1

@turhiay Wiadomo, tyle chyba da tylko MU i Chelsea :)

3

Zależy ile dadzą. 50 mln i nic nie gadać tylko pakować wysyłać.

1

@Chimera A na Var Hernandez Hernandez :)

2

Widzieliście kadrę sędziów na jutrzejszy mecz? XD. Odpowiedzieli nam w 100% na prośby :D

0

@Messibestplayerintheworld Zależy, 50 mln i nara.

7

Nie powiedziałbym że zaskakujący.

1

Przy pierwszym zaczął się ten pajac wywalać 2 sekundy po kontakcie, ale ok. Taki karny może być i sędzia jak najbardziej się z tego wybroni. Ale ten drugi - nie no śmiechłem :D

3

Jak ktoś jeszcze nie wie, oczywiście obowiązkowy karniaczek odrobiony xD

2

Wcale imigranci nie są problemem, dlatego we Francji i Niemczech zamieszki, a u nas spokój hm?

0

Na pewno te klauny się przejmą...

0

Szanse są. Niemalże zerowe, powiedzmy, 0,01% chyba dobrze to określa.

0

Wypełzli z nory i zaraz do niej wrócą xD

0

Wow. 5:2. Coś wam to mówi czy nagle amnezja?

0

Ta, pewnie pogrożą palcem: "no, nie rób tak następnym razem, niegrzeczny chłopczyku"

1

Ten sędzia to był niezły śmieć, wiadomo, to nas nie usprawiedliwia, ale mocno rzucał kłody pod nogi. Chociaż w sumie gdyby na tym stanowisku był ktoś w miarę kompetentny, a nie ten debil, na pewno nie byłoby 4:0.

0

@zadafcb Kurczę, jako fan Charlotte bardzo go chciałem, świetnie by się wpasował w zespół, a przede wszystkim koszulka retro z jego nazwiskiem... Ech

1

Leki Panie Tomaszewski

1

@Eklerek To jest ta społeczność emo?

2

Ciekawe ile można wywalczyć za Ferrana. 60 baniek - z pocałowaniem ręki.

1

Ten projekt jest od dawna pod respiratorem. Teraz po prostu wyciągają wtyczkę z gniazdka.

1

@BIGCULES Przeważnie albo to są "pseudokibice" czyli patologie, albo 11-latki które nie znają wagi słów.

33

Ale trzeba być ścierwem, żeby coś takiego pisać.

0

@grzechu1999 Oby mu się chociaż udało.

5

"Posłuchaj, jak będę miał dobry humor to będziecie w 1:1"

0

Z Realem nie zerwaliśmy stosunków? Ciekawe. Ciągłe podtrzymywanie się Messim trochę słabe, ale przynajmniej nje boi się powiedzieć prawdy o sędziach.

3

Chyba dawno nie patrzył w lustro xD

5

W EA FC to zawsze go możesz kupić, jak chcesz.

0

@Encore Pistons zawsze byli, są i będą zakałą tej ligi jak kibole w naszym społeczeństwie.

0

Hehe pomysł genialny szacun :)

0

Ludzie, ile jeszcze tego wzajemnego wchodzenia w dupę? Każdy już wie, że nawet się nie namydliłeś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?