0

@Kuchar Oni już się nawet z tym nie próbują kryć, trzeba polegać na sobie.

3

Kurcze, Perez niezły cwaniak, bez wydawania eurocenta się wzmacnia.

0

Negreira. Tyle w temacie.

12

Rzeczywiście, strach się bać. Co pomyślą o nas ośmiolatki???

5

Jaki oni mają piękny styl gry, nic, tylko zostać kibicem realu.

0

Dobrze, ciężko będzie być gorszym od delfina.

1

@redman83 Tu masz rację. Szybkość traci znaczenie bez dobrego ustawienia. tak jak wcześniej pisałeś. Ale jeśli nic z Schlotterbecka nie będzie, bo z czterech liter został skreślony, to kto ma być dla nas wzmocnieniem? Bastoni? Inter go nie puści, nie ma szans. Nawet jeśli, to cena jest raczej nieosiągalna.

0

@redman83 Kolejnego Araujo? Różnicy klas nie widać? Ale ok, są inne opcje.

0

Zależy od innych celów. Dużo nam daje i bardzo go cenię, ale jeśli nie będziemy mogli sprowadzić np. Van de Vena przez te 30 baniek to niestety.

0

Git. Niech robi postępy, a może nawet wejdzie do pierwszej drużyny. Życzę mu tego.

0

@Frimpong Hehehe rzeczywiście fajnie by było :)

4

Dziękujemy Tebas!

0

Wiatr był i chciał chyba głowę komuś urwać. To logiczne, że narzeka, bo tak silny wiatr na pewno miał wpływ na piłkę.

19

Oj było potem śpiewane "p*ta madrid" :)

1

Pewnie w Madrycie funkcjonuje to tak samo. hehehe

1

Heh widziałem kiepów niedaleko od tej dziczy siedziałem. Co, myśleliście, że wygracie? Hehehe boli ma boleć :)

0

Ktoś był jeszcze na żywo?

0

@bartulek98 Frenkie nie zagra. Kartki.

3

Dobrze. Deco chociaż tutaj wie, co robi.

0

Niezły dupowłaz.

5

@kanver_ Lewy podczas hattricka z Valencią, strzałem z wolnego akurat zdobywał 3. bramkę i przypieczętował zwycięstwo 3:2.

0

@culedawid Napoli jest w słabej formie w LM, ale będzie walczył do ostatniej kropli krwi (25. miejsce). Chelsea nie jest potężne, więc ciężko przewidzieć wynik.

0

@Frimpong Fajnie by było, każde osłabienie dla Baja jest dobre.

0

@Jakchcesz Ale mimo wszystko istnieje wyraźnie ten debilizm: wojna płci. Obie strony idą mocno po bandzie.

0

@Zoker Lepszy od Yamala, mowią niektórzy kibice futbolu.

0

@Frimpong Baja go nie puści. Nie ma szans.

1

@damianex10 Ale potwory, gadają na Putina a zwierzęta wybijają.

0

@Colon Uwielbiam RHCP, bardzo ciekawy utwór ;)

1

Na pewno ten plan wypali.

0

@wariacik96 Pewnie jakieś haladziecko, które ma teraz ferie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?