FanVictoraIbarbo
Dołączył/a: grudzień 2025
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ciekawe czego Lewy oczekuje, zna sytuację finansową klubu i wie, że nas nie stać... A i tak nie chce nowego kontraktu. Jednak ma 38 lat i jest u schyłku kariery (niestety). Powinien wziąć to pod uwagę, tym bardziej że u nas może jeszcze wygrać parę pucharów...
0
Bo my tacy nie jesteśmy. U nas nie grają rozkapryszone gwiazdeczki, tylko zespół profesjonalistów.
0
Szkoda strasznie chłopaka. Zdrowia :(
0
Kurde, super opcja, ale na dopiero za rok. Na dziś absolutnie nas nie stać.
0
Tak tak, złodzieju. Weź już wypad z powrotem do nory żałosny jesteś.
0
@RanDiFCB Poza tym, że jest psychiczna na punkcie mężczyzn, to tak.
0
O matko... Następnym razem dajcie może twórców baby shark...
0
Nie to nie, cały czas siedzi na L4 i buerze kasę. Wypad.
0
@Almogaver Naprawdę? W Neapolu każdy miał konflikt (choćby Milik, Zielu itd.). To raczej zarząd jest specyficzny.
1
Każdy chce Osimhena. Nie rozumiem tego przepychania Alvareza przez zarząd.
0
@Starrk Ja liczę na Olise, też fajny grajek do oglądania.
1
Jprdl czemu Flick ściągnął Fermina a zostawił Olmo...
2
Widzę do dziś bolą przegrane finały :)
0
Nieźle, ta szmata jeszcze tak ważny mecz po tym co zrobił sędziuje xD
0
XD. Chyba nagłego umoralnienia takich cepów rüdiger czy vini :D
6
Brrr... Prognozy w Madrycie -9 pokazują na jutro :)
8
To co? Ile razy Koke kopnie Yamala w 2. połowie?
0
@Jan_Nowak Ja też pozdrawiam :)
0
@Jan_Nowak Olmo ostatnio nie gra źle. Dziś znowu w podstawie. Naprawdę jest taki zły?
0
@Jan_Nowak Olmo. Fermin nie będzie mieć zmiennika.
0
@_Synapsy_ Ważną, mam na myśli to, że zacznie być wprowadzany do coraz ważniejszej i większej liczby minut. Nie zrobili mnie w uja.
0
Torres, Casado, Araujo i być może De Jong. Podobno Tommy ma pełnić ważną rolę w następnym sezonie.
2
@Jan_Nowak Tak i co? Rozwalić sobie głębię środka pola?
2
Żeby tylko Yamal nie pyskował...
0
Moim zdaniem Ferran, Araujo, Casado (za te 40 baniek), Christensen i De Jong (jest dobry, lecz ma ogromną pensję i można dostać za niego dużo pieniędzy). Balde bym jeszcze zostawił, wiem że to naiwne, ale mam nadzieję, że odpali, bo mimo wszystko jest młody.
0
@Rupert_Haubica 40 baniek za niego w życiu, myślę że można dostać nawet 70, 80.
6
Teraz nagle go zaczną błagać aby został xD
3
Nie, nie mogli zrobić całego fioletowego który wyglądałby 5 razy lepiej... Przecież taka koszulka to byłby majster...
4
Szczęście sprzyja lepszym, wafle :)
3
Czyli co? Na jutro wlatuje materiał RMTV?