0

Benek po ogłoszeniu decyzji:Nie rozumiem,zdjąłem go przecież z boiska i zasłaniałem brzuchem kamerę żeby nikt go nie widział,no o co chodzi?! :D.

2

Real został zgwałcony przez Barcę,a potem się zmasturbował.No to czas zaliczyć Getafe :D.Grzmot lubi to!

0

Ja nic nie mam do tego że się chwalisz,nie gniewaj się.Podświadomość człowieka tak działa,chce to ale pochwalę się dziewczyną ;).

0

A Valencia jutro:Co? Barca:Wpierdo* :D.

4

"Jest z nami lepiej, niż uważa wielu ludzi"-Rafa Bekon Benitizez.

4

Ciekawostka na dziś:Która największa drużyna pierwszy raz w historii stając się obiektem pośmiewiska wśród futbolu nie wystawiła Cristiano Ronaldo w składzie kosztem Cheryszewa i odpadnęła z pucharu króla Hiszpanii-Real Madryt :D.

0

Yes,thank you for this comedy.It's pure.

2

Wpisz sobie komedie romantyczne,wyszukaj najwyżej oceniane,przeczytaj recenzje i tyle.Tak naprawdę ty nie chcesz żebyśmy ci znalezli film bo to jest zbyt proste,ale chcesz się pochwalić tym,że masz jakąś fajną dziewczynę ;).

0

Daj ktoś link z tego 0 6 do realu bo jeszcze nie widziałem co to oni wymyślili :D.

0

Brawo Barca B ;D.

2

Nowy messi i hu* :D.

0

Kurde no ładnie gramy :D.

0

Po zwycięstwo Barco!!!!!!!!!!

0

A ja go kocham!!!!!!!!!!!!!

28

Komentarz usunięty

1

A oto człowiek najmniej medialny i doceniany.A zapewnił nam mistrzostwo na bardzo trudnym terenie,bo to jego gol dał nam wtedy 3 punkty jakże ważne.Mówię,że akurat to spotkanie dało nam mistrzostwo bo było na niezwykle ciężkim terenie.

1

Luis Enrique na zdjęciu:Coś mówiłeś kur**? :D.

0

Brawo neymar,o tym trzeba mówić żeby nie było żadnych wątpliwości.

1

A propo piłek wróciła Elisa :D.

0

Beka to była na meczu z sociedad.....Antoniusia,ale tu też było niezle :D.

16

Jeśli naprawdę tak powiedział mój szacunek do niego prysł.

1

Hahahaha XDDD.Niesamowita sytuacja :D.

0

Tak i jestem za antonella.

5

Sory top modela ogladalem XDD.

0

Słodka a podniecająca to nie to samo ;).

0

Myslałem że dzisiaj to wybierali a to 11 stycznia,sorki.

0

Już noc a na gorące myśli się wam zebrało ;).Antonella i tak lepsza,tego tyłeczka nie da się zapomnieć-To jest kwintesencja prawdziwej kobiety!

0

Nie no serio się pytam gdo zwygral gola sezonu,messi z bilbao czy nie?

0

Komentarz usunięty

0

A kto wygrał gola sezonu???

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?