FanVictoraIbarbo
Dołączył/a: grudzień 2025
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Negreira. Tyle w temacie.
0
Złodziej. Na szczęście lepiej graliśmy i pokazaliśmy im miejsce w szeregu.
1
MAMY TO!!!!!!!! Dobranoc Wam wszystkim :)
0
To fajne studio na Eleven Sports.
2
@Zmijas96 Właśnie to ich boli. Bez kasy zbudowaliśmy bardzo silną drużynę, i podchodzimy do Klasyku w roli faworyta.
0
Ciekawe czy znowu będzie na RMTV że sędzia odgwizdał faul-widmo 3 akcje przed bramką to Negreira. XD
20
Życzę Wam wszystkim miłego meczu!
1
@zibi To nie żadna galaktyka. Raphinia aktualnie daje nam więcej, niż da nam te 100 baniek.
0
@Hasszz Normalną.
21
@ShawnC Skarbówka by się zainteresowała takim dużym jak na nas budżetem.
31
Przy naszej sytuacji, nie wiem, dlaczego nie wziął tej kasy.
0
@zibi Marzenie? :) :) :)
1
@ArcziArtt Chyba rękę :)
17
100 mln za Raphę? To nawet słów opisujących ten żart nie ma, dawno się tak nie uśmiałem :)
0
@marcin62 Podsumował tych patusów upośledzonych w punkt. Nic dodać, nic ująć.
1
@michaleu Trochę umiem, ale same podstawy. Nie dawno zacząłem.
1
@ZwyklyCuler48 Jutro nas przepchnie. Tak jest.
0
@Eklerek Nie zgłaszam sprzeciwu ;)
15
@Jarecki1 Ta, przecież macki Negreiry wszędzie sięgają. Mówią prawdę, zdecydowanie.
0
W klocki lego może.
0
Chciwiec, ale no co, ledwo na chleb mu starczy to można go zrozumieć.
1
No tak, my palimy pieniędzmi w kominku to dlaczego nie stać się organizacją na wzór WOŚP?
0
Zasłużył. Gdy gra, robi różnicę.
6
Hahaha Rapha nawet tutaj wyśmiany... Dlaczego? Tego nawet najstarsi górale nie wyjaśnią.
0
@jeonek Dokładnie.
1
W klubie panuje optymizm. Ta, gdzieś to już słyszałem. Natomiast jeśli Van de Ven jest jakimś cudem osiągalny, to trzeba go ściągnąć. Bez dyskusji.
0
Nie wiem, nawet za powiedzmy 100 baniek.
1
@zbyglu Szczerze? Nie sadzę, patrząc na mecz naprawdę nie sądzę.
2
Bardzo dobrze. W finale z takimi prześcieradłami wygramy spacerem, bo od patrzenia na to, co się dzieje na boisku, bolą oczy.
0
I mamy manitę :) Ale la zabawa