0

I mamy manitę :) Ale la zabawa

0

@MateuszDoniec Rzeczywiście nie miałem racji.

0

Smutne, lecz prawdziwe...

11

Poziomem propagandy nie odstaje, może będzie potem pracować w RM TV.

0

@MateuszDoniec Dobrze, jestem przekonany że tak nie będzie, lecz zobaczymy.

7

Nie żeby coś, ale każdy ma gdzieś ten artykuł. Po nim moje życie obróciło się o 360°.

0

@Damian11 Rzeczywiście, już o tym zapomniałem.

8

Chyba tylko z aktywnych sędziów Manzano nie jest ofiarą North Korea TV.

0

To super, wypad na zbity pysk :) Dostawa na nasz koszt.

0

Podbierze? Już było wiadome od kilku tygodni, że nic z tego dla nas.

0

Jeśli Schlotterbeck chce, musimy zrobić wszystko, co tylko możliwe w tym celu. Jeśli trzeba, wypad np. Araujo bądź Digidong.

1

Dobrze, nie mieliśmy ani jednego zmiennika na boki obrony. Najwyżej jak będzie bardzo źle, to oddamy do Arabów i po kłopocie, jednak nie sądzę, abyśmy żałowali ;)

0

Nie podobają mi się. Wyglądają trochę jak z bazarku.

8

Spoko, niech idzie.

5

Schlotterbeck. I tyle.

1

Bardzo dobrze. Nie ma kasy, to chociaż tu spróbujmy znaleźć perełki...

3

Super, pobroni, wróci, rozegra MŚ i już nic nie stoi na przeszkodzie, żeby siedzieć na trybunach.

0

I pięknie zostały zatkane mordy dziczy z espanyolu.

7

Racja, nie ma co Pedriego katować, mimo wszystko ból że będzie grać tylko 30 min...

1

Wymowa nazwy wyjaśnia tę dzicz.

0

To właśnie pokazuje naszą dominację nad tym zaplutym klubikiem.

1

@Bzyczekk Pedri na rybach.

0

@michaleu Dua Lipa podobno za Alexandrem-Arnoldem się ugania.

0

@tbas Johnny Sins znowu w roli księdza!

0

@karci0 Banknotem by rzucił i odbił piłkę

1

@Kapitan hawk Właściciele już planują ripostę =)

0

@Roobo "Szczęść Boże i ratuj się kto może!" albo będziesz mieć chorobę weneryczną.

0

@mmaciass Ciekawe jaki kolor skóry zatrzymanych? :O

0

@4drian0 Ach moi ulubieńcy :)

2

@BorzyKrzys Giovanni to ma 19 lat razy 2.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?