Fernando Torres
Dołączył/a: luty 2012
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ciekawe gdzie Ozil, gdzie Di Maria? Alves???? serio?
0
erix i reszta... ibra sredni, cienki? hahahaha polewka. to jeden z najlepszych napastnikow swiata i spokojnie przerasta waszego ville.
dede ma racje. jak pochwalil messiego a pojechal ronaldo to wszyscy pisali ze jest fajny, super i szkoda ze mu nie wyszlo w barcelonie a teraz to wielki slabiak itp. uzytkownicy tutaj to idioci. poczekajmy az wroca ze szkoly to bedzie tutaj wieksza komedia.
0
hej to wy na poczatku sezonu zaczeliscie robic tabelke z pkt Realu zdobytymi przez sedziow i liczyliscie ten pkt z valencia, tak? no my juz mamy 6 pkt - Osasuna 3 i Sevilla 3. pozdro600 bachory.
0
hahahahah co on gada w ogóle haha
remis nie bylby sprawiedliwy, sprawiedliwa bylaby wygrana Sevilli i koniec kropka. kto sie nie zgadza ten ma klapki na oczach
0
tello to pipa
0
no i dobrze, jednego rumowiska mniej
0
a niech sie polamie
ps. jestem najebany, nie banujcie
0
Antimadridista - tam juz wszyscy wiedza kto jest obecnie najsilneijsza ekipa na swiecie :) was teraz chce przekonac :D
0
niewazne - stanal ci ze Real napisales z malej a reszte klubow z wielkiej? ...
wiecie kiedy terminarz bedzie gotowy?
0
Xavi6:) - sorry ziomus ale wczoraj moj klub wygral SH i jest obecnie mistrzem Hiszpani :) tak tak, nie jestem kibolem Chelsea tylko Realu :) widze ze jestes kolejnym tepakiem ktory uwaza ze ulubionym graczem powinien byc ten z klubu ktoremu sie kibicuje hahah
pawloVEB - tak, tylko gdyby nie mecz Ronaldo z Holandia to Oranje przeszli by dalej.
dylanwzgw - obrona Holadnii rowna obronie polskiej? wow, fajnie uslyszec ze tak sie wasi gracze (pedro, iniesta, xavi, villa chociaz jeszcze byl w valenci) meczyli z tymi "miernotami" w finale Mundialu ze dopiero po dogrywce fuksiarska bramka iniesty hahah mysl co piszesz
0
luqazek - to prosze, wymien mi mecze w ktorych gral na swoim poziomie. na swoim poziomie czyli nie na poziomie takiego fabregasa tylko na jeszcze wyzszym. zobacz koles co iniesta wyprawial z Realem tydzien temu i na to jak gral na Euro, naprawde nie widzisz roznicy? no ale tak, nie odpiszesz bo ja tylko prowokuje...dobry tekscior jesli nie masz argumentow.
0
pawloVEB - no bo pilka to sport druzynowy. Ronaldo zepsul mecz z dania ale koledzy dali rade, w meczu o wyjscie z holandia to on ich ciagnal, bez niego pewnie by rady nie dali. tak samo w Hiszpani, gdyby nie Casillas i obroniony karny z Portugalia to Iniesta nie mialby MVP :)
0
Antimadridista - omg, i co z tego jak grali? wicemistrz swiata to wicemistrz swiata, zreszta tutaj strona az huczala po losowaniu grup ze Ronaldo nie wyjdzie, wszyscy pewni i radosni a tu zonk :) tak samo jak wczoraj, co nei?
zreszta tak samo moge powiedziec..ojej hiszpania wygrala EURO bo wlosi im wywalili niemcow, tak by od Niemcow w finale dostali...
0
WilliamPedro - niestety Ronaldo :(
0
victor1 - Ronaldo wyszly 2 mecze na fenomenalnym poziomie o to w meczu z Holandia, wicemistrzem swiata i w cwiercfinale, Iniescie 1 i to z cienka Irlandia. reszta to po prostu dobre mecze, nic wiecej.
FC1899Barca - Zlota Pilka to nie nagroda za caloksztalt, zrozum
0
Xavi6:) - barca rozwala Chelsea hehehehe dobre :) akurat CFC to zespol ktory barcelonie nie lezy jak malo kto. bez zadnych kontrowersji to jedynie raz w 2006 ich ograliscie a tak to albo dzieki wiesz czemu albo dostaliscie lanie :) wiec akurat na twoim miejscu nie chcialbym na nich trafic
0
pawloVEB - nie patrze :) tak, Iniesta napedza Barca, Ronaldo Real ... zobacz ktory wiecej dal klubowi :) poza tym nie moge pojac za co on ta MVP Euro dostal skoro nie zagral tam genialnego meczu jak tydzien temu chociazby.
0
Pawlo a co on robil takiego? bez szalu gral iniesta na EURO, Ronaldo byl kilka razy lepszy. porownaj sobie koles co wyprawial Xavi na Euro 2008 albo Zidane w 2006 na Mundialu to zobaczysz co to znaczy rozegrac rewelacyjny turniej. no coz...glupie rzuty karne zdecydowaly o tym ze iniesta ktory poza mistrzostwem Europy z najsilniejsza reprezentacja na swiecie nie osiagnal nic. ciekawe co by bylo gdyby Ronaldo byl Hiszpanem a Iniesta Portugalczykiem. powiem ci co by bylo...portugalia pewnei z grupy by nie wyszla. ale to tylko gdybanie wiec to nie ma sensu.
wez mi teraz koles wymien mecze na EURO w ktorych Iniesta miazdzyl system tak jak to zrobil w pierwszym meczu o SH albo w lidze na SB 3-1 w poprzednim sezonie bo poza meczem z Irlandia nie przypominam sobie zeby miazdzyl. nooo, czekam...w ktorych meczach byl tak zajebisty, co?
0
ZP i tak jest wiekszym osiagnieciem i jak jej nie zgarnie Ronaldo to beka na maksa bo niestety za jakies EURO sie tego nie daje, nigdy tak nie bylo i juz. ale "eksperci" od 7 bolesci wiedza lepiej .. nie moge, co za idioci, iniescie dac nagrode a nie Ronaldo hahaha beka w uj
0
hahahahahahhaha uefa mafia hahahah
0
inni wynik jak nagroda do Ronaldo bedzie kpina
0
0
Pingwinek - omg...nizej w poscie do cule a muerte aka emigrant pisalem wlasnie o tym ze czesc kasy idzie do adidasa ale widze ze tego nie widziales...
przychod Real mial ponad 500 mln (w poprzednim roku) co jest rekordem w histori sportu (!!!). ale ile z tego zysku to nie mam pojecie ale pewnie kwota duuuuzo duzo nizsza.
co do koszulek to ty myslisz ze jak Real sprzedawal srednio rocznie 20 mln (przypadkowa liczba) koszulek lacznie a po przyjsciu Ronaldo, Kaki, Benzemy i innych gwiazd sie nie zmienila to jestes w bledzie. co jak co ale robbeny, sneijdery czy vaart to pilkarze z nie za duza wartoscia medialna. w azji czy usa malo kto by ich rozpoznal. Ronaldo i Kaka (do tego Messi) to 3 najbardziej rozpoznawalnych pilkarzy na swiecie (nie liczac Beckhama) wiec w takiej Azji czy Bog wie gdzie kibice kupuja koszulki Ronaldo czy Kaki. rok temu Real w Chinach rozgrywal presezon i tam Kaka byl Bogiem. kibice go wielbili po prostu a przeciez to Ronaldo jest nasza najwieksza gwiazda. wiec to mowi przez sie. zreszta idzie ci to wytlumaczyc na przykladzie sancheza. 2 lata temu barca sprzedalala tyle i tyle koszulek, rok temu do barcy przyszedl Sanchez wiec barca stala sie slawna w Chile i juz rynek chilijski nalezy do barcelony. tak to wyglada. Transfery Ronaldo i Kaki bedacych najbardziej rozpoznawalnymi pilkarzami na swiecie pozwolili Realowi opanowac kilka rynkow
0
Pingwinek
zobacz sobie na statystyki iniesty z poprzedniego sezonu, czy on gral slabo? bo mial je podobne do robbena. poza tym robben co chwile lapal w RM kontuzje i to tez byl jeden z powodow jego sprzedazy.
oprocz statystyk przeanazlizuj sezon 2008/09 jeszcze raz, w ktorym to glownie robben ciagnal caly real.
co do cristiano - ponad 150 goli w 150 meczach...i on nie byl wart 94 mln? spokojnie...
co do "splacenia Crisa" to w niecaly rok sprzeda 1,2 mln koszulek co przynioslo 100 mln. a to tylko rok! i tylko koszulki, oprcz tego rozna gadzety itp. Do tego 50% praw z wizerunku Crisa idzie do Realu a skoro ten zarabia 30 mln a od RM ciagnie 10 mln to 20 mln jest za kontrakty dla niego. skoro Real ma 50% praw do wizerunku to bierze drugie tyle rocznie, wiec za sam wizerunek Ronaldo Real dostaje 20 mln. Poza tym taki pilkarz przyciaga znacznie wiecej kibicow na stadiony i przed TV z czego kolejne mln wpadaja na konto. tak to mniej wiecej wyglada. 6 lat kontraktu - 6x20 mln = 120 mln (to samo Kaka) wiec sam transfer splaca sie z nawiazka z samych praw do wizerunku. a to tylko wizerunek!
0
Pingwinek - nie o to chodzi. w celu "promocji klubu i zarabiania kasy" byl sprowadzony beckham. ronaldo poza tym ile zarobil dla Realu to jeszcze spoooro zrobil. co prawda nie przeklada sie to znacznie na trofea ale chyba nikt nie sadzi ze nie byl tyle wart, ze sie nie splaci (pilkarsko i finansowo). benzema, alonso, di maria to samo...nie chodzi mi tu o marketing tylko sprawy czysto pilkarskie. ciekawe ilu kibicow byloby w stanie wypominac choc 1 mln euro wydany na tych graczy.
0
Pingwinek - Robben odszedl bo przyszedl Cris i wszyscy byli pewni ze ribery dojdzie wiec nie bylo sensu trzymac ich obu. poza tym cala ta 3 miala odejsc w 1 okienku (vaart jednak zostal) zeby podreperowac troche budzet. poza tym sneijder, robben na lawce??? nie wyobrazalbym sobie tego 3 lata temu
0
Cule a muerte/emigrant jak wolisz
nie wiem skad wytrzasnales to ze Kaka musialby sprzedac 5 mln koszulek zeby sie splacic.
5 mln x 85 euro (cena koszulki) = 425 mln
oczywiscie nie wszystko idzie do klubu bo firma adidas troche bierze ale bez przesady. cristiano po niecalym roku sprzedal 1,2 mln koszulek co = 100 mln. potem zmiana numeru wiec pewnie 2 tyle poszlo. poza tym ile gadzetow, karnetow, biletow zostaje sprzedanych dzieki takim graczom? do tego 50% praw do wizerunku zarowno Kaki jak i Crisa... te transfery pewnie juz sie splacily
0
mosquito1234- transfermarkt.de busquetsa wycenia na 42 mln a ozila i di marie jedynie na 40 wiec...
ok rozumiem - ta strona bardzo dobrze wycenia pilkarzy no ale akurat tutaj (wyzej przyklady) sie nie popisala
0
misiaty7
"niezliczona ilosc glosnych nazwisko w ostatnich latach i wiekszosc z tych pilkarzy grala dobrze przed przyjsciem do Madrytu i po odejsciu z Madrytu... o czyms to chyba swiadczy,.,,?"
Ibra, Cesc, Villa...przeciez to jakies no name'y :)
prosze teraz, wymien mi tych pilkarzy ktorzy grali slabo w RM a dobrze przed przyjscie i po odejsciu. tylko daruj sobie przyklady robbena, sneijdera czy vaarta bo pewnie o nich ci chodzi. od razu napisze ze robben akurat w RM gral na swoim poziomie, snijder 1 sezon bardzo dobry, drugi gorszy (jak w interze zreszta) a vaart na pewno dorosl w Madrycie i dlatego w Tott gra bardzo dobrze, zreszta w Madrycie tez dawal rade. jak chcesz szukac wielkich nazwisk ktorzy dobrze grali przed przyjsciem i po odejsciu do jakiegos klubu to przeciez najwiekszy tego przyklad jest u was kolego - ibrahimovic...
0
i tak to bedzie wygladalo panie Song, tylko lawka a w Arsenalu mial pan pierwszy sklad