0

To nie czasy przed pandemią jakby pan nie zauważył.

1

Ciekawe czy ta operacja jest możliwa według 1:1.

4

Nasze serce. Cieszymy się jego szczęściem :)

1

@Eto'o9 R10 Też co innego mapet a co innego Senesi. Ale to co piszesz ma sens, choć i tak myślę, że byśmy wyszli finansowo zdecydowanie na plus ;)

0

Super. Za darmo i te czesie go wezmą.

4

Bo po co wziąć Maldiniego jak ma się takiego gracza jak Pubill.

4

Można go opylić Loserpoolowi, mogą ładną kasę za niego dać.

22

Pitarch xDDDDDDD

0

@ZuczekFCB1899 20 mln chyba.

3

Ciekawe, ile wychodzi goli na mecz. Chyba Lewy by awansował.

0

Szkoda, wolałem zdecydowanie, żeby spadła Osasuna...

0

Najlepiej wydane 25 mln poza Pedrim.

12

Lewandowski wypełni swój kontrakt i basta! Tak tak, my pamiętamy...

35

Ale i tak pojedzie ta pokraka Huijsen. Szkoda...

8

Najlepsze na świecie. Proste.

4

A idź pan, znów 3 miechy bez piłki :/

1

Tam w tym The Athletic to ładnie popili przed zestawieniem tej "najlepszej jedenastki".

5

Szkoda, zapowiadał się kapitalnie, potem trochę gorzej, aż w końcu nadszedł ten sezon. Chyba jednak za wysokie progi dla niego.

0

Pierdoły ze stodoły.

2

Odkył Amerykę. 15 znaków.

1

Wolę jego niż Alvareza. Robi dużo lepsze liczby, a warto pamiętać, że odpalił dopiero wtedy, gdy przyszedł Rosenior i ustawił go wyżej.

0

Kto to jest? Polak? Nie słyszałem.

0

Ciekawe za co ocena 7.0 na Sofascore.

0

Powodzenia chłopaki!

10

Żadna z odpowiedzi mnie jakoś nie zaskoczyła. Może poza Bernalem nad Yamalem w największym fliciarzu :D

0

@zbyglu Aż 60 baniek? Nie wiedziałem, ale jeśli tak, to dziękuję bardzo.

0

Zatrzymać tylko Cancelo i kupić Ez Abde. Dla mnie plan idealny.

0

To dobrze, że uważa.

0

@Agrafka Chyba w sprzedaży jest klauzula odkupu.

4

Niezłe śmietniki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?