FanVictoraIbarbo
Dołączył/a: grudzień 2025
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To nie czasy przed pandemią jakby pan nie zauważył.
1
Ciekawe czy ta operacja jest możliwa według 1:1.
4
Nasze serce. Cieszymy się jego szczęściem :)
1
@Eto'o9 R10 Też co innego mapet a co innego Senesi. Ale to co piszesz ma sens, choć i tak myślę, że byśmy wyszli finansowo zdecydowanie na plus ;)
0
Super. Za darmo i te czesie go wezmą.
4
Bo po co wziąć Maldiniego jak ma się takiego gracza jak Pubill.
4
Można go opylić Loserpoolowi, mogą ładną kasę za niego dać.
22
Pitarch xDDDDDDD
0
@ZuczekFCB1899 20 mln chyba.
3
Ciekawe, ile wychodzi goli na mecz. Chyba Lewy by awansował.
0
Szkoda, wolałem zdecydowanie, żeby spadła Osasuna...
0
Najlepiej wydane 25 mln poza Pedrim.
12
Lewandowski wypełni swój kontrakt i basta! Tak tak, my pamiętamy...
35
Ale i tak pojedzie ta pokraka Huijsen. Szkoda...
8
Najlepsze na świecie. Proste.
4
A idź pan, znów 3 miechy bez piłki :/
1
Tam w tym The Athletic to ładnie popili przed zestawieniem tej "najlepszej jedenastki".
5
Szkoda, zapowiadał się kapitalnie, potem trochę gorzej, aż w końcu nadszedł ten sezon. Chyba jednak za wysokie progi dla niego.
0
Pierdoły ze stodoły.
2
Odkył Amerykę. 15 znaków.
1
Wolę jego niż Alvareza. Robi dużo lepsze liczby, a warto pamiętać, że odpalił dopiero wtedy, gdy przyszedł Rosenior i ustawił go wyżej.
0
Kto to jest? Polak? Nie słyszałem.
0
Ciekawe za co ocena 7.0 na Sofascore.
0
Powodzenia chłopaki!
10
Żadna z odpowiedzi mnie jakoś nie zaskoczyła. Może poza Bernalem nad Yamalem w największym fliciarzu :D
0
@zbyglu Aż 60 baniek? Nie wiedziałem, ale jeśli tak, to dziękuję bardzo.
0
Zatrzymać tylko Cancelo i kupić Ez Abde. Dla mnie plan idealny.
0
To dobrze, że uważa.
0
@Agrafka Chyba w sprzedaży jest klauzula odkupu.
4
Niezłe śmietniki.