1

Pięknie się go ogląda. Będziemy się długo cieszyć.

0

Szok. Spadłem z krzesła.

1

Ta, jeden z największych talentów, a w lidze katarskiej nie umie się przebić.

4

Nie ma konkurencji.

0

Generują straty i długi czas grają piach. Jeśli tak dalej będzie, to nie ma po co tego trzymać na siłę.

0

Ciekawe czy też się będzie cieszyć, jak dostaną w LM.

1

Maldini zostaje, Araujo jakbyśmy dostali 50 baniek jakimś cudem to miłego i siema.

14

Oni są takimi debilami, że nawet nie tylko my się śmiejemy, inni też z nich cisną :D

3

Nie wierzę, że to mówię, ale dziś 100% za Atletico.

0

@Coveta Więc Raphinia ma nie mieć zmiennika? Przy coraz większej liczbie kontuzji?

0

Dobrze, życzę mu jak najlepiej. Szkoda, że odszedł, ale to już przeszłość. Za dużo nam dał, aby mieć do niego żal.

0

@RC28 Za Rashforda Bernardo Silvę jako rezerwowego LS.

3

Bernal. Nasza przyszłość. De Jonga można sprzedać, bo mimo wszystko dobre pieniądze za niego dostaniemy. Duża pensja też odejdzie, a nasz środek pola i tak będzie miał ogromną głębię.

0

Spoko. Niech se strzela. Nikt po nim nie płacze :)

0

Niezły pachołek, on dalej swoje wysrywy...

21

Rapha chyba jedyny karny zmarnował 8 lat temu. To powinno mówić samo za siebie.

1

@MessiForeverTheBest + stadion Rayo, nie zapominajmy.

0

Proponuję następny: "V.J. chce do Barcelony!" Ich na wszystko stać :D

2

Tak. Tylko znaleźć kupca, a potem wynegocjować cokolwiek powyżej skrzynki piwa. To będzie sztuka.

1

@partymaker Może w końcu jakby trafił to drużyny takiego kalibru zrozumiałby że ma szansę i przestałby pajacować?

0

@Greg1991 Tak z Torresem? Prawdą jest to, że nudzi się Tobie w życiu.

0

@Greg1991 Szczęsny też pasuje do tego opisu :) Skończ trollować i idź do roboty, żałosny jesteś :)

3

Niesamowity, bez niego nie wyszlibyśmy tak szybko z kryzysu. Na zawsze będzie pamiętany, szczególnie przez nas, Polaków...

1

Łatwo. Dobranoc.

2

Zwierz, nie człowiek. Takich do psychiatryka na dożywocie.

2

Byłby, ale nie będzie.

2

Kurde, co za news... Zdrowia i powrotu do formy...

2

Heh nie chce mi się wierzyć ale gdyby to była prawda, od razu brać.

0

I gituwa. Podskakiwali po fartownym 4:1, to mają.

1

Oczywiście, że stracili bramkę. Oni bez czystego konta nie mogą żyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?