FanVictoraIbarbo
Dołączył/a: grudzień 2025
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Torres, Casado, Araujo i być może De Jong. Podobno Tommy ma pełnić ważną rolę w następnym sezonie.
2
@Jan_Nowak Tak i co? Rozwalić sobie głębię środka pola?
2
Żeby tylko Yamal nie pyskował...
0
Moim zdaniem Ferran, Araujo, Casado (za te 40 baniek), Christensen i De Jong (jest dobry, lecz ma ogromną pensję i można dostać za niego dużo pieniędzy). Balde bym jeszcze zostawił, wiem że to naiwne, ale mam nadzieję, że odpali, bo mimo wszystko jest młody.
0
@Rupert_Haubica 40 baniek za niego w życiu, myślę że można dostać nawet 70, 80.
6
Teraz nagle go zaczną błagać aby został xD
3
Nie, nie mogli zrobić całego fioletowego który wyglądałby 5 razy lepiej... Przecież taka koszulka to byłby majster...
4
Szczęście sprzyja lepszym, wafle :)
3
Czyli co? Na jutro wlatuje materiał RMTV?
0
@Ptasior Co zrobić, jak Tusk za Niemcami :)
0
Akurat fraza HWDP istnieje od czasów dziadków.
0
Nie no tytuł złoto :D
7
Nie, on tylko PRAWIE zniszczył ten klub. To różnica.
0
Super go widzieć w takiej formie po powrocie. Jeszcze długo się naszym niesamowitym środkiem pola nacieszymy :)
0
I bardzo dobrze.
1
@esem91 Wykonanie hymnu cudowne majster :D
0
Kurde, a akurat zacząłem myśleć, że coś dawno nie było alertu FCB :D On zawsze poprawia humor :)
0
No offense, ale pozdro dla tych, co dali Ferrana.
0
Dziękujemy! Samarytanie to mało powiedziane, ale oni po prostu mają dobre serce!
0
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
1
Widzę, że nie tylko ja mocno zdziwiony obecnością Rózgi :)
2
I bardzo dobrze, nie jest aż tak dobry, żeby mu dać Spotify Premium. Osimhen bardziej zasługuje;)
0
Nie. Takiego czegoś nawet nie dawajcie...
1
@Gacek5 Nie zapominaj o Man Utd.
2
Nie chcą mu przeszkadzać w jego "drodze" do balona xD
3
Standard. A 6:2 coś mi przypomina...
0
Szto? Kto to jest w ogóle?
0
I ma rację. Oby nie odszedł za grosze.
0
@Rastafarnianin Około 40 mln podobno. Ciężko będzie, a to super opcja.
0
Estevao? Za jego świetny sezon w PL?