FcBLoveForever
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Benek po ogłoszeniu decyzji:Nie rozumiem,zdjąłem go przecież z boiska i zasłaniałem brzuchem kamerę żeby nikt go nie widział,no o co chodzi?! :D.
2
Real został zgwałcony przez Barcę,a potem się zmasturbował.No to czas zaliczyć Getafe :D.Grzmot lubi to!
0
Ja nic nie mam do tego że się chwalisz,nie gniewaj się.Podświadomość człowieka tak działa,chce to ale pochwalę się dziewczyną ;).
0
A Valencia jutro:Co? Barca:Wpierdo* :D.
4
"Jest z nami lepiej, niż uważa wielu ludzi"-Rafa Bekon Benitizez.
4
Ciekawostka na dziś:Która największa drużyna pierwszy raz w historii stając się obiektem pośmiewiska wśród futbolu nie wystawiła Cristiano Ronaldo w składzie kosztem Cheryszewa i odpadnęła z pucharu króla Hiszpanii-Real Madryt :D.
0
Yes,thank you for this comedy.It's pure.
2
Wpisz sobie komedie romantyczne,wyszukaj najwyżej oceniane,przeczytaj recenzje i tyle.Tak naprawdę ty nie chcesz żebyśmy ci znalezli film bo to jest zbyt proste,ale chcesz się pochwalić tym,że masz jakąś fajną dziewczynę ;).
0
Daj ktoś link z tego 0 6 do realu bo jeszcze nie widziałem co to oni wymyślili :D.
0
Brawo Barca B ;D.
2
Nowy messi i hu* :D.
0
Kurde no ładnie gramy :D.
0
Po zwycięstwo Barco!!!!!!!!!!
0
A ja go kocham!!!!!!!!!!!!!
28
Komentarz usunięty
1
1
Luis Enrique na zdjęciu:Coś mówiłeś kur**? :D.
0
Brawo neymar,o tym trzeba mówić żeby nie było żadnych wątpliwości.
1
0
Beka to była na meczu z sociedad.....Antoniusia,ale tu też było niezle :D.
16
Jeśli naprawdę tak powiedział mój szacunek do niego prysł.
1
Hahahaha XDDD.Niesamowita sytuacja :D.
0
Tak i jestem za antonella.
5
Sory top modela ogladalem XDD.
0
Słodka a podniecająca to nie to samo ;).
0
Myslałem że dzisiaj to wybierali a to 11 stycznia,sorki.
0
Już noc a na gorące myśli się wam zebrało ;).Antonella i tak lepsza,tego tyłeczka nie da się zapomnieć-To jest kwintesencja prawdziwej kobiety!
0
Nie no serio się pytam gdo zwygral gola sezonu,messi z bilbao czy nie?
0
Komentarz usunięty
0
A kto wygrał gola sezonu???