3

Munir time,pique........;(.

0

Nie ma to jak obejrzeć soczysty wpierd** na Realu w Święta gdy nie ma śniegu,a u nich -2 stopnie :D.

0

Tak se myślę po co ludziom telewizja skoro wszystko jest w necie.Chyba tylko po to żeby Żona dupy nie zawracała ;).

0

Dzięki wielkie ziomuś.Przyda mi się ;).

0

Ej macie streama do Eleven??

0

A ja z okazji Świąt życzę wam wszystkiego najlepszego i przesyłam film o naszej ukochanej Barcie.Jeśli wam się spodobało to wezcie dajcie łapę albo prześlijcie dalej.15 subów to trochę mało a ja zakładałem ten kanał z myślą dla większej ilości Culés.Pozdrawiam ;).

0

Ja tam kocham Messiego,pomimo że go opieprzałem po kontuzji do czego się przyznaje to dzięki niemu zacząłem kibicować i teraz widzę,że stary Messi wraca do gry.

0

Ej,plis dajcie link do tej bramki Mesjasza,bo te jeba** reklamy uniemożliwiły mi oglądnięcie jej,nosz kur** myślałem że wyjdę z siebie.

7

W końcu stary Messi wrócił.Tak kur**,widać to w ostatnich akcjach,w końcu ma chęci do gry i teraz będzie już tylko lepiej!

0

Trenere River w tej chwili:"Ja tak tylko mówiłem,żeby nie zagrali.........o kur**".

0

Neymar jest teraz liderem naszej drużyny,z nim w składzie nasz team jest potworem.

0

Czy tylko ja nie mogę się doczekać kiedy zagra nasze trio w komplecie :).

4

http://www.meczyki.pl/wyniki-meczu-real-madryt-cadiz-cf-2164357-events Świetny mecz wykonaniu Realu,ciężko będzie z nimi w pucharze Króla ;(.Tylko dziwne,że wyniku jeszcze nie wstawili.

1

Proszę bardzo,cały mecz.

0

Cały mecz!!!!!!!!!!!!!Dla tych co nieoglądali ;).

0

Mam ogromną prośbę,daj ktokolwiek linka do tego meczu(całego), bo byłem w szkole zaliczać i udało się!Teraz bardzo was proszę o link bo chciałbym cały mecz oglądnąć.

1

Słuchajcie,kiedy powtórka całego jutrzejszego meczu i gdzie bo muszę jutro zaliczać ;(.Plis o dopowiedz.

0

Ej słuchajcie,mam ważne pytanie:Kiedy będzie powtórka meczu półfinału kmś Barcelony bo muszę w czwartek zaliczać w szkole i nie mogę obejrzeć ;(.

1

Brawo Leicester!

0

No jak Chelsea dzisiaj przegra to żenua.

0

Byle tak się stało,verrati to nasze przeznaczenie tak samo jak haillovic.

0

Fuck yeah!!!!!!!!!!!!!!!Brawo Athletic!

2

No nic dzisiaj musimy liczyć na Bilbao i Virraeal.I oby im się udało.

0

Na razie zależymy od siebie przypominam.

1

Dobra tam,nie lubię takiego gadania.To my musimy się zmienić,grajmy do końca a nie do 60 minuty to będzie wszystko dobrze.

0

jak on się porusza na boisku to magia.Nasza przyszłość!

2

Nie no,tak mi się ten Haillovic podoba,no mija tych zawodników sevilli jak chce.Ściągnijmy go w następnym sezonie bo jest to drugi messi-iniesta.

3

Tak ma,oglądam go w sporting gijon i jest zajebisty.

2

Tak,będziemy mieli mistrzostwo :D.

2

Ten Haillovic ma drybling Messiego.On jest przyszłością dla Barcy,widać to po jego każdym ruchu przy piłce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?