FanVictoraIbarbo
Dołączył/a: grudzień 2025
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@lithotripter Tylko najwięksi weterani mogą tyle wypić i jakkolwiek funkcjonować :D
0
@Ilka To niech se EA FC odpali i siebie samego kupi :D
0
Trudno, miał szansę, ale jej nie wykorzystał.
1
@mkord Racja, w pierwszej chwili nie pomyślałem o tym.
3
@kundee Myślałem że wolisz do galerii z ciuchami chodzić.
0
@Sebaldek A Harry Wilson to nie boczny pomocnik?
8
Wspaniały Pan Piłkarz. Będzie tęsknota po nim...
3
Kurde, można go sprzedać, ale kogo na jego miejsce sprowadzić? Espart jeszcze niedojrzały, oczywiście ma potencjał, ale jeszcze nie teraz.
6
Tak jest, ale po co dziennikarze się ograniczają? Podobno Barça pracuje jeszcze nad Haalandem, Alvarez ma być tylko rezerwowym.
0
@mkord Może jest leniwy, ale ma duży talent i z piłką może robić niesamowite rzeczy. Tego nie można mu odmówić.
0
@Encore Pewnie Yamal by dociągnął do tej grupy :/
0
@Arden 50% z niego idzie do Realu. Podobno padła kwota 40 baniek xDDDD Za 40 mln to my możemy Leao mieć.
0
@draxidox Oczywiste więzienie, jak można być takim debilem, żeby dalej jechać na czołówkę w takiej sytuacji.
0
@Starrk A żebyś wiedział, o karze więzienia nie ma nawet po co dyskutować, to zbyt oczywiste.
0
@Starrk Inna droga że Kyren nadaje się do tarcia chrzanu, jako że czuję sympatię do niego obserwuję wyniki, dawno nie było tak źle.
2
@draxidox Powinni banować prawko takich debili na długie lata jeśli nie na dożywocie, ile takich zabiło siebie lub co gorsza innych...
2
@Jakchcesz Jak widzę opinie "ekspertów" mówiących o tym jakiej to Flick nie ma kadry a brak wyników to aż mnie skręca. Wyobraźcie sobie, co by było, gdyby trenerem dalej był Xavi xD
1
@Starrk Zapowiada się na 9:9, coraz gorzej...
1
@Giwera Rocket przegrywa te partie na własne życzenie, Szkot cały czas przepycha.
0
@Lisek Wiadomo, ale w sezonie to jednak co innego :)
1
Drodzy, nadchodzi maj. Kiedy pierwszy grill?
4
Szkoda strasznie tej durnej porażki z Sevillą 4:1, bo ten mecz mógł być na spokojnie wygrany.
0
Oby wrócił na Klasyk...
8
150 baniek pękło! Brawa dla wszystkich!
1
Fajnie, w końcu mamy mało kontuzji :)
0
Tak będzie. 100%.
0
Wcześniej wyglądały lepiej. Nie mówię, że porażka, ale słabsze, i to o wiele.
5
Madrycki Christensen
0
@Adam065 Raphinia pewnie by zrobił. To, że ma temperament na boisku, nie znaczy, że jest chamem. Ale Yamal... Tu masz rację ;)
7
Wie, co dobre :)