliby się spiąć na RM.
Przecież walczą o byt w la liga.

0

Mi się marzy taki skład

MAtS

Vidal Pique Umtiti Alba

Thiago Busquets/Denis Iniesta/Rafinha

MSN

1

Gdy Denis się rozegra to braknie Iniesty i będzie problem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Szykuje się rewolucja czy co?

1

Brać go i zamienić z drewniakiem

0

Nie są to tak mocni rywale jak PSG czy Atletico poza tym gramy na Calderon

0

Boję się o to że Enrique wystawi słabszy skład na Atletico żeby mieli siły na PSG

1

Tylko on może to zmienić

0

Z taką grą nie ma co liczyć na awans

1

Znaleźliśmy kolejnego Anty Barcelonistę!

3

Czyżby odchodzi?

0

Koniecznie potrzebna zmiana ustawienia na:
3-4-3 lub
4-2-3-1

0

Teraz przydałby się Johan Cruyff na ławce jako trener

0

Ciekawe ile szejki dają zawodnikom jeśli wywalą nas z LM?

0

12 zawodnik czy coś w tym stylu

0

Niezłe foto pasuje do Wengera

0

Na rewanż przydałaby się jakaś potężna kartoniada.

0

Ludogorets potrafił zremisować z PSG i grać z nimi jak równy z równym a my nie dość że nie potrafimy strzelić gola to jeszcze tracimy 4.

0

A ty nie?
15 znaków

0

Gdybym nie kibicował to nie pisałbym takich komentarzy!

0

Masz całkowitą rację

1

Każdy prawdziwy fan Barcy powinien teraz mieć potężny ból dupy!

0

Prawdziwy kibic to osoba która kibicuje swojej ukochanej drużynie DO KOŃCA!

Zadaj sobie to pytanie : czy jeszcze kibicuję Barcelonie w LM.

0

A co z Neymarem

0

Tak właśnie często jest!

0

Nie usunę bo to moja opinia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?