FanVictoraIbarbo
Dołączył/a: grudzień 2025
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kuchar Oni już się nawet z tym nie próbują kryć, trzeba polegać na sobie.
3
Kurcze, Perez niezły cwaniak, bez wydawania eurocenta się wzmacnia.
0
Negreira. Tyle w temacie.
12
Rzeczywiście, strach się bać. Co pomyślą o nas ośmiolatki???
5
Jaki oni mają piękny styl gry, nic, tylko zostać kibicem realu.
0
Dobrze, ciężko będzie być gorszym od delfina.
1
@redman83 Tu masz rację. Szybkość traci znaczenie bez dobrego ustawienia. tak jak wcześniej pisałeś. Ale jeśli nic z Schlotterbecka nie będzie, bo z czterech liter został skreślony, to kto ma być dla nas wzmocnieniem? Bastoni? Inter go nie puści, nie ma szans. Nawet jeśli, to cena jest raczej nieosiągalna.
0
@redman83 Kolejnego Araujo? Różnicy klas nie widać? Ale ok, są inne opcje.
0
Zależy od innych celów. Dużo nam daje i bardzo go cenię, ale jeśli nie będziemy mogli sprowadzić np. Van de Vena przez te 30 baniek to niestety.
0
Git. Niech robi postępy, a może nawet wejdzie do pierwszej drużyny. Życzę mu tego.
0
@Frimpong Hehehe rzeczywiście fajnie by było :)
4
Dziękujemy Tebas!
0
Wiatr był i chciał chyba głowę komuś urwać. To logiczne, że narzeka, bo tak silny wiatr na pewno miał wpływ na piłkę.
19
Oj było potem śpiewane "p*ta madrid" :)
1
Pewnie w Madrycie funkcjonuje to tak samo. hehehe
1
Heh widziałem kiepów niedaleko od tej dziczy siedziałem. Co, myśleliście, że wygracie? Hehehe boli ma boleć :)
0
Ktoś był jeszcze na żywo?
0
@bartulek98 Frenkie nie zagra. Kartki.
3
Dobrze. Deco chociaż tutaj wie, co robi.
0
Niezły dupowłaz.
5
@kanver_ Lewy podczas hattricka z Valencią, strzałem z wolnego akurat zdobywał 3. bramkę i przypieczętował zwycięstwo 3:2.
0
@culedawid Napoli jest w słabej formie w LM, ale będzie walczył do ostatniej kropli krwi (25. miejsce). Chelsea nie jest potężne, więc ciężko przewidzieć wynik.
0
@Frimpong Fajnie by było, każde osłabienie dla Baja jest dobre.
0
@Jakchcesz Ale mimo wszystko istnieje wyraźnie ten debilizm: wojna płci. Obie strony idą mocno po bandzie.
0
@Zoker Lepszy od Yamala, mowią niektórzy kibice futbolu.
0
@Frimpong Baja go nie puści. Nie ma szans.
1
@damianex10 Ale potwory, gadają na Putina a zwierzęta wybijają.
0
@Colon Uwielbiam RHCP, bardzo ciekawy utwór ;)
1
Na pewno ten plan wypali.
0
@wariacik96 Pewnie jakieś haladziecko, które ma teraz ferie ;)