FanVictoraIbarbo
Dołączył/a: grudzień 2025
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Roobo "Szczęść Boże i ratuj się kto może!" albo będziesz mieć chorobę weneryczną.
0
@mmaciass Ciekawe jaki kolor skóry zatrzymanych? :O
0
@4drian0 Ach moi ulubieńcy :)
2
@BorzyKrzys Giovanni to ma 19 lat razy 2.
0
@Who_you_mam To był piękny rok :D
10
Nie no argument Figo konkuruje nawet z 15 LM xD
0
@Pressinho Może Lahoz, Manzano też mocny kandydat.
0
Być może na pewno.
1
@Pawlak1992 Masz rację, korekta ;)
9
No to trzeba go przyspawać do ławki. Sorry, ale bez łaski. Nam nie zależy na twoim MŚ.
1
Myślałem, że przekręty z datą urodzenia to tylko w Afryce, jak widać na wyspach też się znają :)
0
@Filipem Meczyki na jednej grafice.
1
@escarabajo Ale będzie Joga Bonito :)
5
I tak ma pozostać.
2
@Who_you_mam Podobno "nie można zostawić go w potrzebie". W potrzebie to może być samotna matka z dwójką dzieci, a nie piłkarz mający na koncie miliony xD
7
Do końca sezonu 23/24 był znany jako brazol, co nie umie kiwać. Dzisiaj wszyscy możemy Jemu buty całować.
0
@Chudini123 Lewy na pewno co najmniej kontrakt zredukowany i to o bardzo dużo, Christensen też, co do MAtSa trzeba się modlić, aby miał choć odrobinę honoru i ambicji... Liczmy na łut szczęścia, może nawet wrócimy do 1:1 ;)
0
@Who_you_mam Laporta zaproponował mu nowy kontrakt, na niższych warunkach :/ ale masz rację, jak nie będzie grał, to po co ma być zarejestrowany?
0
Milion niech se wsadzą w tyłek. Jeśli mamy choć trochę honoru, powinniśmy ich wyśmiać.
5
@Who_you_mam Brak 1:1 to raczej majsterkowanie Tebasa, chłop 50 razy mówił "zrób to tamto i będzie 1:1" Laporta to robił i co? Jajco. Ale mostrualny kontrakt Lewego odejdzie, miejmy nadzieję MAtSa też i również Christensen, a z powrotem na Camp Nou są szanse na ten upragniony powrót na 1:1.
5
Flick poza top 4 xDDDDDDD
0
Bez niego aktualnie Barça to nie ta sama Barça.
3
@MessiForeverTheBest True bro, so true...
0
@Soetie Piłeś, nie pisz.
1
Fajnie powitamy Nowy Rok.
0
Jak chłop należy do Kogutów, to będzie ciężko. Zwłaszcza z jego wartością.
0
@Czarny_ck Tak, w tamtym sezonie grał dobrze. Ale poza nim bliżej mu było do posągu.
0
No my jakoś nie chcemy.
0
@novy1899 Dobrym rozwiązaniem byłoby czekać. I się modlić.
1
@novy1899 Tylko nie można go wypożyczyć nawet za 100% pensji, bo wtedy zostanie do 2028 roku i cała pensja wpłynie mu na konto.