FanVictoraIbarbo
Dołączył/a: grudzień 2025
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@zadafcb Kurczę, jako fan Charlotte bardzo go chciałem, świetnie by się wpasował w zespół, a przede wszystkim koszulka retro z jego nazwiskiem... Ech
1
Leki Panie Tomaszewski
1
@Eklerek To jest ta społeczność emo?
2
Ciekawe ile można wywalczyć za Ferrana. 60 baniek - z pocałowaniem ręki.
1
Ten projekt jest od dawna pod respiratorem. Teraz po prostu wyciągają wtyczkę z gniazdka.
1
@BIGCULES Przeważnie albo to są "pseudokibice" czyli patologie, albo 11-latki które nie znają wagi słów.
33
Ale trzeba być ścierwem, żeby coś takiego pisać.
0
@grzechu1999 Oby mu się chociaż udało.
5
"Posłuchaj, jak będę miał dobry humor to będziecie w 1:1"
0
Z Realem nie zerwaliśmy stosunków? Ciekawe. Ciągłe podtrzymywanie się Messim trochę słabe, ale przynajmniej nje boi się powiedzieć prawdy o sędziach.
3
Chyba dawno nie patrzył w lustro xD
5
W EA FC to zawsze go możesz kupić, jak chcesz.
0
@Encore Pistons zawsze byli, są i będą zakałą tej ligi jak kibole w naszym społeczeństwie.
0
Hehe pomysł genialny szacun :)
0
Ludzie, ile jeszcze tego wzajemnego wchodzenia w dupę? Każdy już wie, że nawet się nie namydliłeś.
0
@tomek8756 A mówią, że hiszpańska piłka upada.
5
Nie ma po co się spieszyć. Ważne, żeby odbudować jego formę krok po kroku.
3
Lapcio niby zły, niby nie taki, ale jednak na miarę budżetu wzmocnień kilka zrobił, zmniejsza długi + nie ma konkurencji.
0
Wow, Mapet nie z karnego!
7
Do cholery. Pompują tego Alvareza, przecież jak go kupimy, to powodzenia z nowym obrońcą.
1
Tak, dlatego dostał MVP :D
17
Trzeba się cieszyć naszym Panem Piłkarzem Lewandowskim, długo takiego nie będzie...
0
Jedyny powód dla którego w ogóle dorastamy im do stóp:
3
Wow, to jeszcze istnieje?
0
Heh dziadzia już chyba Alzheimer na stare lata.
0
Ten miesiąc obfitował w piękne bramki.
18
Spoko, Sociedad zbijemy w finale, będzie jeszcze bardziej boleć ;)
0
@Quero20718 Straszne szczęście mieli a cwianiakują jakby nas 3-0 rozbili. Niech się cieszą, póki mogą.
1
Ciekawe gdzie i kiedy ta jedenastka była najlepsza. Ale ten gość to tyłkowłaz Krystynki, trzeba przymrużyć oko ;)
4
@Tridente2015 Oj bardzo bym chciał rewanżu :)