2

Ciekawe czego Lewy oczekuje, zna sytuację finansową klubu i wie, że nas nie stać... A i tak nie chce nowego kontraktu. Jednak ma 38 lat i jest u schyłku kariery (niestety). Powinien wziąć to pod uwagę, tym bardziej że u nas może jeszcze wygrać parę pucharów...

0

Bo my tacy nie jesteśmy. U nas nie grają rozkapryszone gwiazdeczki, tylko zespół profesjonalistów.

0

Szkoda strasznie chłopaka. Zdrowia :(

0

Kurde, super opcja, ale na dopiero za rok. Na dziś absolutnie nas nie stać.

0

Tak tak, złodzieju. Weź już wypad z powrotem do nory żałosny jesteś.

0

@RanDiFCB Poza tym, że jest psychiczna na punkcie mężczyzn, to tak.

0

O matko... Następnym razem dajcie może twórców baby shark...

0

Nie to nie, cały czas siedzi na L4 i buerze kasę. Wypad.

0

@Almogaver Naprawdę? W Neapolu każdy miał konflikt (choćby Milik, Zielu itd.). To raczej zarząd jest specyficzny.

1

Każdy chce Osimhena. Nie rozumiem tego przepychania Alvareza przez zarząd.

0

@Starrk Ja liczę na Olise, też fajny grajek do oglądania.

1

Jprdl czemu Flick ściągnął Fermina a zostawił Olmo...

2

Widzę do dziś bolą przegrane finały :)

0

Nieźle, ta szmata jeszcze tak ważny mecz po tym co zrobił sędziuje xD

0

XD. Chyba nagłego umoralnienia takich cepów rüdiger czy vini :D

6

Brrr... Prognozy w Madrycie -9 pokazują na jutro :)

8

To co? Ile razy Koke kopnie Yamala w 2. połowie?

0

@Jan_Nowak Ja też pozdrawiam :)

0

@Jan_Nowak Olmo ostatnio nie gra źle. Dziś znowu w podstawie. Naprawdę jest taki zły?

0

@Jan_Nowak Olmo. Fermin nie będzie mieć zmiennika.

0

@_Synapsy_ Ważną, mam na myśli to, że zacznie być wprowadzany do coraz ważniejszej i większej liczby minut. Nie zrobili mnie w uja.

0

Torres, Casado, Araujo i być może De Jong. Podobno Tommy ma pełnić ważną rolę w następnym sezonie.

2

@Jan_Nowak Tak i co? Rozwalić sobie głębię środka pola?

2

Żeby tylko Yamal nie pyskował...

0

Moim zdaniem Ferran, Araujo, Casado (za te 40 baniek), Christensen i De Jong (jest dobry, lecz ma ogromną pensję i można dostać za niego dużo pieniędzy). Balde bym jeszcze zostawił, wiem że to naiwne, ale mam nadzieję, że odpali, bo mimo wszystko jest młody.

0

@Rupert_Haubica 40 baniek za niego w życiu, myślę że można dostać nawet 70, 80.

6

Teraz nagle go zaczną błagać aby został xD

3

Nie, nie mogli zrobić całego fioletowego który wyglądałby 5 razy lepiej... Przecież taka koszulka to byłby majster...

4

Szczęście sprzyja lepszym, wafle :)

3

Czyli co? Na jutro wlatuje materiał RMTV?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?