0

@Roobo "Szczęść Boże i ratuj się kto może!" albo będziesz mieć chorobę weneryczną.

0

@mmaciass Ciekawe jaki kolor skóry zatrzymanych? :O

0

@4drian0 Ach moi ulubieńcy :)

2

@BorzyKrzys Giovanni to ma 19 lat razy 2.

0

@Who_you_mam To był piękny rok :D

10

Nie no argument Figo konkuruje nawet z 15 LM xD

0

@Pressinho Może Lahoz, Manzano też mocny kandydat.

0

Być może na pewno.

1

@Pawlak1992 Masz rację, korekta ;)

9

No to trzeba go przyspawać do ławki. Sorry, ale bez łaski. Nam nie zależy na twoim MŚ.

1

Myślałem, że przekręty z datą urodzenia to tylko w Afryce, jak widać na wyspach też się znają :)

0

@Filipem Meczyki na jednej grafice.

1

@escarabajo Ale będzie Joga Bonito :)

5

I tak ma pozostać.

2

@Who_you_mam Podobno "nie można zostawić go w potrzebie". W potrzebie to może być samotna matka z dwójką dzieci, a nie piłkarz mający na koncie miliony xD

7

Do końca sezonu 23/24 był znany jako brazol, co nie umie kiwać. Dzisiaj wszyscy możemy Jemu buty całować.

0

@Chudini123 Lewy na pewno co najmniej kontrakt zredukowany i to o bardzo dużo, Christensen też, co do MAtSa trzeba się modlić, aby miał choć odrobinę honoru i ambicji... Liczmy na łut szczęścia, może nawet wrócimy do 1:1 ;)

0

@Who_you_mam Laporta zaproponował mu nowy kontrakt, na niższych warunkach :/ ale masz rację, jak nie będzie grał, to po co ma być zarejestrowany?

0

Milion niech se wsadzą w tyłek. Jeśli mamy choć trochę honoru, powinniśmy ich wyśmiać.

5

@Who_you_mam Brak 1:1 to raczej majsterkowanie Tebasa, chłop 50 razy mówił "zrób to tamto i będzie 1:1" Laporta to robił i co? Jajco. Ale mostrualny kontrakt Lewego odejdzie, miejmy nadzieję MAtSa też i również Christensen, a z powrotem na Camp Nou są szanse na ten upragniony powrót na 1:1.

5

Flick poza top 4 xDDDDDDD

0

Bez niego aktualnie Barça to nie ta sama Barça.

3

@MessiForeverTheBest True bro, so true...

0

@Soetie Piłeś, nie pisz.

1

Fajnie powitamy Nowy Rok.

0

Jak chłop należy do Kogutów, to będzie ciężko. Zwłaszcza z jego wartością.

0

@Czarny_ck Tak, w tamtym sezonie grał dobrze. Ale poza nim bliżej mu było do posągu.

0

No my jakoś nie chcemy.

0

@novy1899 Dobrym rozwiązaniem byłoby czekać. I się modlić.

1

@novy1899 Tylko nie można go wypożyczyć nawet za 100% pensji, bo wtedy zostanie do 2028 roku i cała pensja wpłynie mu na konto.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?