FcBLoveForever
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ronaldo jest jak wino,im więcej drybluje tym więcej pada na ziemię :D.
2
Dajcie gifa :D.
2
Bo Krystyna lubi strzelać wolne.Dajmy czas chłopakowi,nie bądzmy tacy krytyczni do niego bo to świetny chłopak.Zepsuł tylko ponad tysiąc wolnych.
0
Coś przestrzelił właśnie :D.
0
Bilans bramkowy chyba.
0
Ja mecz realu z szachtarem bo lubię się pośmiać czasami ;).
0
Heh,żartownisie:Suarez:wiesz co messi?Messi:Co?Suarez:A daj mi strzelić jeszcze jedną XDD.
0
Ja zauważyłem.
0
Nie mam słow żeby to opisać.Pięknie gramy aczkolwiek ma jedno zastrzeżenie,neymar zaczyna grać tylko i wyłącznie z messim a nie może zapomnieć że jest też suarez ;).
0
Gramy fenomenalnie.najlepsza barca w historii,niepodważalnie-te akcje :O.
4
Oj wielu,z tego co pamiętam.Były komentarze typu:jak on może wogóle nosić taki nr po takim zawodniku jak puyol.
2
Barcelona wskakuje powoli na swój najwyższy poziom.Ja naprawdę współczuję naszym przeciwników,bo kiedy nam będzie się chciało grać to 4 0 na naszym nowym obiekcie XDD będzie łagodnym wymiarem kary.
2
0
Nie ma tu co wyzywać Barcy, przegrali bo Bayern w tym sezonie jest w niesamowitej formie. Trzeba okazać trochę szacunku, bo każde takie poniżanie może sie potem zemścić a tego chyba nikt nie chce....
Hala Madrid-Komentarz z 2013.Ktoś tu miał sporo racji,wszystko zaczęło się od magicznego 2014/15 r ;).
0
Witam wszystkich tu obecnych,jest to moje nowe konto z uwagi na to,że ktoś mi kiedyś zarzucił,że moja nazwa użytkownika związana jest tylko z Messim i nie kibicuje Barcelonie tylko Messiemu.Nazwa użytkownika brzmiała:FcBarcelonalovemessiforever,wkurzyłem się i zmieniłem tą nazwę na FcBLoveForever i myślę,iż już nie będzie żadnych wątpliwości ;).Pozdrawiam.