Fernando Torres
Dołączył/a: luty 2012
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jestes debilem..
0
na Zlotą Pilke zasluzyl Ribery
0
"Z kolei zawodnik wielokrotnie powtarzał, że jego pragnieniem, po tym jak wrócił do swojego domu, jest zostać w Barcelonie i tryumfować w klubie, w którym się ukształtował."
Ukształtował to on się w Arsenalu
0
nie ma sie czym jarac skoro sam Messi wali 90% bramek strzelonych przez wychowankow.
0
polecial na kaske
0
piłkarz za 40 mln na jeden sezon...doliczyć pensje i wychodzi kolo 55...brawo
0
40 mln za gracza na 1 sezon
0
jak można pisać, że Hiszpania faworytem pisząc wcześniej, że szanse 50 na 50?
0
Jakie to żałosne...gdyby to Ronaldo tak powiedział to już by jad się przelewał, że to cwaniak, że bije od niego pychą i tak dalej, ale że to Neymar...nowy Bóg na fcbarca.com to jest inaczej i Neymar rozgrzeszony...
na temat symulowania to zamilczcie, bo Di Marie, Bale'a, Suareza i nawet CR7 z ManUtd przebija.
0
final EURO 08
0
hehe 4 bramki trafiłem
0
co to za laska
0
a Miki_Messi zbanowany czy co ze sie nie wychyla szczypior?
0
jak ktos zrobi pauze a potem znow wlaczy transmisje to w ogole nie przeskakuje o kilka chwil do przodu tylko odtwarza jak film. czyli mam transmisje z opoznieniem?
0
reklame dali...
0
tak Pierwsza Milosc. Po prostu wciagaja :) Kiedys mialem zastoj i przez miesiac nie ogladalem ale teraz sporo sie dzieje i trudno jakikolwiek odcinek ominac :)
0
gregoria1994 dokladnie. Polskie seriale obyczajowe to kupka ale PM wciaga.
Fabian - wreszcie zmadrzal bo z mirka i tym drugim idiotą zszedl na psy. Ale i tak wolę zeby Patrycja była z Dominikiem. Fajnie razem wyglądają a Dominik...co prawda jestem chłopakiem ale Dominik niezła dupa :D
0
gregorio nie przepadam ani za Hubertem ani za Marysia. Huberta wczesniej nie lubilem (akcja jak go reka bolala smieszna) a Marysia udaje wiecznie poszkodowana ofiare, jest nudna jak flaki i calymi dniami siedzi w domu. Dobrze ze ostatnio dostala robote w barbarianie po znajomosci. Nie zasluguje na Pawla. Ale nie chce zeby ten przychlast Hubert z nia byl bo beda szczesliwi. A na Szymona Marysia nie zasluguje.
0
Fabs24 w sumie racja :) Dzisiaj Hubert obudzi się koło Sandry..będą jaja xd
0
nie oglądam tego chłamu :)
0
trudny wybor - prezentacja Neymara czy Pierwsza milosc. co ogladac hehe
0
Ronaldo 80 tysiecy
0
o której dokładnie ma być ta prezentacja na CN?
0
chyba nie liczyłeś na prezentacje w stylu Cristiano albo Kaki w Madrycie
0
xname komu kibicujesz?
0
z takim Realem to nie trudno wygrać mistrza a z takim składem 1/2 to powinna być oczywistość. Tito to sierminga
0
Miki_Messi to jest ogar jak ...
a mecz Santosu gdzieś leci w TV?
0
Messi + Neymar = Futbolowy orgazm
0
No pewnie, że się sprawdzi. Chyba nie myślicie, że w Barcelonie będzie miał gorsze warunki niż tam? Ekipa pełna gwiazd, świetny zespół i La Liga czyli liga, gdzie zespoły jak przyjeżdżają na Camp Nou/Santiago Bernabeu odpuszczają sobie mecze. Będzie dalej objeżdżał obrońców jak tyczki a to czy będzie sobie radził w wielkich meczach w LM to się dopiero zobaczy.
0
Chyba już nikt z was nie zarzuci Realowi szastania kasą, bo to byłaby hipokryzja