Fernando Torres
Dołączył/a: luty 2012
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
miki_messi_2001
messi pobije rekord. daje sobie reke obciac.!!
0
nie odpisujcie temu thexxx. real lepszy? haha to espanyol jest lepszy od realu? 2-2 na bernabeu i 1-1 wczoraj - lepszy bilans ma espanyol. lepszym jest ten ktory jest regularniejszy, wiec barca!
2-1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! VAMOS!!
pokazujemy ze bez messiego tez potrafimy grac!!
0
thexxxx
ahaha real lepszy? niby w czym? to Barca jest mistrzem.!!
vamos!
jeszcze to wygramy!
0
miki_messi
tak zszedl. taki z ciebie kibic a meczu nie oglada?
0
messi kontuzja :(
ale goooooooool 1-1!
0
wtf gdzie jest messi?
0
widzieliscie zagranie pietka Iniesty w pierwszej polowie? magia
0
Miki 68 jeszcze 22 minuty i doliczony czas gry. dadza rade wierze w nich
0
nie dziwmy sie im, wczoraj nasi chlopcy pobawali z okazji zdobycia mistrzostwa i wybacze im porazke, chociaz wierze w wygrana.
vamos messssssi vamos iniesta vamos barca
0
a gdzie porazka z rezerwami Realu ? ;)
0
BLASK007
"Fajny cytat z rm.pl muszą się jakoś pocieszać:
"nie przeżywajcie tak remis 1:1 i już. Są większe problemy na świecie np wielkie bezrobocie w Polsce.""
wiesz...niektórzy mają też swoje życie a nie tylko Real/Barca, Messi/Ronaldo itp. Dla takich ludzi rodzina, praca, wiara liczą się bardziej niż ukochany klub.
0
PiachuFCB, Cochise, barcawooordl - gratuluję Wam i reszcie normalnych (tobie kapitanie hawk także, chociaż z normalnością u ciebie...) kibiców Barcelony mistrzostwa. Teraz czekam do piątku i trzymam kciuki za Real i w sierpniu gramy o Superpuchar Hiszpanii :) a teraz idźcie świętować :)
0
barcawooordl - gratulacje mistrzostwa :) byliście bardziej regularni i zasłużenie wygraliście mistrzostwa :)
0
piachuFCB - chodzi o to, że Casillas informuje o wszystkim co się dzieje w szatni swoją dziewczynę, która jest dziennikarką. Jest kretem... to, że sprzedaje się dziennikarzom i o wszystkim im opowiada przy kawie to też fakt. Za to oni bronią go w każdym artykule i najeżdżają na Mourinho.
Wyobraź sobie teraz odwrotną sytuację - na miejscu Casillasa Puyola, Waszą legendę. Dla dobra klubu Puyol musiałby odejść...tak jak powinien odejść Casillas.
0
No tak...w meczu, w którym Adan puścił gola pod pachą i zawalił kolejnego był lepszy od Casillasa. Winszuję intelektualisto...
0
LeB - gdzie napisałem, że darzę Mou największym szacunkiem? Szanuje go, bo jest wielkim trenerem, Szanuję go za to co osiągnął, szanuję go za to, że nie owija w bawełnę tylko mówi wszystko otwarcie i prosto w twarz. Ale pod względem zachowania fair to takiego Puyola albo Raula szanuję bardziej.
PS. "Mou The Special One palec w oku" było żałosne.
Xavi6:) - dlaczego draństwo? Powinni grać ci, którzy są w najlepszej formie, ci którzy są lepsi. Prawda jest taka, że Casillas jest słabszy od Lopeza to raz. Dwa - zgadza się, Casillas jest legendą Realu i reprezentacji Hiszpanii...tyle co on zrobił dla Hiszpanii...za to należy mu się szacunek, ale nie miejsce w składzie, bo równie dobrze można mówić, że Di Stefano jedna z największych legend Realu - dzisiaj 80-kilko latek - powinien grać w ataku z Raulem. Jestem zdania, że powinno się wystawiać za formę, nie za zasługi. Casillas od 2 lat grał znacznie słabiej. Po wygraniu Mundialu chyba osiadł na laurach, bo nie rzuca się do każdej piłki a o słabej grze nogami i grze w powietrzu szkoda słów. Lopez jest w tych aspektach lepszy. Kilka lat temu Iker bronił podobnie jak Lopez teraz...wtedy właśnie uważano go za najlepszego. Może też brak rywalizacji sprawił, że Iker osiadł trochę na laurach i Mou wystawił na 3 mecze Adana, żeby zmotywować trochę Casillasa. Później Casillas doznał kontuzji, kupiono Diego i absolutnie NIC nie można mu zarzucić, więc po co zmieniać coś co świetnie funkcjonuje?
0
"Nawet Adan swego czasu byl lepszy niz Iker."
Zgadza się. Casillas miał wtedy złamaną ręką i Adan był poziom wyżej.
0
piachuFCB - zadam Ci pytanie. Jeśli Puyol związałby się z prezenterką telewizyjną a ona miała by wszystkie informacje z waszej szatni przez co w zespole powstały by podziały i zaszkodziłoby to klubowi to czy nie chciałbyś odejścia Carlesa z Barcelony? Ci, którzy chcieliby aby został, bo jest legendą itp. pokazaliby, że dla nich ważniejszy jest piłkarz/legenda niż klub. Dla mnie dobro klubu jest najważniejsze i jeżeli wiedziałbym, że odejście Mou, Cr7 i Casillasa wyszłoby klubowi na dobre to pożegnałbym ich jak najszybciej. To klub jest najważniejszy a niektórzy piłkarze stawiają się wyżej niż klub, którego bronią i którego są legendą. To klub jest najważniejszy, potem jest prezes i TRENER i jeśli on decyduje, że legenda ma siedzieć na ławce to ma siedzieć na ławce a nie sprzedawać się dziennikarzom i im się wypłakiwać informując o każdej nowince z szatni.
0
barcawoorld - o co chodzi droga koleżanko? wyjaśnij mi o co Ci dokładnie chodzi, bo nie wiem na co mam odpowiedzieć. Jeśli Cię uraziłem to przepraszam.
xavi6:) - wybacz ale jako kibic Realu znam lepiej sytuacje w klubie i wiem lepiej co jest dobre dla tego klubu. A, ze tacy jak ty naczytali sie marci czy asa, nasluchali sie wypowiedzi Iniesty, jego ojca i Bog wie kogo jeszcze i uwazaja, ze Iker powinien bronic w pierwszym skladzie zamiast Lopeza to juz ich problem. Zazwyczaj tego chca kibice FCB...po prostu oni zycza zle Realowi i to mnie nie dziwi.
patryk - Vilanovy nie nazwalbym trenerem. Chociaz cos w tym jest, ze od jego choroby Barca grala gorzej. Ale tak to juz jest jak sie cala druzyne uzaleznia od jednego pilkarza. Kiedys ten pilkarz zagra gorzej (forma, dobre krycie rywali czy co tam wolisz) i wtedy jego zespol lezy i kwiczy.
0
LeB czemu od razu Realem? Cr7 sie dla mnie juz nie liczy. mam nadzieje ze odejdzie razem z Casillasem i Pepe.
tristan87 po czym wnioskujesz ze jestem wyznawca Mou?
Czlowieku...napisalem ze gardze barca ale nie tylko ze wzgledu na to jakich macie pilkarzy (2-3 nienormalnych - ok, ale nie 90% skladu). do tego wasza legende cruyff, prezez rosell i ten w okularkach frai fraia freixa czy jakos tak cos tam do nas sapal. ciagle atakujecie naszych. ostatnio sie wszystko uspokoilo bo wygraliscie lige a jak wygrywacie to mordy macie na kłódkę, jak przegrywacie to szczekacie. to jeden z kilku powodowo dlaczego wami gardze. kolejny to wygrywanie dzieki drukowaniu pod was. mes que un club i haslo ktore sie mija z prawda to kolejne. kibice fcb ktorzy przewaznie sa dzieciakami i obrazaja ciagle Real to kolejny powod. takze nie wzoruje sie na tym kto gra tylko ogolnie obserwuje klub i ludzi z nim zwiazanych.
0
Astad - wyjezdzam z Walijczykiem bo na chwile obecna to jeden z najwiekszych nurkow (kiedys takim byl Ronaldo, przyznaje ale sie ogarnal chociaz ostatnio z Malaga probowal wymusic karnego) i nim nie gardze bo jego symulacje maja na celu wymusic karnego albo wolnego czyli nie robi z siebie debila jak polowa skladu Barcelony
0
tristan87 - Pepe czasami wylacza myslenie.
0
Piotrek1985 dla was kazdy kto ma inne zdanie jest hipokryta i czlowiekiem bez szacunku. kim jest stary iniesty zeby papalac o tym ze Mou nie ma wstydu?
Real uwielbiam i staram sie pisac z wielkiej litery..robie ten wyjatek. reszte pisze z malej ale czasami napisze z wielkiej jak mam taka potrzebe. np. teraz - Barca, Barcelona, Futbol Club Barcelona, Lionel Messi Superstar, Grande Inieste, Puta Pique
0
LeB - dobra pozycja na wolnego.
0
LeB - czlowieku sam nie lubie jak widze symulujacego di marie ale pocieszam sie tym ze nie robi z siebie debila tylko pada, jest/nie ma gwizdka i wstaje a nie turla sie po murawie trzymajac za twarz przy czym robie z siebie posmiewisko.
0
Astad - to, ze taki Bale nie robi z siebie totalnego debila padajac na murawe, lapiac sie za twarz (chociaz w twarz sie nawet nie dostalo) i turlajac sie po murawie jakby porazil go piorun.
0
piachufcb - roznica taka ze ja mam wyeebane na stylistyke moich postow na tej stronie i rzadko uzywam wielkich liter. a on celowo pisze "Real" z malej a wszystkie nazwiska i nazwy pozostalych klubow z wielkiej. mnie to osobiscie nie dotyka tylko smieszy mnie jak on szzceka o szacunku i hipokryzji skoro te cechy moze sobie samemu przypisac. smieszy mnie tez jego maly kompleks Realu/Mourinho!
0
barcawooorld - szanuje MadridisteForEver bo widze ze jest w miare obiektywny i madrze pisze.
0
LeB - Sanchez - symulant. Pedro - symulant. Ten to przebil wszystkich - wlecial na Arbeloe celowo, odbil sie i turlal.
I nie wyjezdzaj mi prosze z CR7 i Di Maria bo oni symuluja nie po to zeby przeciwnik dostal kartke tylko zeby dostac wolnego/karnego. Sanchez w sumie tez, ale to jak on w kazdej akcji szuka kontaktu i ta czestotliwosc symulowania az razi.
0
"LeB-spokojnie:) dajmy mu żyć z kompleksem mojej osoby:) " kompleks to ty masz Realu. pisanie ciagle z malej litery nazwe tego klubu jest az nadto widocznie :)
ale coz:
32 mistrzostwa
9 pucharow europy
najlepszy klub XXw.
najlepszy pilkarz w historii gral w Realu.
to musi bolec :) mnie by bolalo :D w niczym nie jestescie lepsi :) za rok, moze za 2 lepsi bedzie w tym, ze to wasz zawodnik bedzie najlepszym strzelcem w historii ligi i w historii LM i to wszystko. ale z takim skladem i w okresie kiedy la liga jest najslabsza w historii? albo jedna z najslabszych? gdzie druzyny na camp nou przyjezdza dostac 3 od messiego a 5 od barcy? coz...228 goli Raula beda dla mnie wiekszym osiagnieciem.