FanVictoraIbarbo
Dołączył/a: grudzień 2025
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kamazinho Rozumiem. Dzk za wyjaśnienie ;)
0
Dobra, dobra. Jak tacy mocni jesteście u siebie, to dlaczego zajmujecie 12. miejsce w PL? Na wyjeździe to ładne wafle z was muszą być.
1
Dobrze. Fajnie, że trafimy na te wafle w ćwierćfinale. Tylko szkoda gościa :(
1
@PatrychoO Oby szop z plusem nie zawiódł.
0
*zawał* *flashbacki*
0
@KibicBarcy84 Aha, a co chodzi? Pytam bo nie wiem.
5
Znowu parobek coś szczeka :)
2
@torondirn Dobre rozumowanie. Ferran jakby poszedł za powiedzmy 60 baniek, to byłoby świetnie.
10
Dlaczego nie? Za darmo? Co tu się zastanawiać? Tym bardziej, że rozgrywa świetny sezon.
9
Nareszcie łaskawie nam dali.
2
Dlatego dobrze od razu cisnąć. Gdyby złapali kartkę, na spokojnie by sobie odpoczęli.
17
Śmieszą mnie ludzie, którzy typują, że realik wygra. Jeśli Man City to skasztani, tytuł frajera roku gwarantowany.
2
Tak trzymaj, patrząc na to co się dzieje może za niedługo dostaniesz powołanie ;)
2
Chyba delfin lub karp.
0
Z batem to Florek nad Alvaro stoi.
10
Super. Brawa dla zarządu i wielki szacun. Ale swoją drogą to też zawsze myślałem, że nas na spokojnie stać na piłkarzy, tylko ten debilny przepis nas stopował ;)
1
Oni zawsze biedni poszkodowani. Męczennicy :D
2
Spoko. Ale wiadomo - niska pensja. Jeśli naprawdę chce do nas przyjść, to udowodni to zmniejszając pensję.
4
Gdzie real nie może...
3
@Darek_Maruszczak Racja. Henry w prime to był gość.
0
@Uven Nie, tylko faul był ewidentny. Nie mówię o tym, gdy piszą na korzyść Barçy.
4
Archivo VAR kolejny raz jakaś dwubiegunowość :) Pewnie, nie ma faulu, tylko wjechał mu od tyłu prosto w nogę.
3
Za 250 to samego Raphinię mogą brać, ale tylko jeśli będziemy w dobrym humorze.
0
Powodzenia! :D.
1
Który Polak by nie chciał... Tylko pensja musi być niższa.
0
Świetny jak gra. Ale wiadomo.
0
A zaraz Lewy być może odejdzie, możliwe, że Tek też, a z MAtSem - miejmy nadzieję że w końcu ruszy cztery litery.
1
Pięknie niech się rozwijają talenty :D
0
Tak, to tylko konieczność. Ale wiadomo że nie powie o tym jak o priorytecie.
3
Kurde Fermin czy Yamal z Villarealem i Mallorcą ciężko wybrać...