FanRealu90
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
barcawoorld
No tak, masz rację, ale tutaj każdy prowokuje, niezależnie od upodobań klubowych. Kiedy pojawił się news o odpadnięciu Realu Madryt z Ligi Mistrzów, mnóstwo kibiców FC Barcelony wypowiadało się w sposób... mało dyplomatyczny;)
0
Pires10
Nie odbierz tego jako aprobatę dla prowokacji użytkownika poniżej, ale... co jest skandalicznego (skoro użyłeś pogrubienia) w tym, że zawodnik płakał po odpadnięciu z półfinału? Skoro naprawdę niewiele brakowało, to chyba nic dziwnego w tym, że puściły mu nerwy? Oczywiście wiesz, że w takich momentach emocje grają pierwsze skrzypce i czasami ciężko się powstrzymać przed taką, a nie inną reakcją, prawda?
A jeśli chodzi o pierwszy Twój komentarz, to nie ma w regulaminie żadnego paragrafu zakazującego rejestrowanie się na tej stronie kibicom innego niż FC Barcelona klubu. Nie wędkuję, ale mogę zarejestrować się na forum wędkarskim, jeśli chcę o coś zapytać, porozmawiać, dowiedzieć się czegoś. Prosta sprawa, a trzeba wyjaśniać kolejnej osobie.
I po trzecie, ostatnie - tylko ignoranci twierdzili, że Borussia Dortmund jest najsłabszym półfinalistą. Kto pamiętał mecze fazy grupowej, doskonale wiedział, że po tym zespole można spodziewać się wszystkiego.
Dzięki, miłego wieczoru.
0
Ciapciak
Powiesz mi to samo w twarz? Jeśli nie, to radzę skończyć z obelgami:)
0
Jak szybko jutro pojawi się news, że Barca odpada z Ligi Mistrzów? Wam się udało w kilkadziesiąt minut napisać o Realu. To doprawdy żałosne.
0
Nie może, ponieważ jest to nagroda przyznawana najlepszemu HISZPAŃSKIEMU zawodnikowi. Byłoby kapkę nie w porządku, gdyby taka nagroda opatrzona była nazwiskiem gracza niehiszpańskiego. Pichichi strzelił mniej bramek niż Raul, ale nagroda nadal nazywana jest nazwiskiem tego pierwszego.
0
Ale nie mogło być mu przyznane, skoro otrzymać je mogą tylko Hiszpanie!:) Gdzieś Ty to wyczytał, masz jakieś źródło?
0
Kettger
Upewnij się, zanim zaczniesz kogoś obrażać. Stosowny odnośnik:
http://es.wikipedia.org/wiki/Trofeo_Zarra.
Nie trzeba znać hiszpańskiego, żeby zrozumieć, o co chodzi;)
0
wookashypka (skąd pomysł na ten nick?^^)
Jakie "rok temu też ich laliśmy"? Świadczyło by to o tym, że Real przegrywał dosłownie wszystko i to znacząco, a przecież wcale tak nie było.
0
itruikt
Ty tak na poważnie?:) A 270 komentarzy pod tym newsem to same pochwalne peany?:):)
0
Ahahahahah, notka o meczu Realu szybciej niż wczoraj jakiekolwiek informacje o POGROMIE 0-4:):)
0
Piotr1985
Pod koniec poprzedniego sezonu Guardiola co mecz zwalał przegraną ligę na barki sędziów. Ta sama moralność.
0
Bardzo dobrze. Komentarz pana Roury i zachowanie Alby ewidentnie wskazuje na nieskazitelność Barcelony. Oczywiście, nikt się teraz w pierś nie uderzy, że łatwo było pisać moralitety, kiedy się wygrywało ze wszystkimi, ale ciężej jest trzymać się tych samych zasad, kiedy przestało być różowo. A najśmieszniejsze jest to, że Barcelona przegrała już trzy puchary w tym sezonie, jednocześnie w lidze przegrywając z Realem Madryt. Byłoby wesoło, gdyby jeszcze Atletico dołożyło swoje. Chylę czoła, konsekwentni ludzie.
0
Matusiak95
Kiedy Guardiola został trenerem Barcelony i w swoim pierwszym roku wygrał wszystkie możliwe trofea, który Superpuchar zaliczał się do tych 6? Strasznie śmieszna jest ta polaryzacja.
0
natall11 ale zdajesz sobie sprawę, że w tym momencie to Real jest na drugim miejscu z przewagą trzech oczek nad Atletico? I Real musiałby przegrać, żeby stracić ową przewagę? Nie, żebym był jakiś złośliwy, po prostu Twój komentarz ma bzdurne założenie:)
0
Miki_Messi2001
Nie, nic mnie nie "boli", jestem realistą:)
Piąteczka, kibicu!
0
Wow. Czyli macie pewność, że z Bilbao czy Atletico ugracie takie pozytywne wyniki? Nie zapominając o innych drużynach? Zapomnieliście dodać, że trzeba strzelać tylko trzy bramki na mecz i rekord bramkowy też macie. Cuda, cudeńka;)
0
Przede wszystkim, moi drodzy, Ibrahimovic nigdzie nie powiedział, że któryś z piłkarzy jest lepszy od drugiego. W każdym razie, według tego newsa tak nie powiedział. Bo czy efekt wielogodzinnych treningów to coś gorszego niż naturalność? Powiedzcie to otyłemu facetowi, który przepracował lata, żeby schudnąć do normalnej wagi i wygląda jak przeciętny, szczupły mężczyzna;)
0
Legia1916
"No ale przyznasz, że mistrzostwo okraszone przegraną z Realem, to nie lada sztuka?"
0
Ciuus
A jakie to jest ośmieszenie, wygrywając różnicą 13 punktów? To raptem cztery mecze. Niezbyt wiele. Mniemam, że nie muszę Ci przypominać historii z nie tak dawna, kiedy wyprzedził Barcę w lidze Villareal (dziś - Segunda). Nie liczę, żebyś dążył do obiektywności, ale przynajmniej się nie ośmieszaj:)
0
tarekka
Nie musisz się bać, jakoś na Luisa Enrique nie rzucali;)
0
banankuba
Serio, Carlo Ancelotii jest "na razie nikim"?:D
0
Skubi07
Nie wiedziałem, że Barca grała w LM z Realem. Ani że skrót PSG ma gdzie ukryte słowo REAL. Intrygujące...
:D
0
Kapitanie Hawk, dlaczego pod każdym tematem szukasz powodów do niezdrowej, bezsensownej i dziecinnej dysputy, dodatkowo nie odnosząc się do tematów postów i, przede wszystkim, ZAWSZE odwracając kota ogonem, co w tym wypadku oznacza oczernianie Realu Madryt?
0
Widać, że w Barcelonie jest komitet oskarżania Mourinho o całe zło piłkarskiego świata - jak nie Xavi, to Alves, i na zmianę:)
0
Dlaczego nie ma żadnego sprostowania w sprawie fałszywego oskarżenia trenera Realu Madryt na temat rzekomego wysyłania materiałów video trenerowi PSG? Albo chociażby zapis konferencji tego drugiego?
0
I0Messini
Błędem logicznym jest, że starasz się mi wmówić, że kogoś bronię. Po prostu odniosłem się do Twojej wypowiedzi, wcale nie twierdzę, że zachowanie Cristiano było okej. Nie było. Jestem tego w stu procentach świadom.
Co do Mourinho, to podałeś tylko jeden przykład (chociaż tak, znam ich więcej), ale tak samo o "klasie" Guardioli świadczy chociażby fakt, że w końcówce swojego ostatniego sezonu w Barcelonie ironicznie wypowiadał się na temat sędziów. Każdy medal ma dwie strony, nikt nie jest ani kryształowy, ani jednoznacznie zły.
0
l0Messini
Ale nie wiesz, czy "przeprosił", czy nie, zresztą Guardiola odrzucił piłkę. Tak, odrzucił, proszę, nie udawaj, że było inaczej.
0
Cochise
Tak, chyba widzę, że nie warto. Ale dzięki za uwagę, przyda się:)
Legia1916
Mogę podać Ci co najmniej sto przykładów "oszustw" w piłce nożnej. Mniej lub bardziej oczywistych. Nie wiedziałem, że kibicowanie Realowi czyni mnie oszustem. Dlaczego nie czyni mnie Hiszpanem? Albo... przyjaźń z gejem czyni ze mnie homoseksualistę? Ciekawe. Miło by się dyskutowało, ale jednak zupełnie nie odnosisz się do tematu, ignorujesz moje pytania, więc zakończę rozmowę. Miłego dnia!
0
Legia1916
Po pierwsze, opanuj się. Po drugie, dlaczego ja jestem oszustem? Po trzecie, jaka "prawda"?
0
Legia1916
Nie rozumiem, może starałeś się być zabawny, może wierzysz w to, co piszesz, ciężko to wywnioskować z tekstu pisanego, ale co to miało na celu?
ksobi
Czy argumentem na "Dlaczego zastrzeliłeś swoją matkę?" jest "Bo mój kolega zastrzelił swoją"? Twoja uwaga jest niestety głupia. "Bronienie swojego klubu" jest dwojakie, albo jesteśmy po prostu szczerzy i jak najbardziej obiektywni, albo plujemy jadem, żeby tylko pokrzyczeć. Nie widzę nic pomiędzy, a większość komentarzy pod tym tematem to opcja numer dwa.