0

@zadafcb Kurczę, jako fan Charlotte bardzo go chciałem, świetnie by się wpasował w zespół, a przede wszystkim koszulka retro z jego nazwiskiem... Ech

1

Leki Panie Tomaszewski

1

@Eklerek To jest ta społeczność emo?

2

Ciekawe ile można wywalczyć za Ferrana. 60 baniek - z pocałowaniem ręki.

1

Ten projekt jest od dawna pod respiratorem. Teraz po prostu wyciągają wtyczkę z gniazdka.

1

@BIGCULES Przeważnie albo to są "pseudokibice" czyli patologie, albo 11-latki które nie znają wagi słów.

33

Ale trzeba być ścierwem, żeby coś takiego pisać.

0

@grzechu1999 Oby mu się chociaż udało.

5

"Posłuchaj, jak będę miał dobry humor to będziecie w 1:1"

0

Z Realem nie zerwaliśmy stosunków? Ciekawe. Ciągłe podtrzymywanie się Messim trochę słabe, ale przynajmniej nje boi się powiedzieć prawdy o sędziach.

3

Chyba dawno nie patrzył w lustro xD

5

W EA FC to zawsze go możesz kupić, jak chcesz.

0

@Encore Pistons zawsze byli, są i będą zakałą tej ligi jak kibole w naszym społeczeństwie.

0

Hehe pomysł genialny szacun :)

0

Ludzie, ile jeszcze tego wzajemnego wchodzenia w dupę? Każdy już wie, że nawet się nie namydliłeś.

0

@tomek8756 A mówią, że hiszpańska piłka upada.

5

Nie ma po co się spieszyć. Ważne, żeby odbudować jego formę krok po kroku.

3

Lapcio niby zły, niby nie taki, ale jednak na miarę budżetu wzmocnień kilka zrobił, zmniejsza długi + nie ma konkurencji.

0

Wow, Mapet nie z karnego!

7

Do cholery. Pompują tego Alvareza, przecież jak go kupimy, to powodzenia z nowym obrońcą.

1

Tak, dlatego dostał MVP :D

17

Trzeba się cieszyć naszym Panem Piłkarzem Lewandowskim, długo takiego nie będzie...

0

Jedyny powód dla którego w ogóle dorastamy im do stóp:

3

Wow, to jeszcze istnieje?

0

Heh dziadzia już chyba Alzheimer na stare lata.

0

Ten miesiąc obfitował w piękne bramki.

18

Spoko, Sociedad zbijemy w finale, będzie jeszcze bardziej boleć ;)

0

@Quero20718 Straszne szczęście mieli a cwianiakują jakby nas 3-0 rozbili. Niech się cieszą, póki mogą.

1

Ciekawe gdzie i kiedy ta jedenastka była najlepsza. Ale ten gość to tyłkowłaz Krystynki, trzeba przymrużyć oko ;)

4

@Tridente2015 Oj bardzo bym chciał rewanżu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?