FcBLoveForever
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
ALe ten bayern klepią :D.
2
Mamy iniestę i turana,czego zazdrościsz?
0
Ej wiedzieliście,że real lubi grać jak mu idzie dobrze :D.
8
Getafe kocham cię.Dzięki tobie Benek z nami zostanie :D.
3
Forca Benitez!!!!!!!!!!!!!
0
Cisza..............Ronaldo strzela.
1
Coraz więcej dobrych wieści,Benek po tym meczu na pewno zostanie ;).
4
https://pbs.twimg.com/media/CUaILpaU8AARKuF.jpg:large Oh i ten moment gdy Messi nie wierzy w to co się stało ;).
0
Ja się chujo** czuje bo ta pompka mi kości poprzestawiała.To właśnie ten powód.
0
Według mnie sami się pogrążają,bo to jest śmieszne co oni na siłę próbują uzyskać.Jednym słowem jeszcze większa kompromitacja.
0
Nie bo mówię,że wszystko było w porządku.Doktor po prześwietleniu powiedział jasno,że żadnej operacji nie powinno być bo serce jest w dobrym miejscu,ale mówię zacząłem nosić od niego ortezę(pompkę) i się zaczęło.Tak się okropnie czułem,że to sprzedałem i pojechałem to tej pani.Ona mi od razu powiedziała,że mam wszystko skrzywione,a przez tą pompkę grozi mi ogromne kołatanie serca.No po prstu chujo** to się potoczyło,chciałem grać w piłkę,nie mieć dyskomfortu a wyszło 100 razy gorzej ;(.
0
Heh,dzięki.O to chodzi żeby prawdziwi Cules się wspierali.Wielkie dzięki wam wszystkim ;).
1
Teraz znajduję się na etapie walki ze sobą,bo lekarz zakładając tą ortezę spowodował,że mam od 2 mies. silne ataki duszności(kołatanie serca).Jak byłem mały bo urodziłem się z zespołem wad to taka pani mnie nastawiła.Wszystko wtedy było ok,aż do chwili gdy zachciało mi się to wszystko jeszcze naprawić.Masakra ogólnie,teraz jadę w pod koniec grudnia do niej znowu bo jest moją jedyną nadzieją.Jestem wkurwio** bo przez to wszystko,nawet mięsień w lewej nodze narażony jest na ciągłe kontuzje bo moja lewa noga jest wysunięta,jak i lewa strona żeber.Prawa strona jest opuszczona.Więc zaapeluje też do ludzi którzy chcą skończyć ze sobą:Znajdzcie sobie coś co was umocni,w co będziecie wierzyć,nie dajcie się problemom które was niszczą od środka!
1
Już go polubiłem,mam go w barcie w fifa 15 w karierze i wymiata.Ogólnie kupiłem jeszcze isco,pogbe,nolito,carvacala i ten robben z messim,suarezem i neyem wymiata.To mój drugi sezon w karierze i ten skład zapowiada się wybornie.
22
Chciałem się podzielić z wami moim problemem.Mam już prawie 17 latek i duży problem ze zdrowiem.Mam wklęsłą klatkę(lejkowatą) gdzieś na około prawie 2cm,krzywą miednicę i ciągłe duszności które przez ortezę którą nosiłem ale na szczęście z niej zrezygnowałem się nasiliły.Dzięki kibicowaniu Barcie już od 4 lat czuję się silny,ogólnie piłka jest moją wielką pasją.Mam talent żeby występować na boisku,ale zdrowie nie pozwala ;(.Ale trzeba żyć dalej.I moje pytanie:Czy ktoś ma taki problem jak ja,zawsze razniej by było :).Pozdrawiam
0
Jak nam się będzie chciało to im współczuje.
0
Kurde,już sie przestraszyłem że to prawda.
0
Komentarz usunięty
2
Szczytny cel Realu:Zatrudnimy Beniteza i zdobędziemy tytuły od tyłu.Skutek:Real schudnie z trofeów,a benitez straci trochę na wadze.
0
Nie no,taki klub takie afery,a zawsze mówili na nas.
4
Największe pozytywy tego roku:Tyłek Antonelli,4 0 "na" Realu(you know what I mean) i być może kolejny pogrom realu w Copa Del Rey.....Oh wait.
2
Co Real dostanie na święta?Na pewno nie awans do kolejnej rundy :D.
0
Twój też nie był wysokich lotów.
1
New system,ad block,wyczyść komputer z wirusów.
1
Ja mam lepszy:Co real zrobi na Camp Nou-znowu zostanie zgwałcony :D.
0
Obecny tryplet realu:1.Gwałt Barcelony,2.Masturbacja własna,3.Wycieczka do maka co każdy wtorek(promocja).
1
Super,już cię lubię ;).
0
Oh ile jużtego było.Co wam dają te polecenia?
0
Fajny avek z cyckami :D.
0
Ja się nie zniżę do tego poziomu i nie napiszę nic.