1

@lithotripter Tylko najwięksi weterani mogą tyle wypić i jakkolwiek funkcjonować :D

0

@Ilka To niech se EA FC odpali i siebie samego kupi :D

0

Trudno, miał szansę, ale jej nie wykorzystał.

1

@mkord Racja, w pierwszej chwili nie pomyślałem o tym.

3

@kundee Myślałem że wolisz do galerii z ciuchami chodzić.

0

@Sebaldek A Harry Wilson to nie boczny pomocnik?

8

Wspaniały Pan Piłkarz. Będzie tęsknota po nim...

3

Kurde, można go sprzedać, ale kogo na jego miejsce sprowadzić? Espart jeszcze niedojrzały, oczywiście ma potencjał, ale jeszcze nie teraz.

6

Tak jest, ale po co dziennikarze się ograniczają? Podobno Barça pracuje jeszcze nad Haalandem, Alvarez ma być tylko rezerwowym.

0

@mkord Może jest leniwy, ale ma duży talent i z piłką może robić niesamowite rzeczy. Tego nie można mu odmówić.

0

@Encore Pewnie Yamal by dociągnął do tej grupy :/

0

@Arden 50% z niego idzie do Realu. Podobno padła kwota 40 baniek xDDDD Za 40 mln to my możemy Leao mieć.

0

@draxidox Oczywiste więzienie, jak można być takim debilem, żeby dalej jechać na czołówkę w takiej sytuacji.

0

@Starrk A żebyś wiedział, o karze więzienia nie ma nawet po co dyskutować, to zbyt oczywiste.

0

@Starrk Inna droga że Kyren nadaje się do tarcia chrzanu, jako że czuję sympatię do niego obserwuję wyniki, dawno nie było tak źle.

2

@draxidox Powinni banować prawko takich debili na długie lata jeśli nie na dożywocie, ile takich zabiło siebie lub co gorsza innych...

2

@Jakchcesz Jak widzę opinie "ekspertów" mówiących o tym jakiej to Flick nie ma kadry a brak wyników to aż mnie skręca. Wyobraźcie sobie, co by było, gdyby trenerem dalej był Xavi xD

1

@Starrk Zapowiada się na 9:9, coraz gorzej...

1

@Giwera Rocket przegrywa te partie na własne życzenie, Szkot cały czas przepycha.

0

@Lisek Wiadomo, ale w sezonie to jednak co innego :)

1

Drodzy, nadchodzi maj. Kiedy pierwszy grill?

4

Szkoda strasznie tej durnej porażki z Sevillą 4:1, bo ten mecz mógł być na spokojnie wygrany.

0

Oby wrócił na Klasyk...

8

150 baniek pękło! Brawa dla wszystkich!

1

Fajnie, w końcu mamy mało kontuzji :)

0

Tak będzie. 100%.

0

Wcześniej wyglądały lepiej. Nie mówię, że porażka, ale słabsze, i to o wiele.

5

Madrycki Christensen

0

@Adam065 Raphinia pewnie by zrobił. To, że ma temperament na boisku, nie znaczy, że jest chamem. Ale Yamal... Tu masz rację ;)

7

Wie, co dobre :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?