FcBLoveForever
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Munir time,pique........;(.
0
Nie ma to jak obejrzeć soczysty wpierd** na Realu w Święta gdy nie ma śniegu,a u nich -2 stopnie :D.
0
Tak se myślę po co ludziom telewizja skoro wszystko jest w necie.Chyba tylko po to żeby Żona dupy nie zawracała ;).
0
Dzięki wielkie ziomuś.Przyda mi się ;).
0
Ej macie streama do Eleven??
0
0
Ja tam kocham Messiego,pomimo że go opieprzałem po kontuzji do czego się przyznaje to dzięki niemu zacząłem kibicować i teraz widzę,że stary Messi wraca do gry.
0
Ej,plis dajcie link do tej bramki Mesjasza,bo te jeba** reklamy uniemożliwiły mi oglądnięcie jej,nosz kur** myślałem że wyjdę z siebie.
7
W końcu stary Messi wrócił.Tak kur**,widać to w ostatnich akcjach,w końcu ma chęci do gry i teraz będzie już tylko lepiej!
0
Trenere River w tej chwili:"Ja tak tylko mówiłem,żeby nie zagrali.........o kur**".
0
0
Czy tylko ja nie mogę się doczekać kiedy zagra nasze trio w komplecie :).
4
http://www.meczyki.pl/wyniki-meczu-real-madryt-cadiz-cf-2164357-events Świetny mecz wykonaniu Realu,ciężko będzie z nimi w pucharze Króla ;(.Tylko dziwne,że wyniku jeszcze nie wstawili.
1
0
0
Mam ogromną prośbę,daj ktokolwiek linka do tego meczu(całego), bo byłem w szkole zaliczać i udało się!Teraz bardzo was proszę o link bo chciałbym cały mecz oglądnąć.
1
Słuchajcie,kiedy powtórka całego jutrzejszego meczu i gdzie bo muszę jutro zaliczać ;(.Plis o dopowiedz.
0
Ej słuchajcie,mam ważne pytanie:Kiedy będzie powtórka meczu półfinału kmś Barcelony bo muszę w czwartek zaliczać w szkole i nie mogę obejrzeć ;(.
1
Brawo Leicester!
0
No jak Chelsea dzisiaj przegra to żenua.
0
Byle tak się stało,verrati to nasze przeznaczenie tak samo jak haillovic.
0
Fuck yeah!!!!!!!!!!!!!!!Brawo Athletic!
2
No nic dzisiaj musimy liczyć na Bilbao i Virraeal.I oby im się udało.
0
Na razie zależymy od siebie przypominam.
1
Dobra tam,nie lubię takiego gadania.To my musimy się zmienić,grajmy do końca a nie do 60 minuty to będzie wszystko dobrze.
0
2
Nie no,tak mi się ten Haillovic podoba,no mija tych zawodników sevilli jak chce.Ściągnijmy go w następnym sezonie bo jest to drugi messi-iniesta.
3
Tak ma,oglądam go w sporting gijon i jest zajebisty.
2
Tak,będziemy mieli mistrzostwo :D.
2
Ten Haillovic ma drybling Messiego.On jest przyszłością dla Barcy,widać to po jego każdym ruchu przy piłce.