0

ktos jeszcze przy zdrowych (podkreslam slowo - zdrowych) zmyslach uwaza messiego za lepszego od Ronaldo? rok temu CR7 2 gole i asysta w dwumeczu z Bayernem.
ps. kiedy ostatnio messi zagral cos wielkiego z wielka druzyna w meczu o wielka stawke? a tak..trafil w finale Manchesterowi ktory sie osral.

dziekuje dobranoc.

ps. nie martwcie sie. 5 zlota pilka juz jest gotowa, messi ja odbierze, jakos go bedzie trzeba pocieszyc. 6,7,8 tez juz sa.

0

w Anglii, Niemczech i we Włoszech mistrzem został zespół najbardziej utytułowany pod względem tytułów krajowych, w Hiszpanii nie.

Taka ciekawostka

0

siael

przegrywal z kim? prosze cie...ile tym masz lat??? "przegrywal z messim - najlepszym w historii"...prosze cie... messiemu rowniez wieeeeele brakuje do Zidanea, do Maradony, Pele, Di Stefano... i nie zmienia tego kolejne rekordy ani 100 goli w sezonie.
co do xaviego...nie dziwota ze nawygrywal tyle skoro obecnie futbol jest duzo slabszy od tego sprzed kilku lat. na turniejach reprezentacji licza sie tylko hiszpanie i niemcy. w 2010 cos tam jeszcze holendrzy grali. w europie Real barca bayern (od 2 sezonow) i tyle. jak xavi wygrywal ligi mistrzow to poza 3 druzynami angielskimi nie bylo nikogo innego bo najwieksze zespoly poczatku wieku jak Real, Milan, Juve czy Bayern przezywaly lekka posuche.
ale nie bede sie klocil czy xavi jest czy nie jest lepszy od zidanea bo to jest oczywiste. Nie ma i nigdy nie bedzie takiego okreslenia jak "Hiszpania Xavi'ego" ktora wygrala 2x euro i mundial tylko bedzie po prostu "Hiszpania" a o Francji ktora wygrala w 98 Mundial, w 2000 EURO a w 06 doszla do finalu mowi sie i bedzie sie mowilo przez wiele lat "Francja Zidane'a".

0

piotr 1985 - tak tak Mourinho pseudotrenerkiem hehehe. dobre. jeszcze 9 lat temu cala barcelona miala tyle samo pucharow europy na koncie co sam Mou. pseudotrenerek dobre...tylko dlaczego tak sracie w gacie na jego widok? chcecie jego zwolnienia piszac ze przed Mou Real byl wspanialy i szanowany? chcecie jego zwolnienia bo on was niszczy. przed Mou 1/8 i 4 porazki z rzedu z barcelona a z Mou 3 polfinal i wygrywamy z barcelona grajac samymi rezerwami... on z korony kielce zrobilby zespol przed ktorym barcelona by klekala. ciesz oczy czlowieku bo masz szanse ogladac najwiekszego trenera w dziejach.

0

siael

a od kiedy trofea sa wyznacznikiem wielkosci pilkarza? w 2012 Torres lepszy od Ronaldo i Messiego, bo wygral LM i Euro czyli 2 najwazniejsze puchary?
zreszta jakie tytuly mial zidane a jakie xavi? najlepszy pilkarz swiata a sportowiec roku katalonii to dwie rozne sprawy

0

nie, po prostu tak sie zachowujesz. ktos napisal o pompowaniu to ja odpisalem a ty mi wyjezdzasz z takim czyms "wypisz co kibice Realu pisali przed meczem z Bayernem itp.". Po co mialbym to robic? moja wypowiedz byla zwiazana z pompowaniem balonika przez kibicow barcelony a ty na mnie naskakujesz i jeszcze zadasz abym to ja za ciebie wypisywal co pisali kibice Realu. wiadomo ze Real, podobnie jak Barcelona czy pewnie obecnie Bayern ma sezonowcow a oni przed kazdym meczem typuja hat-tricki Ronaldo, Messiego, Ozila, Villi, Riberyego itp. itd., ze rozjada tych czy tamtych...takie zycie sezonowca. sa tez prawdziwi kibice ktorzy wierza w swoj zespol i pisze ze ograja tych tych czy tamtych i to nic zlego, ale jak widzialem jak jakis kibic Barcelony pisze cos o pompowaniu balonika przez kibicow Realu majac tutaj na stronie niezly syf po przegranym meczu (bluzgi, wyzywanie, jechanie po zawodnikach) a przed meczem wysokie zwyciestwa i okazywanie milosci Barcelonie to mnie zalewa.

0

aha

jak nie widzisz w wypowiedzi xaviego nic zlego to albo jestes glupi albo zapatrzony w barcelone. obstawiam ze jedno i drugie. jesli dla kogos wazniejsze jest aby miec przez 80% czasu pilke przy nodze od wygranej i nazywa to dziedzictwem to sorry...po raz tysieczny xavi sie osmiesza. poza tym co...gosc uwaza ze styl barcelony ktory jest np. wg mnie strasznie nudny jest jedynym sposobem na gre a kto gra inaczej ten "nie gra w pilke"... to jest chore. nie xavi wymyslil pilke, nie on ustala zasady i nie on bedzie mowil co jest dobre a co nie. zreszta kim on jest? takiemu Zidanowi to on nie jest godzien sznurowki zawiazac a produkuje sie jakby byl tak samo wielkim graczem.

tyle ode mnie

0

widze dyskusja z oslem to nic dobrego. dlaczego nie potrafisz sie ustosunkowac nawet (bo o odpowiedzi nawet nie pisze) do mojego wpisu tylko nakazujesz mi wypisywac co kibice Realu pisali przed meczem z bayernem itp.? idiote udajesz? chcesz to sobie wejdz na strone i czytaj. sam sobie znajdz te komentarze, to nic trudnego. mamy 21 wiek a jak widac..nie kazdy potrafi korzystac z internetu.

hipokryzja hipokryzja hipokryzja

najpierw piszesz o tym ze niby kibice Realu pisali jak to ograja osasune, granade itp. a po chwili wyskakujesz ze kibice barcy maja prawo do pychy bo wygrali z Realem. to kibice Realu nie maja prawa do pychy przed meczem z granada albo osasuna? Przeciez Osasuana dostala 7 bramek na Bernabeu w poprzednim sezonie... HIPOKRYZJA...

jesli chodzi o pyche to macie prawe do tego. mozecie typowac sobie 5-0 w meczu z chelsea...to ze potem jest placz i porazka bardziej boli to juz inna sprawa. robcie co chcecie.

0

a co mam powiedziec? o co dokladnie chodzi? o poprzedni sezon? to co bylo nie tak? wygrana liga + zwyciestwo na camp nou, z CDR odpadniecie po duuuzo lepszej grze i dziwnej decyzji arbitra a z LM wywalil nas Bayern (nie srednia Chelsea, ktora 5-0 miala dostac a Bayern i to dopiero w karnych po wyrowananej grze) wiec o co chodzi? w sierpniu wpadl jeszcze superpuchar wiec nie rozumiem co pompowalismy? Kibice Realu pompowali balonik jedynie po finale CDR wygranym 1-0 z barca przed LM ale tam Stark-fan messiego w 60 min wyjasnil sytuacje.

0

to i tak nie wazne...kibicow barcelony w pompowaniu balonikow nic nie przebije. ile to juz bylo wygranych meczy 5-0 konczacych sie remisami/porazkami a nawet odpadnieciem z rozgrywek?? mistrzowie pychy, hipokryzji...no ale w koncu kazdy ma swoich idoli na ktorych sie wzoruje...wy niestety siedzicie tutaj, czytacie co taki xavi chrzani, co rossel dorzuca i tak to juz jest.

0

FCB-kat nie wiekszy niz po zeszlorocznych GD :DD rok temu przed meczem na CN wielkie pompowanie kibicow barcy i slynne "co to za mistrz ktory nie potrafi wygrac GD" a Ronaldo zrobil wam psikusa i uciszyl camp nou wraz z gimbusiarnia przed tv. w tym roku niestety mamy mistrza co GD nie potrafi wygrac...ani grajac u siebie bedac w formie przeciwko dennemu Realowi (bo w takiej formie byl Real w poprzednim roku) ani nawet przeciwko rezerwowym.. to nie zbyt dobrze o "mistrzu" Hiszpanii swiadczy. no ale to potwierdza fakt, ze to Real przegral mistrza, nie barcelona go wygrala :D

to tak apropo pompowania czegokolwiek :D

chociaz dobrze znane "walniemy chelsea 5:0" tez bylo dobre a jak bylo, wiemy :D

0

odpuscili w sensie, ze do kazdego meczu podchodzili z dystansem grajac niekiedy na stojaco przez co potracili pkt z malaga, granada czy osasuna. bankowo by te mecze wygrali gdyby roznica w tabeli nie byla az taka wielka.

0

kto to xavi? aaa ten co pogral 3-4 sezony na najwyzszym poziomie :)

0

co ciekawe...tylko kibice barcelony uwazaja styl miliona podan za najpiekniejszy w futbolu. (komentatorzy, "eksperci" z tvp czy inne takie - ich zaliczam do kibicow barcy...sezonowych ale coz zrobic).

0

Messiah16

robi robi i to wielkie :) ale nie rozumiem do konca, bo w koncu Di Stefano gral dla Realu wiec...

podobnie jak
1899-2005 - 1 LM
2006 - 2012 - 3 LM (era R10, Messiego)

robi wrazenie, co nie? :D

0

czytelnik rozbrajasz mnie

messi nie ma startu do garrinchy hehe
tak tak
pewnie tak samo jak liga hiszpanska do niemieckiej, real/barcelona do bayernu itp. itd... odloz dragi

0

" Cztery najlepsze kluby tej edycji Ligi Mistrzów mają wspólnie osiemnaście trofeów zdobytych w tych właśnie rozgrywkach."

Real - 9
Bayern - 4
Barca - 4
BVB - 1

Real - 9 = Bayern, Barca, BVB - 9

robi wrazenie

0

n20 mistrz nba

0

w historii lal to sobie moze byc, jordana i tak nie przebije a i do lebrona mu brakuje.

0

czemu niby niemozliwe? Messi i Ronaldo graja w sezonie okolo 65 meczy i nic im nie jest to i koszykarze moga grac 8 meczy bez przerwy

0

oby ten messi nigdy nie odchodzil z barcelony ani nie konczyl kariery bo bez niego la liga bedzie nudna - co rok mistrz dla realu, jak to mialo miejsce prawie przez 100 lat... bez messiego barcelona to klub pokroju milanu.

0

popieram Maciej83. w deszczu i słońcu też może zakazać gry zawodnikom? bo się przeziębią albo za mocno opalą...

śmieszy mnie to, że po słabszym meczu messiego są płacze i żale o to, że granie w takich warunkach powinno być zabronione...
przygotujcie sie lepiej na mistrzostwa swiata w katarze, tam to dopiero sa warunki

0

edb - nie w tym rzecz bo mi najbardziej podobaja sie szybkie kontry, blyskawiczne ataki i szybkie klepki czyli styl Realu a mimo to stwierdzam ze Niemcy graja najlepsza pilke na swiecie.

MESSIah16 - gosciu ktory nie ma mozgu juz teraz osiagnal wiecej niz ty i cala twoja rodzina razem wzieci...

0

lol nie wiem za co te minusy. za to ze kocham reprezentacje Niemiec? no widzicie...nie kazdy zadowala sie marnymi hiszpanami i woli ogladac cos ekstremalnego a reprezentacja Niemiec gra najlepszy futbol na swiecie biorac pod uwage wszystkie reprezentacje i wszystkie kluby.

0

w Brazylii* nie w RPA


Die Manschaft

0

oj zacieram raczki na mundialu na meczyk hiszpania NIEMCY. w 2010 hiszpania miala lepszy sklad a NIEMCY nie mieli takiej potegi jaka maja teraz i wielu pilkarzy bez doswiadczenia, na EURO wypadek przy pracy ale w RPA za Die Nationalmanschaft calym sercem.

0

kurrr szkoda ze valdes wybronil..

0

dawac link do meczu argentyny bo hiszpania gra nudna pilke jak flaki z olejem. niemcy graja extra i niszcza i to im bede kibicowal na mundialu 2014 ale zbyt jednostronne to spotkanie wiec argentynie bym sobie obejrzal

0

20 bramek Higuaína w 32 meczach oraz 32 trafienia Messiego w 78 spotkaniach

ale roznica

0

Zlota Pilka to nie jest nagroda za zaslugi. Za zaslugi to i 100 innych pilkarzy powinno ja dostac.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?