FCJakubik
Dołączył/a: styczeń 2017
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Każdy głupi ma szczęście.
0
Braterska siła
0
Ja dzisiaj wierzę w Munira.
Niech się chłopak pokaże!
2
Z nami się potrafili spiąć to czemu by nie mieliby się spiąć na RM.
Przecież walczą o byt w la liga.
0
Mi się marzy taki skład
MAtS
Vidal Pique Umtiti Alba
Thiago Busquets/Denis Iniesta/Rafinha
MSN
1
Gdy Denis się rozegra to braknie Iniesty i będzie problem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Szykuje się rewolucja czy co?
1
Brać go i zamienić z drewniakiem
0
Nie są to tak mocni rywale jak PSG czy Atletico poza tym gramy na Calderon
0
Boję się o to że Enrique wystawi słabszy skład na Atletico żeby mieli siły na PSG
1
Tylko on może to zmienić
0
Z taką grą nie ma co liczyć na awans
1
Znaleźliśmy kolejnego Anty Barcelonistę!
3
Czyżby odchodzi?
0
Koniecznie potrzebna zmiana ustawienia na:
3-4-3 lub
4-2-3-1
0
Teraz przydałby się Johan Cruyff na ławce jako trener
0
Ciekawe ile szejki dają zawodnikom jeśli wywalą nas z LM?
0
12 zawodnik czy coś w tym stylu
0
Niezłe foto pasuje do Wengera
0
Na rewanż przydałaby się jakaś potężna kartoniada.
0
Ludogorets potrafił zremisować z PSG i grać z nimi jak równy z równym a my nie dość że nie potrafimy strzelić gola to jeszcze tracimy 4.
0
A ty nie?
15 znaków
0
Gdybym nie kibicował to nie pisałbym takich komentarzy!
0
Masz całkowitą rację
1
Każdy prawdziwy fan Barcy powinien teraz mieć potężny ból dupy!
0
Prawdziwy kibic to osoba która kibicuje swojej ukochanej drużynie DO KOŃCA!
Zadaj sobie to pytanie : czy jeszcze kibicuję Barcelonie w LM.
0
A co z Neymarem
0
Tak właśnie często jest!
0
Nie usunę bo to moja opinia.