FcBLoveForever
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tylko bez minimalizmu bo moze byc zle.
0
Ja jak najbardziej,ale może grać jeszcze hallilo jak kiedyś iniesta na lewej flance ;).
0
Na pewno w internecie,ponoć tam można wyszukać dużo rzeczy.
0
https://x.com/antymadryt/status/673476952146231296 Hmmm....A pluli się że spalony.
0
To od trenera zależy i ja mu ufam.
1
Dokładnie ale ja mimo wszystko liczę dzisiaj na jego dobrą grę!
1
No messi mam nadzieję,że pokaże nam wszystkich dziś wirtuozerję bądz przysłowiową mizerię z przeciwników na Camp Nou ;).
0
Komentarz usunięty
0
Messi,mam nadzieję,iż dzisiaj złapiesz rytm meczowy ;).
1
ZDF se obejrz na hu* wam transmisja.
0
Zamiast Malmo,powinno być Mamo udało się!!!!!!!!!!
1
Jest na kanale 237
0
Oby tylko Messi dzisiaj zagrał,każdy chce żeby się ogrywał.
0
ALe w jedynce?TVP1
4
Bayer-Barca oczywiście!
1
Szacuneczek stary,że nie dajesz się tym wszystkim prowokacjom.O to chodzi,o dystans!
0
Jak to się mówi,niespełna rozumu nie brakuje na tym świecie.
0
No to Messi,dzisiaj czas żebyś pokazał,że nie jesteś w cieniu Neymara,bo muszę przyznać,iż masz sporego konkurenta w ataku ;).
1
http://www.zdf.de/ZDF/zdfportal/programdata/21d37a6c-9589-4e35-8ef0-4657d062e65e/3ea2ce79-d8ec-4ad3-ae7b-0ef275a18772?doDispatch=1 Proszę bardzo,wystarczy poszukać :D.
1
Ciekawy sen......
0
Dzisiaj mam nadzieję na przełamanie Leo bo mam wrażenie,iż jego problem siedzi w psychice.Ale jestem pewny,że w końcu nasz Król wróci do gry na pełnych obrotach czego mu również serdecznie życzę ;).
0
Nie wiem naprawdę o co wam chodzi,przecież to oczywiste że będą na niego grali i dawali mu strzelać.Dla mnie to żenujące iż piłkarza określa się po ilości strzelonych goli na pustaka bądz z karnego.Dlatego uważam,że nagonka wokół kiepskiego piłkarza jest żenująca,bo powiedzmy sobie szczerze umiejętnościami to on nie grzeszy ;).
0
To zależy od leo,jak tylko będzie mu się chciało zrobi co chce.
0
Ja mam nadzieję,że jutro zobaczymy starego messiego który wpierda** przeciwników jednym ruchem :D.
0
Same pedały na tej stronie,to ja już boję się wchodzić bo jeszcze dostanę jakąś anormalną propozycję.
1
Hahaha i bardzo dobrze :D.
5
Jeśli odegardowi kończy się cierpliwość to wiedz że strzeli focha,
0
0
A to ten oglądnę w takim razie.
0
To jaki lepszy?