FanVictoraIbarbo
Dołączył/a: grudzień 2025
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@turhiay Wiadomo, tyle chyba da tylko MU i Chelsea :)
3
Zależy ile dadzą. 50 mln i nic nie gadać tylko pakować wysyłać.
1
@Chimera A na Var Hernandez Hernandez :)
2
Widzieliście kadrę sędziów na jutrzejszy mecz? XD. Odpowiedzieli nam w 100% na prośby :D
0
@Messibestplayerintheworld Zależy, 50 mln i nara.
7
Nie powiedziałbym że zaskakujący.
1
Przy pierwszym zaczął się ten pajac wywalać 2 sekundy po kontakcie, ale ok. Taki karny może być i sędzia jak najbardziej się z tego wybroni. Ale ten drugi - nie no śmiechłem :D
3
Jak ktoś jeszcze nie wie, oczywiście obowiązkowy karniaczek odrobiony xD
2
Wcale imigranci nie są problemem, dlatego we Francji i Niemczech zamieszki, a u nas spokój hm?
0
Na pewno te klauny się przejmą...
0
Szanse są. Niemalże zerowe, powiedzmy, 0,01% chyba dobrze to określa.
0
Wypełzli z nory i zaraz do niej wrócą xD
0
Wow. 5:2. Coś wam to mówi czy nagle amnezja?
0
Ta, pewnie pogrożą palcem: "no, nie rób tak następnym razem, niegrzeczny chłopczyku"
1
Ten sędzia to był niezły śmieć, wiadomo, to nas nie usprawiedliwia, ale mocno rzucał kłody pod nogi. Chociaż w sumie gdyby na tym stanowisku był ktoś w miarę kompetentny, a nie ten debil, na pewno nie byłoby 4:0.
0
@zadafcb Kurczę, jako fan Charlotte bardzo go chciałem, świetnie by się wpasował w zespół, a przede wszystkim koszulka retro z jego nazwiskiem... Ech
1
Leki Panie Tomaszewski
1
@Eklerek To jest ta społeczność emo?
2
Ciekawe ile można wywalczyć za Ferrana. 60 baniek - z pocałowaniem ręki.
1
Ten projekt jest od dawna pod respiratorem. Teraz po prostu wyciągają wtyczkę z gniazdka.
1
@BIGCULES Przeważnie albo to są "pseudokibice" czyli patologie, albo 11-latki które nie znają wagi słów.
33
Ale trzeba być ścierwem, żeby coś takiego pisać.
0
@grzechu1999 Oby mu się chociaż udało.
5
"Posłuchaj, jak będę miał dobry humor to będziecie w 1:1"
0
Z Realem nie zerwaliśmy stosunków? Ciekawe. Ciągłe podtrzymywanie się Messim trochę słabe, ale przynajmniej nje boi się powiedzieć prawdy o sędziach.
3
Chyba dawno nie patrzył w lustro xD
5
W EA FC to zawsze go możesz kupić, jak chcesz.
0
@Encore Pistons zawsze byli, są i będą zakałą tej ligi jak kibole w naszym społeczeństwie.
0
Hehe pomysł genialny szacun :)
0
Ludzie, ile jeszcze tego wzajemnego wchodzenia w dupę? Każdy już wie, że nawet się nie namydliłeś.