FanVictoraIbarbo
Dołączył/a: grudzień 2025
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
To wymiana z Bastonim + mała dopłata bo takimi debilami chyba Włosi nie są... Ale jeśli ta pogłoska okaże się prawdą to wypchać z klubu i nara.
1
Szkoda, że te kiepy z espanyolu się utrzymali. Trudno. Może w następnym sezonie spadną tam gdzie ich miejsce...
3
Powodzenia w ogarnianiu tego burdelu xD
3
@suszini Pewnie. To legenda tego klubu. Proste.
12
W tym wypadku odejście obu to wzmocnienie przez FFP, dlatego nie zastanawiać się.
2
@MagdJanko Dokładnie :) Ten chłop ma mocny kompleks i chyba nawet psycholog nie pomoże.
0
@majkiii Ja jestem z regionu gdzie wszyscy są za Górnikiem (Opolskie) tylko ja za Legią, ale nie będę mieć życia jak przejdą do pucharów :)
3
@Rupert_Haubica Byłem na Kopenhadze, miałem szczęście zobaczyć, jak cała wielka trójca strzeliła bramkę. Streets will never forget.
18
Lewy, super jakbyś został, ale jeśli nie, to dziękujemy! Dałeś nam mnóstwo radości i wyciągnałeś ten klub z dołka. Na spokojnie można Polaka kwalifikować jako legendę FC Barcelony.
3
Fermin, daj spokój. Oni są upośledzeni umysłowo. Negreira i nie przegadasz.
0
"MAtS, zapraszam serdecznie, wypier..."
0
Tak, super, ale pewnie na jego miejsce przyjdzie nie lepszy, oni wszyscy po jednych (madryckich) pieniądzach...
0
Tak, w końcu mamy tyle kasy, że możemy mieć nadzieję że jego organizm nagle się naprawi... Świetny gracz i strasznie go żal, ale piłka to biznes i niestety lepiej go by było pożegnać.
3
No i dobrze, za Kounde podobno Liverpool chce dać 60-70 mln to z pocałowaniem ręki, Żabol zapomniał jak się broni.
0
Bardzo miła informacja. Jeszcze niech Maldini zamiast Huijsena pojedzie i tip top.
4
To jeszcze niech Tek pójdzie, będzie im raźniej :)
0
@tbas Na placki typu Real Oviedo, by odciążyć Pedriego.
0
A ja bym sprzedał De Jonga i zostawił Casado.
0
@Guillegavira Liczył na karniaczka :)
13
Bellingham wczoraj grał w ogóle?
1
@Muvo Oczywiście. Nie można nie docenić Bartomeu w kwestii naszego marazmu.
0
Tak, to liga Tebasa. Przez tego debila i jego FFP nie wiadomo, czy wystarczająco wzmocnimy się na następny sezon.
8
Szczere kondolencje Panie Trenerze.
0
@4drian0 Flasha trochę odkleiło xD
2
Niedobrze, to drugie wzmocnienie po ogłoszeniu sędziego.
1
Gdyby taka manitka wleciała :)
0
Jprdl weź już zamknij ryjca i schowaj się s powrotem do nory, ja już na tego gościa patrzeć nie mogę.
0
Super by było, ale nie oszukujmy się, raczej szans nie ma niestety.
0
Chciałbym zobaczyć Ołłowskiego komentującego Klasyk :)
1
No i co z tego? Mamy mu klaskać? Człowieku, weź już się nie wypowiadaj, bo się tylko jeszcze bardziej pogrążasz.