0

Tylko bez minimalizmu bo moze byc zle.

0

Ja jak najbardziej,ale może grać jeszcze hallilo jak kiedyś iniesta na lewej flance ;).

0

Na pewno w internecie,ponoć tam można wyszukać dużo rzeczy.

0

https://x.com/antymadryt/status/673476952146231296 Hmmm....A pluli się że spalony.

0

To od trenera zależy i ja mu ufam.

1

Dokładnie ale ja mimo wszystko liczę dzisiaj na jego dobrą grę!

1

No messi mam nadzieję,że pokaże nam wszystkich dziś wirtuozerję bądz przysłowiową mizerię z przeciwników na Camp Nou ;).

0

Komentarz usunięty

0

Messi,mam nadzieję,iż dzisiaj złapiesz rytm meczowy ;).

1

ZDF se obejrz na hu* wam transmisja.

0

Zamiast Malmo,powinno być Mamo udało się!!!!!!!!!!

1

Jest na kanale 237

0

Oby tylko Messi dzisiaj zagrał,każdy chce żeby się ogrywał.

0

ALe w jedynce?TVP1

4

Bayer-Barca oczywiście!

1

Szacuneczek stary,że nie dajesz się tym wszystkim prowokacjom.O to chodzi,o dystans!

0

Jak to się mówi,niespełna rozumu nie brakuje na tym świecie.

0

No to Messi,dzisiaj czas żebyś pokazał,że nie jesteś w cieniu Neymara,bo muszę przyznać,iż masz sporego konkurenta w ataku ;).

1

Ciekawy sen......

0

Dzisiaj mam nadzieję na przełamanie Leo bo mam wrażenie,iż jego problem siedzi w psychice.Ale jestem pewny,że w końcu nasz Król wróci do gry na pełnych obrotach czego mu również serdecznie życzę ;).

0

Nie wiem naprawdę o co wam chodzi,przecież to oczywiste że będą na niego grali i dawali mu strzelać.Dla mnie to żenujące iż piłkarza określa się po ilości strzelonych goli na pustaka bądz z karnego.Dlatego uważam,że nagonka wokół kiepskiego piłkarza jest żenująca,bo powiedzmy sobie szczerze umiejętnościami to on nie grzeszy ;).

0

To zależy od leo,jak tylko będzie mu się chciało zrobi co chce.

0

Ja mam nadzieję,że jutro zobaczymy starego messiego który wpierda** przeciwników jednym ruchem :D.

0

Same pedały na tej stronie,to ja już boję się wchodzić bo jeszcze dostanę jakąś anormalną propozycję.

1

Hahaha i bardzo dobrze :D.

5

Jeśli odegardowi kończy się cierpliwość to wiedz że strzeli focha,

0

macie ciekawe video z meczu z sociedad.

0

A to ten oglądnę w takim razie.

0

To jaki lepszy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?