FanVictoraIbarbo
Dołączył/a: grudzień 2025
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pięknie się go ogląda. Będziemy się długo cieszyć.
0
Szok. Spadłem z krzesła.
1
Ta, jeden z największych talentów, a w lidze katarskiej nie umie się przebić.
4
Nie ma konkurencji.
0
Generują straty i długi czas grają piach. Jeśli tak dalej będzie, to nie ma po co tego trzymać na siłę.
0
Ciekawe czy też się będzie cieszyć, jak dostaną w LM.
1
Maldini zostaje, Araujo jakbyśmy dostali 50 baniek jakimś cudem to miłego i siema.
14
Oni są takimi debilami, że nawet nie tylko my się śmiejemy, inni też z nich cisną :D
3
Nie wierzę, że to mówię, ale dziś 100% za Atletico.
0
@Coveta Więc Raphinia ma nie mieć zmiennika? Przy coraz większej liczbie kontuzji?
0
Dobrze, życzę mu jak najlepiej. Szkoda, że odszedł, ale to już przeszłość. Za dużo nam dał, aby mieć do niego żal.
0
@RC28 Za Rashforda Bernardo Silvę jako rezerwowego LS.
3
Bernal. Nasza przyszłość. De Jonga można sprzedać, bo mimo wszystko dobre pieniądze za niego dostaniemy. Duża pensja też odejdzie, a nasz środek pola i tak będzie miał ogromną głębię.
0
Spoko. Niech se strzela. Nikt po nim nie płacze :)
0
Niezły pachołek, on dalej swoje wysrywy...
21
Rapha chyba jedyny karny zmarnował 8 lat temu. To powinno mówić samo za siebie.
1
@MessiForeverTheBest + stadion Rayo, nie zapominajmy.
0
Proponuję następny: "V.J. chce do Barcelony!" Ich na wszystko stać :D
2
Tak. Tylko znaleźć kupca, a potem wynegocjować cokolwiek powyżej skrzynki piwa. To będzie sztuka.
1
@partymaker Może w końcu jakby trafił to drużyny takiego kalibru zrozumiałby że ma szansę i przestałby pajacować?
0
@Greg1991 Tak z Torresem? Prawdą jest to, że nudzi się Tobie w życiu.
0
@Greg1991 Szczęsny też pasuje do tego opisu :) Skończ trollować i idź do roboty, żałosny jesteś :)
3
Niesamowity, bez niego nie wyszlibyśmy tak szybko z kryzysu. Na zawsze będzie pamiętany, szczególnie przez nas, Polaków...
1
Łatwo. Dobranoc.
2
Zwierz, nie człowiek. Takich do psychiatryka na dożywocie.
2
Byłby, ale nie będzie.
2
Kurde, co za news... Zdrowia i powrotu do formy...
2
Heh nie chce mi się wierzyć ale gdyby to była prawda, od razu brać.
0
I gituwa. Podskakiwali po fartownym 4:1, to mają.
1
Oczywiście, że stracili bramkę. Oni bez czystego konta nie mogą żyć.