0

Piękna gra, szacunek dla rywala bez względu na okoliczności..."

szacunek dla rywala? bez wzgledu na okolicznosci?

o czym ty wgl mowisz? bylo widac ten szacunek po porazkach z Interem i spryskiwaczach, po finale CDR kiedy pilkarze FCB zamiast pogratulowac Realowi zeszli do szatni albo kiedy po remisie na Bernabeu pique krzyczal "wygramy puchar waszego krola". gdzie tutaj szacunek? o czym ty mowisz? sciagnij bordowe klapki z oczu bo niezle zaslepienie... o symulacjach, prowokacjach, slownych zaczepkach na konferencjach i nie tylko (Buquets do Marcelo "ty malpo") czy o nakladaniu presji na arbitrach nie wspomne..

wiec zadam jeszcze raz, o jakim ty szacunku wgl mowisz???

0

jacob pod koniec marca ma byc

0

0

o co ci hcodzi piotr.
ps. jestem sobie maly piotr, w lozku ze mnie niezly lotr

0

ale cienko gramy przegramy z milanem przeżucam sie na juventus bo wygraja lige i som juz w cwiercfinale

0

a na powaznie to widze ze sezonowcy juz z barcelony poszli bo komentarzy jakos malo tutaj a na stadionie pustki hue hue hue

0

ja pie...juz 1-0 przegrywamy. nic nie gramy dzis ;//

0

bojan na tvp 2 dzis leci

0

ciekawe czy alves ma te z wlokna weglowego hahahahaha

0

Shadow_Man - w porownaniu do pewnego pana ten pan (ktorego masz na mysli) potrafi uderzyc lewa noga z 30 metro tak ze bramkarz ma spore klopoty.

hehe tak tylko abstrahując do jednego strzalu Messiego z 16 metrow jego prawa noga ktory ledwo co dolecial do Lopeza :DD

0

chcialbym go zobaczyc w Anglii jak tam by sobie radzil i ile tam by bramek trafil. dobilby do 35 to mozna byloby to porownac do tych 50 z poprzedniego sezonu.

0

haha.. osobiscie licze na CO NAJMNIEJ 2-3 spotkania zawieszenia. MOU w interze za taki gest dostal troche

0

pawloVEB - bez analizy tej sytuacji nie okresle czy czerwona jest sluszna ale chyba nie myslisz ze za wjazd w zebro z buta bedzie samo upomnienie?
za nic czerwona to dostal van Persie, wiec nie rozumiem czemu tutaj placzecie

0

haha przypomnijcie sobie czerwona dla van persiego w meczu barcy z afc. o kartce dla Pepe, goli Igly na CN, karnym w meczu z Milanem i oczywiscie mecz z CFC bo to widzial, o tym pisal caly swiat.

0

criss18barca taaa szczegolnie ta watacha co sedziego podczas meczu otacza a po meczu placze ze karnego nie podyktowal ktorego nie bylo... mes que un club hehe

0

jestem pewny na 100% gdyby CR7 gral w tylu klasykach co messi to mialby wiecej bramek

0

mam pytanie. rok temu przed meczem na CN pisaliscie "co to za mistrz ktory nie potrafi wygrac GD". jak wiecie Real jednak wtedy wygral GD :D Barca teraz nie, wiec odpowiedzcie, co to za mistrz ktory nie potrafil wygrac GD??

0

cały Madryt ma ten mecz w ... i Mou wystawiajac taki sklad tylko to potwierdzil takze po meczu nie jarajcie sie zwyciestwem :DD

0

i dobrze. z LM tez wyjazd

FORZA MILAN!

0

w lidze jakos kilka defensyw nie wymieklo wiec czemu United by mialo? nie maja cienkiej defensywy - vidic, ferdinand, evra, de gea..

0

Saviola88 nie wazne jak, licza sie 3 pkt. poza tym w Anglii co drugi mecz jest z wymagajacym rywalem. zreszta czy Real jest lepszy od United? sklad naszpikowany gwiazdami to nie wszystko, co dobitnie pokazuje ten sezon w ich wykonaniu.

0

The Special Five tak lubie Torresa ale kibicem Cfc nie jestem

0

CR7 juz sie skonczyl. Wg mnie Real nie da rady ani United ani Barcelonie i zostanie im walka o 2 miejsce z Atletico ktora pewnie wygraja.

0

Jak myslicie, kto bedzie gora dwumeczu Real - ManUtd?

0

0

nie wiem z czego wy sie tak cieszycie. Messi to najlepszy pilkarz na swiecie ale jak go zabraknie to co? Barcelona za bardzo uzaleznia sie od jednego pilkarza i kiedys wyjdzie wam to na zle

0

widze ze jednak Barcelona ma normalnych kibicow i tylko co kilka minut trafi sie jakis dzieciak jak vinek12, ktory i tak zostaje minusowany :)

0

haha beka...wczoraj sie smialiscie ze Real przegral dwumecz z BVB a dzisiaj wy przegraliscie z Celticiem

0

taaaaaaaaaaaaaak

0

dokladnie, koles wali pilka w kibicow, uderzyl z lokcia ramosa w piszczel (po wczesniejszym faulu Ramosa), oplul innego zawodnika a jest laczony z pokora. oczywiscie cr7 nie ma pokory, bo tak stwierdza pan rosell. a co on robi? to ze podburza kibicow kiedy na niego gwizdaja i odpowiada im bramki? to ze ucisz stadion ktory na niego warczy po trafieniu bramki? panie rosell, gratulacje kompromitacji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?