FanRealu90
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co do waszych naprawdę dennych dyskusji, wspomnę tylko, że kiedy Cristiano nabijał bramek, a Messi trochę przystopował (jakieś dwa lata temu), wszyscy tu śpiewaliście, że bramki się nie liczą. A teraz sama statystyka, jeden mecz, tysiąc goli, Messi miszcz. Spoko;)
Inna sprawa, który trener dostanie nagrodę? Di Matteo za LM? Nie sądzę. Mourinho? Raczej też nie. Ani Guardiola. Stawiałbym na Del Bosque.
0
Najpierw Laporta, teraz Rossel. Trochę to kiepskie, takie gadanie, szczególnie, że z tekstu wynika, jakoby mówił to z własnej, nieprzymuszonej woli, a nie po pytaniu dziennikarza. Nie wyobrażam sobie, że Perez tak powiedział. To chyba jednak pomylenie z poplątaniem, niech tak gadają trenerzy, piłkarze, ale nie prezesi.
0
Katalonka1900, griipping, kandale1
Więc Mourinho czy też Real Madryt jako instytucja nie powinni pozywać do sądu za obrazę swojej osoby? Nikt tu nie wybiela kretyńskiego zachowania Mou w stosunku do Vilanovy ROK TEMU, ani żadnego słowa, które było zbyt chamskie. Ale wtedy Barca nikogo nie podawała do sądu, więc skąd dyskusja, pytania, wątpliwości? Pan były wiceprezes zachował się jak zwykły żul spod sklepu i mnie nie dziwi, że Mourinho żąda odwetu.
0
Evalen, jak mówimy o "dróżynie", to spoko, też nic nie mam do dodania. Orewuła, używając Twojego języka i do przodu:)
0
"Bloga masz na karku", serio? Ale co to znaczy? To komplement, groźba? Zupełnie nie wiem.
Poza tym, napisałem dokładnie to samo, co Ty.
0
Nikt Kaki nie trzymał na siłę w Madrycie. Mourinho postawił sprawę jasno - odchodzisz, ja ciebie nie potrzebuję, ale jeśli zostaniesz, to i tak cię wykorzystam. Jasno, wyraźnie. Kaka naprawdę nie zagrał wielu dobrych spotkań. A przywołując klub reprezentowany przez tego... bloga, czy jak to tam nazwać, to może pierwszy mecz miał jakiś tam. Szkoda, bo Kaka to zawsze będzie świetny gracz, ale komentarze typu "To Real go popsuł, wina Realu, Mourihno, Komety Haleya" są kapkę głupie. Szczególnie, że Kaka przychodził nie za kadencji Mou i już z kontuzją.
A Alves, jak zwykle, piątka z filozofii.
0
O. Miła odmiana. Mou trochę się uczłowieczył, Rossel nie plecie o manitach... Świat staje na głowie.
0
Magiczny717
Ale to są 4 spotkania ligowe. Jak można cokolwiek wyrokować po 4, słownie CZTERECH, meczach? Więc, tak, pogrzało Cię.
Zresztą, co ja się będę produkował. 1 mecz, Real remis, Barca wygrana, już macie mistrza. Aż żal patrzeć.
0
magiczny717
Pogrzało Cię? Messi lepszy niż cały Real? Nie, serio, słaby żart.
I co Ty z tym Ronaldo? Nie ma innych piłkarzy? Pod drugie, co mnie obchodzi, ile kto ma bramek po 4 (sic!) meczach ligowych? Niech ma więcej od Realu pod koniec sezonu. Wyluzuj trochę, dzieciak.
0
Mówimy o 4 meczach ligowych! Co to w ogóle za porównanie? I o czym ma świadczyć? A jeśli Messi nie ustrzeli w kolejnych 5 ligowych spotkaniach więcej niż 1 bramki, to co? Świat się zawali?
Smutna sprawa, że po przegranych kilku pucharach pocieszacie się takimi bzdetami.
0
Panie Slawmm
Sprawa wygląda tylko tak, żeś pan skrajnie do tematu podszedł, z mentalnością "Nie piszesz, ze Barca wygra? Więc Barca przegra, tak?". Kapkę to złe podejście, bo się mylisz. Hurraoptymizm lepiej hamować, kilka dni temu też wszyscy pisali o hattrickach Messiego w meczu reprezentacji, a, co pewnie wiesz, owego hattricka nie ustrzelił ani on, ani żaden z jego kolegów. I tak, wypisywanie "5-0" (nieważne, po czyjej stronie) jest bzdurne, durne i świadczy o kilku brakach, przede wszystkim szacunku. Miło się pisało, dobrej nocy.
0
lufator
Nie rozumiesz, to spójrz na mapę Europy. Taki duży rysunek, kraje, tego typu sprawy. Znajdziesz?
Fajnie podumać. Sama Barcelona nie zgodziłaby się na odłączenie od La Liga. Powód? Kasa. Myślicie, że PROWINCJA, jak Katalonia, mogłaby zapewnić finansowy dobrobyt takiemu klubowi? Jaaaasne.
0
Santana10
Czego bym nie napisał, i tak odwrócisz kota ogonem. Zupełnie jak juliancarax. Staram się nie odzywać, kiedy to nie jest potrzebne, ale pamiętaj, że wszystko ma dwie strony. Miłego dnia.
0
piachuFCB
Ale logują tu się, co oczywiste, kibice Barcelony i, co najdziwniejsze, TEŻ prowokują!:) Szczególnie, kiedy widzą, że komentarz napisał ktoś, kto nie jest kibicem/fanboyem Barcy. Płachta na byka. Musimy się targować?
0
Katalonka1900, Chaser, D.Villa
Łączę się z wami w żalu. Przykro mi, naprawdę mi przykro, że musicie tacy być. Trzymam kciuki za rychłą poprawę.
Rozumiem, że kiedy do Cristiano krzyczano "Messi", było okej, ale w drugą stronę, to już bebe?
Logika jak u Kalego.
0
Stoiczkow
Liczba mnoga dotyczy każdego durnego komentarza poniżej, czy mam się podjąć podania wszystkich nicków, które w mojej opinii, taki komentarz zamieściły? Mój błąd językowy i logiczny, że nie wyjaśniłem tego wcześniej, pardon.
0
Oper
Ale czego ma zazdrościć, skoro wszystko to powygrywał? No gdzie tu logika?
Skąd wy to wszystko wiecie? Powody jego zmyślonej zawiści? Macie taką wyobraźnię, to piszcie książki.
0
Ile tu buty, ile tu śmiesznego zadufania. Fuj, aż oczy bolą. Cudowni psychiatrzy. Poprawiacie sobie tym humor?
0
Xavi6
Jeśli opierasz swoje zdanie o Mourinho jako człowieku na podstawie kilku losowych zachowań, to jesteś tak samo rzetelny, jak redakcja weszło. Nie, oni nie są rzetelni;)
T.Henry14
Mylisz się, ale w odróżnieniu do Ciebie, nie będę butnie głosił, że zaraz to wyjaśnię. Barca też nie zawsze dochodziła w LM tylko dzięki cudownym umiejętnościom. Zresztą, żaden klub tak nie miał. Mówisz o fuksie, ale gdyby nie potrafiono tego wykorzystać, to co kto by z tego miał? Przykro mi, muszę Cię zawieść, ale Mourinho faktycznie jest jednym z największych trenerów w historii dzisiejszej piłki. Musisz to jakoś przegryźć.
0
oper21
Jak można jednocześnie podkreślać, że nie jest się czegoś pewnym "Jeśli faktycznie(...) ), a potem puścić wiązankę na dany temat? To jakiś piękny paradoks.
0
Luca199491
Skąd wiesz?
Zresztą, reszta tak samo. Skąd wy macie takie informacje? O czyimś stanie psychicznym, o jego sprawach osobistych, życiu?
0
Rzeczywiście, Cristiano rozmawiał z Rexachem o swoich problemach, więc ten spokojnie może stawiać wnioski. Jasne jak słońce.
A już wasze, drodzy kibice, hipotezy są tylko śmieszne. Nikt nie płakał do gazet, to po pierwsze. Zaczepiono go po meczu, on nie chciał odpowiedzieć. Koniec. Zrobił źle? Raczej najlepiej, jak mógł.
"Jest słaby psychicznie", "źle mu, bo żyje w czasach świetnych Iniesty, Xaviego i Messiego" to żarty jeszcze przedniejsze i chyba komentarz jest tu zbędny. Ludzie, skoro tacy z was eksperci, róbcie karierę w piłce. Przynajmniej wam zapłacą za waszą ciężką, umysłową pracę.
0
Kurde. Gratulacje dla redakcji, że zatrudniono wreszcie kogoś, kto szybko aktualizuje tabelę. W poprzednim sezonie, kiedy REAL MADRYT prowadził, trzeba było czekać co najmniej dzień. Chylę czoła, panie i panowie.
0
Nikord
Czyli masz problemy z myśleniem?;)
Szkoda, że tekst wyszedł jak taka słodka laurka bez skazy i zmazy. No cóż, bohaterów tworzą fani, taka prawda.
0
Uuu... czyżby trener Barcelony narzekał na ZPN? Czad.
0
Kurde, a wczoraj wszyscy dumni, radośnie pokrzykujący, że lepsi. A tak naprawdę to obie drużyny były porównywalne.
0
Shaft18
Casillas popełnił wczoraj błąd przy ustawieniu tak siebie, jak i muru. Gdyby nie to, Messi by nie trafił, co pokazał wolny w drugiej połowie, kiedy wszystko było okej. Real nie przegrałby 6-2 i 5-0, gdyby nie masowo nie popełniano błędów w ustawieniu obrony. Poważnie, dalej chcesz gdybać?
0
Visca coś tam.
Myślę, że ja też zakończę dyskusję. Widocznie, jesteś tak ograniczony, jak juliuszcarax, również bywalec tej strony. "Moja prawda jest mojsza niż twojsza", tak, świetna zasada. Dziękuję za przyjemne słowa, które są błędne.
Shaft18
Błędy trzeba umieć wykorzystać. Jeśli potrafisz, jesteś wielki. To do zdaniu o "3/4 bramkach Realu z błędów". Mogę to odwrócić, 3/4 bramek Barcelony to błędy Realu/. Udowodnisz, że jest inaczej? Nie gdybaj, bo to zawsze działa w dwie strony.
Barcelona ciągle gra tak samo, więc wcale mnie nie dziwi, że Real nie atakował huraganowo. Widocznie dla Ciebie, jak i kolegi niżej (Visca), jedynym sposobem na grę jest atak, atak i jeszcze raz atak. Cieszcie się zatem, że żyjecie w erze takiej Barcelony, bo kiedy ja zaczynałem kibicować Realowi, to jednak o Dumie Katalonii się nie słyszało. Gratuluję wam kibicowania fajnej drużynie, ale niech ktoś wreszcie zrozumie, że nie gra się tylko jak Barca. Naprawdę, uwierzcie.
0
Visca el Barca y Visca Catalunya
Real nie grał wczoraj autobusem. Jeśli stworzenie sobie multum sytuacji to autobus, no to, hmmm... trzeb zmienić definicję. Bo jak, w takim razie, oceniać grę Interu dwa lata temu?
Mówisz o niezmienności, ale mi się podoba właśnie to, że Real potrafi zareagować, zupełnie odwrócić swoją taktykę. To, że często (nie zawsze, jak pokazał mecz z Getafe, ale często) takimi zmianami wygrywa mecze.
Bezsprzecznie Real ma swój styl, ale to, com ich charakteryzuje, w mojej opinii, to umiejętność zmiany całej filozofii w mgnieniu oka. Sam widziałeś, że Real się wczoraj bronił, ale trzy, cztery podania i Igła miał bramkową akcję.
Jedrula322
Trafna uwaga;)
0
Visca el Barca itd.
Puchary wygrywa ten, który strzeli więcej bramek. Byłbyś tak dumny ze stylu, gdyby Barca przegrywała 4 lata z rzędu każdy tytuł? Jeśli tak, szacun, ale nie zgrywaj wszechwiedzącego. Może gdybyś patrzył na obie strony boiska, widziałbyś, jak świetnie Real ustawiał się w defensywie. W obu spotkaniach. A to jest klucz do gry z Barceloną - dobra defensywa. I wykorzystywanie błędów przeciwnika. Myślisz, że taki Gimnastic Tarragona wykorzystałby te dwie bramkowe akcje, które wczoraj miał Real? Szczerze wątpię. Radzę ochłonąć i się zastanowić.