Fernando Torres
Dołączył/a: luty 2012
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
magiczny hahah bo raz sie Angel potknal to mu wyszlo. arbeloa czy ramos to ja z dzieciakiem sobie pojechali z nim... dobra co ty porownujesz? jakiegos tello do di mari? Litoscie koles...
constantine16 - za glupote trzeba placic? hahah i kto to mowi? ktos kto bana powinien juz zgarnac za ostatni komentarz :) bez odbioru wiesniaku, nie przyszedlem tutaj z takimi downami popisac, nara.. nie sil sie na odpowiedz bo cie zleje cieplym moczem
pawloVEB - bo ktos tam wrocil do sytuacji ze spalonym Soldado :) bylo, minelo, sedzia sie pomylil, dzisiaj pomylil sie w meczu Barcelony i w meczu Realu (reka tego co asystowal przy 2 golu) i powinno byc 1-1 wiec tak jakby jest na remis a nawet Real gorzej na tym wyszedl bo kto wie, gdyby nie ta reka i gol to moze by 3 pkt zgarneli.
MVP - masz racje, konczym z sedziami, wiec zwijam sie stad :)
slodkich snow panowie, pozdrawiam (dzieciaka constatnine16 czy jak mu tam nie pozdrawiam)
PS. 16 to pewnie nie wiek a IQ :D
0
messicola
no to to udowodnij i podeslij jakis link. naprawde mi ciebie szkoda chlopczyku. szkoda mi tez manchesteru bo pewnie to im kibicowales zanim przeszles na barcelone bo oni wygrywali lige i LM no ale co zrobic... jestes tak zaslepiony ze nawet tej akcji ze spalonym nie widziales dokladnie a szczekasz jak ten xavi, cruff czy rosell
0
julian
w 1 polowie raz wychdzil messi sam na sam sedzia zawinil bo przerwal ale ten slaby lysol od was na T cos ma to wybiegal przed zagraniem iniesty, tam byl spalony. 2 polowy nie ogladalem bo mnie nie bylo, wlaczylem jedynie sobie skrot i z tego co widze to czerwona kartka tylko za co, bo nic nie bylo no i gol ze spalonego.
0
iniesta - fajnie, przyznales sie dlaczego kibicujesz barcelonie a teraz do pokoju obok, mama pieluszke bedzie zmieniac
0
pawlo - a powiedz mi po co na stronie Realu roi sie od kibicow Barcy? jest ich tam prawei tyle ile fanow RM.
MVP - haha tak a video zatrzymane kiedy pilka jest w polowie drogi no chyba ze zagrywajacy z valencii (nie wiem kto to podawal, chyba banega) jest niewidzialny... naprawde tego nie widzisz?
0
jualianna bo na CN pedro byl na spalonym
nie jestem kibicem Chelsea...
no dalej panowie, dawajcie tego linka z prawidlowym golem Soldado, bo wg mnie spalonego nie bylo ale wy mowicie inaczej to to udowodnijcie
0
pawloVEB - nie bylo wtedy spalonego. jesli uwazasz inaczej prosze o link
0
MVP - nie bylo spalonego, jak byl to daj link cwaniaku
0
juliancarex - chciales bys smieszny, nie byles :( Mou juz po konferencji i przyznal ze zasluzona przegrana geniuszu
0
2 pytania...
1.za co dostal czerwo gracz osasuny? za usmiech i czy za to ze odwazyl sie wybic pilke graczowi barcelony?
2.gol messiego padl po akcji w ktorej byl spalony?
juliancarax haha szkoda ze tutaj komentarze sa na duuuuuzo nizszym poziomie :(
messicocacola - wow ale jestes smieszny...no tak bo lepiej miec dlugie tluste wlosy niz zadbane ulozone na zel, tak?
0
a wiecie może kto jest największym katem Barcelony w barwach Realu i ogólnie?
0
ty chyba jesteś idiotą skoro nie widzisz co mi się tam nie spodobało... jasno wynika, że nie spodobało mi się to żartobliwe określenie CR7, tak trudno to pojąć? Mój komentarz był za trudny? oj biedny...
a co pokazał na EURO? w odróżnieniu od Iniesty nie błyszczał z najsłabszą drużyną mistrzostw a z wicemistrzem świata, gdzie mógł nawet 4 bramki trafić, gdyby nie słupki... doprowadził swoją reprezentacje do 1/2 a przecież nawet z grupy mieli nie wyjść (takie były tutaj słuchy)!
Teraz pytanie za 100 pkt. Kto grał lepiej: Messi na CA 2011 czy Ronaldo na Euro 2012? Odpowiedz..niech każdy odpowie, chcę tylko wiedzieć czy są tutaj jacyś normalni kibice.
0
0
najlepsze jest to, ze w meczu w ktorym ronaldo dal realowi mistrza ma ocene jedynie 4 cos a w meczu gdzie zawalil 2 setki i zepsul calkowicie mecz ma ponad 7. parodia...
0
mati - dobrze piszesz tylko z porownaniem ozila do xaviego nie trafiles bo zupelnie inna pozycja :d pozycja ozila to pozycja iniesty i w tym przypadku ozil jest lepszy
0
haha co za matacze... czemu w pukcie 9 messi ma gola a ronaldo asyste skoro bylo na odwrot? czemu w ostatnim 11 pkt cr7 nie ma zaliczonego gola?
0
Nie oszukujmy się, ostatni sezon należał do Cristiano i to on powinien dostać tą nagrodę. zagrał świetne euro, zdobył ligę strzelając mnóstwo goli, był decydujący w meczach w których Realowi nie szło a Messi właśnie nie no i nie zawiódł w najważniejszych meczach, gdzie zdobył bramkę na wagę zwycięstwa w lidze, zaliczył asystę i dołożył 2 gole doprowadzając do karnych w LM. On na to po prostu zasłużył, nie Messi, nie Iniesta a właśnie Cristiano.
0
loczek - tak, moge ;) na ZDF poleci, na cyfrze to kanal 301
0
interesują się nim to słodzi
0
T-Shakur - zaraz, zaraz ale czy my mówimy tylko o ostatnim sezonie czy patrzymy na przebieg całej dotychczasowej kariery obu graczy? Póki co Ozil nie ma co się rownac z Iniesta pod względem kariery. Iniesta jest starszy o 4 lata, wiec Ozil ma jeszcze sporo czasu. Tak naprawde Iniesta dopiero w 2008 dojrzal, na Mistrzostwach Europy i potem 1 sezon Guardioli, w wieku 24 lat! Ozil blyszczal juz w 2010 w wieku 2 lat. Ma przewage 2 lat. Wczesniej obaj byli swietni, ale nic poza tym. Jasno widac, ze Ozil szybciej stal sie wielkim pilkarzem od Iniesty i mozesz pisac co chcesz, nie zmienisz tego po prostu.
PS. Fajny znalazles sposob na wyleczenie swoich kompleksow piszac nazwe klubu z Madrytu z małej litery. No ale historia, sukcesy, osiagniecia robia swoje.
Piotr777 - mam prawo podniecac sie kim chce, a skoro Ozil niszczy system to moge podniecac sie i nim. I nie wiem po co wkrecasz tu Messiego skoro nikt nie porownuje Ozila z Messim, tylko Iniesta.
Haha, jak tak duzo wiesz o sedziach i aferze Calciopoli to co powiesz o meczu z Chelsea, Arsenalem, Interem czy Realem, co? Hahah gimbaza, jak ja to kocham!
GTA - fajnie, ze znalazl sie ktos madry tutaj, bo poprzednia dwojka do ktorych pisalem wyzej to cos nienormalnego.
Nie, nie patrze tylko na statystyki ale opieram sie tez na nich. Ozil nie ma wygranych dryblingow? Okej, Iniesta lepiej drybluje niz Ozil, ale Niemiec tez daje rade. Poza tym podaniami on niszczy Inieste. Iniesta bardziej korzysta z dryblingu niz swietnych podan i pod tym wzgledem jest gorszy od Ozila.
Co do Messiego i jego GD to poza asysta do Pedro, Abidala i setka Xavi'ego za wiele nie zdzialal.
0
T.Shakur - tak, Ozil zagrał denne Euro...co tam, że został królem asyst. W lidze też grał słabiutko, co tam że został najlepszym asystentem. Ogólnie jest słabiutki, co tam że w ciągu 4 lat zaliczył 100 asyst.
MVP dla Iniesty? heh, a jak może być inaczej skoro to Hiszpania wygrała? Pirlo zasłużył 10x bardziej na ten tytuł, no ale jednak Pirlo nie ma Silvy, Xavi'ego czy Ramosa w swojej reprezentacji i zostali zniszczeni w finale, sam Iniesta NIC nie grał w finale a tytuł gracza meczu dostał chyba tylko po to, żeby nie miał mniej tytułów "gracza meczu" od Pirlo, bo potem byłoby to sprzeczne iż nagroda Mvp turnieju trafia do zawodnika, który nie miał najwięcej tytułów gracza meczu. A gdzie wielki Don Andres błyszczał? A no w grupie z najsłabszą drużyną Euro - Irlandią. To był jego najlepszy mecz na Euro, a i tak nie zgarnął tam Mvp meczu. Z Włochami w grupie (jak i finale) i z Chorwacją nie zagrał nic ciekawego a tytuł dostał, bo nie było innych kandydatów.
Zresztą wiesz co? Niech ci będzie, Iniesta gniecie Ozila, ale nie zamieniłbym Mesuta na Inieste za nic w życiu. Wiesz czemu? Raz, że wiek - Iniesta był zwykłym wypierdkiem w wieku w którym Ozil błyszczał już na Mundialu i w ciągu 2 lat zaliczył taki progres, że jeśli utrzyma to tempo rozwoju, to już za 2-3 lata ZP jest jego (zresztą wielu ekspertów mówi, że kiedyś dostanie ZP). No i dwa to to, że ten "nieopierzony młokos" dał Realowi to czego nie dał wielki Iniesta Barcelonie, dał Realowi mistrzostwo notując najwięcej asyst w lidze.
0
T.Shakur - weź się nie ośmieszaj kolego. Schoels lepszy od Alonso czy Ozila? W którym sezonie? I nie mówię tu o całej karierze tylko o poszczególnym sezonie. No ale w takim razie Paul musi też wydalać Inieste, skoro wydala Ozila
0
T.Shakur10 - jakoś w Manchesterze Ronaldo nie miał ani Ozila ani Alonso a potrafił zdobyć ponad 40 bramek w sezonie.
0
cans
"W takim razie dajmy złotą piłke Torresowi albo Macie przeciez oni wygrali Euro i CL mimo że nie grali swietnie."
Czyli co, Cristiano nie grał świetnie w tym sezonie? Nie mam pytań!
fcania
to wytłumacz mi teraz w takim razie jak to się stało, że ligę zdobył jednak Real, LM też Barcelonie przepadła no a sam Messi zawalił 3 najważniejsze mecze sezonu?
Sorry, ale Barca i Messi najlepsi byli w zeszłym roku i w 2009 ale nie tym.
0
Maly VeB - wszystko pięknie, ładnie, słodko tylko że Złota Piłka to nagroda za rok, nie za sezon, więc póki co 1-1 w tym, że jednak liga to coś więcej niż CDR i Superpuchar Hiszpanii (o ile Barcelony by po niego sięgnęła).
Nie zgodzę się też z tym, że Messi miał lepszy sezon. Niby dlaczego? Gdzie był Messi kiedy Barcelona traciła pkt na wyjazdach czy ten pamiętny karny z Sevillą? Również w GD Cristiano pokazał więcej, gdzie trafił łącznie 3 bramki, Messi 0. Oczywiście najważniejszy mecz ligowy to ten na Camp Nou a tam Cristiano zdobył bramkę na wagę mistrzostwa a Messi poza 1 świetnym podaniem do Xavi'ego za dużo nie pokazał.
Więc liga i bezpośrednie mecze na korzyść Ronaldo, bezsprzecznie.
Liga Mistrzów:
co z tego, że Messi miał króla strzelców (5 bramek zdobytych w meczach z Victoria Pilzno, 3 bramki z karnych - gdyby Ronaldo dostał 2 najsłabsze zespoły z tamtej edycji LM pewnie więcej by nastukał) skoro w najważniejszych 2 meczach nie pokazał NIC, no poza tym zmarnowanym karnym? Ronaldo za to w półfinałach błyszczał, najpierw na AA zaliczył asystę a na SB dołożył 2 bramki. Tak, zawalił karnego w konkursie "11" ale nie zapominajmy, kto doprowadził Real do tych karnych.
Więc dlaczego niby to Messi miał lepszy sezon? Bo trafił 50 bramek w lidze? A co było mówione rok temu na temat osiągnięcia Ronaldo i jego 40 goli? No tak...nastrzelał ogórom, gdy sezon już był rozstrzygnięty. A Messi co? 3 bramki z Granada, 4 z Espanyolem... więc jak to jest? Przypominam też, że rok temu Puchar Króla był nic nie wartym pucharem pocieszenia. Pewnie w tym roku ranga tego trofeum urosła i jest on więcej wart niż puchar za zdobycie ligi, co nie?
Teraz więc słucham, podaj swoje argumenty, no chyba, że ty tak od siebie dla jaj zarzuciłeś tekstem o lepszym sezonie Messiego.
0
messi57 - tak, największy klub w historii, najbardziej utytułowany, klub w którym grali NAJWIĘKSI W HISTORII nie zasługuje na jakiegoś piłkarza? Daj spokój...
ale oczywiście plusy lecą, bo fajny pojazd po Realu ;)
0
Michall99 - powiedz mu to w twarz, bo tak przez sieć to wiesz...pewnie nie przeczyta...
0
ciekawe tylko co mają umiejętności do zachowywania się na boisku jak dziewczynka, że przypominacie to 4-0 z finału EURO?
0
Mascherano - swietny transfer
0
Chaser - nie tym tonem.
Dowidzenia wam. Bana przyjmę z pokorą.