0

a co mnie Portugalia obchodzi? albo gra Ronaldo w reprezentacji?

0

Geble a jest inaczej?

0

Piotr1985

to mowa o trafionych czy nietrafionych transferach? pod wzgledem sportowym Kaka nie podolal, ale tak mnie ta cena nie boli bo sie chlopak chociaz splacil. Dlaczego mu nie wyszlo pisalem nizej. A liczbe jego goli sobie odpusc bo to nie jest napastnik ani skrzydlowy a (UWAGA) i porównując go do Iniesty to Kaka strzelil WIECEJ goli.
Co do Robbena i Sneijdera to odeszli by przyszedl Kaka i Ronaldo czyli duzo wieksze gwiazdy. Argument z dupy, bo mozna powiedziec ze Ronaldinho byl nieudanym transferem, bo gdyby byl udanym to dalej gralby w Barcelonie.

0

co ty robisz za wywody chlopcze. argumentow zabraklo to sie chwytasz jakis pobocznych tematow. Ronaldo odpadl z Mundialu z Mistrzem Swiata przegrywajac 1-0 po wyrownanym meczu. Messi dostal czworke od Niemcow. Ronaldo trafil bramke (nie ze spalonego jak to mowisz) a Messi nic.poza tym po co wywolujesz tu Ronaldo? kompleks? przeciez to nie Ronaldo dostal Zlota Pilke w 2010, stad przytoczylem messiego ktory niczym nie zasluzyl na Zlota Pilke 2010 no bo czym?
Tym ze wygral lige? Sneijder tez ja wygral i co z tego.
Ponadto Wes dolozyl do tego Lige Mistrzow, gdzie razem z Inter wyrzucil Messiego z Barca. Dolozyl tez Puchar Wloch, KMS i Superpuchar Wloch. Messi "tylko" wygral lige. Mundial to tez przewaga Wesa nad Messim i to spoooora. final Mundialu a cwiercfinal i porazka z Niemcami 4-0?? poza tym 5-0 w bramkach dla Sneijdera... roznica jest ogromna.

0

Cochise - jak napisał Sęp, pewnie to było spowodowane tym ciągłym naciskaniem hiszpańskiej prasy aby dać ZP Casillasowi. W końcu to ich bohater narodowy...kapitan reprezentacji i w ogóle...

0

Piotr1985 mimo wszystko jak mozna mowic ze Sneijder czy Robben to nie trafione transfery? tak w sumie to Kaka byl bardzo trafionym transferem bo przyszedl za 65 mln a zarobil dla klubu dzieki swojemu wizerunkowi znacznie wiecej...

0

Sanchez? serio? caly sezon wszyscy tutaj na niego jada i chca go wywalic a ty go jeszcze bronisz?
Song? prosze...zobacz co on gral w Arsenalu
Villa? co do villi to pisalem tez o jego kontuzji ale nawet wy widzicie ze sie tu marnuje. wszyscy chcieli tutaj jego odejscia aby odbudowal swoja forme bo vilanova nie chcial mu dawac szans. nie pamietasz tego?

wracajac do kaki to on nie mial 1 czy 2 kontuzji ale ciagle gdy lapal juz forme i gral na przyzwoitym poziomie to wypadal na 2 tygodnie i tak w kolko. 1 jego sezon byl w miare udany, w 2 leczyl kontuzje i wrocil w nowym roku dopiero nie grajac nic ciekawego, ale po takiej kontuzji trudno szybko wrocic. 3 sezon jak mowilem...przeblyski i kiedy wydawalo sie ze wraca do formy...wypadal na tydzien, 2 i tak w kolko. ten sezon klapa. ale nie dostaje duzo szans bo Mou stawia na Ozila.
mnie osobiscie i tak zawiodl bo liczylem na cos wiecej mimo faktu ze nie przychodzil do nas ten Kaka ktory zdobyl ZP w 2007 ale juz jako troche slabszy gracz.

0

nooo narazie 1.. brawo. ale jakos nie widze tego zeby ciagnal reprezentacje az do finalu, potrojnej korony bedac wiodaca postacia zespolu i wielki wystep na mundialu tez nie nalezal do niego. sezon sneijdera byl prawie idealny, zrozum. zabraklo tylko mistrzostwa swiata.

0

skubi07 - ale Real to nie jest jakis ogorek tylko NAJWIEKSZY KLUB WE WSZECHSWIECIE i tam nie ma czegos takiego jak gra za zaslugi. szacunek? a kto Ikera nie szanuje? dlaczego ma niby bronic skoro Lopez robi to bardzo dobrze i prezentuje poziom wyzszy niz Iker w ciagu ostatnich 2 lat. nie rozumiem tego. Przeciez roznica miedzy nimi jest ogromna. Lopez gra to co Iker gral kilka lat temu kiedy uwazano go za najlepszego. Nie boi sie gry w powietrzu, rzuca sie do kazdej pilki, lepiej gra nogami. Chyba kazdy widzi jaka jest roznica. z Ikerem CO MECZ byl stracony gol po stalym fragmencie gry...

0

haha 4 sezony takie jak Sneijder? i to u kilku pilkarzy? hahahah

wymien tych kilku pilkarzy ktorzy byli LIDERAMI SWOJEGO KLUBU I REPREZENTACJI zdobywajac POTROJNA KORONE a na MUNDIALU DOPROWADZILI REPREZENTACJE DO FINALU STRZELAJAC 5 BRAMEK!!! niektorzy wielcy napastnicy mieli zero. chyba wiesz o kim mowa.

0

Huntelaar? zobacz co on gra w Schalke. i to jest klub jego pokroju bo odszedl do Milanu i tam tez nie zachwycal. w Schalke gra bardzo dobrze. vaart? gral dobrze w Madrycie, odszedl do Tottenhamu i tam gral jeszcze lepiej. Sneijder? udane sezony w Madrycie (kibice nawet chcieli by zostal) a potem w Interze. (jesli juz, to Inter mogl go zepsuc, bo tam spadl pod wzgledem sportowym). Sahin zmarnowany, racja. Robben? bez przesady...to samo co Sneijder, tyle ze on jeszcze gra na wysokim poziomie. TOP5 na swiecie jesli chodzi o skrzydlowych. Drenthe? kto to jest w ogole. za slaby po prostu byl na Real. Gago ok.
Piotr - van Nistelroy? haha. krol strzelcow w barwach Realu, 2 mistrzostwa do ktorych ogromnie sie przyczynil a 3 sezon pauzowal przez kontuzje po czym odszedl bo w nastepnym kupiono Benzeme i Higuain wystrzelil. Poza tym zobacz na jego wiek. Gratuluje przykladu chlopcze. Sneijder, Robben hah skad ty te przyklady bierzesz? czytaj wyzej co napisalem. Diarra? czy on gral zle w Madrycie? gral dobrze, odszedl bo chcial grac w pierwszym skladzie. Coentrao? ... ponawiam pytanie - skad bierzesz te przyklady? jest lepszy od tego chomika alby moim zdaniem. chodzi mi tutaj TYLKO i WYLACZNIE o gre w defensywie. Kaka? raz ze on juz przychodzil jako pilkarz slabszy od tego ktory zdobywal w 2007 roku Zlota Pilke a 2 kontuzje ciagle go nekaja. no i wygrac rywalizacje z Ozilem to tez problem.
I tak...potrzebuje wiecej argumentow chlopcze :) tylko postaraj sie bardziej bo widze ze na futbolu sie nie znasz skoro rzucasz takimi nazwiskami w kontekscie zmarnowania pilkarza.

0

MadridistaForEver po prostu kompleks. Niektorzy maja obsesje do tego stopnia, ze wygranie mistrzostwa w Madrycie (nie na Bernabeu, ale po prostu w stolicy) jest warte jeszcze wiecej.

0

fcbarca veb wymieniaj te nazwiska zmarnowane przez Real. owen, kaka i co dalej? chociaz obydwaj byli wielcy lecz kontuzje im przeszkodzily.

0

kolejny nienormalny... kiedy wszyscy zrozumieja ze nie gra sie za zaslugi i za osiagniecia tylko za to jak sie spisuje na treningach, jaka sie ma forme itd. a nie... moze niech barca cruyffa zakontraktuje i go wystawia w skladzie, przeciez on jest legenda barcy

0

Diabelek - to ze sanchez ma teraz 3 mecze z rzedu na dobrym poziomie o niczym nie swiadczy. nie gra nawet polowy tego co gral w poprzednim klubie wiec jego potencjal zostal zmarnowany przez barce. villa? ok, wiek nie ten + ta kontuzja. no ale to ze sie teraz tutaj marnuje to fakt. jeszcze kilka miesiecy temu wszyscy zyczyli mu odejscia z barcy dla jego dobra bo vilanova nie dawal mu szans. song solidny zmiennik? chyba tylko na ostatnie druzyny z ligi. zobacz co on gral w Arsenalu...marnuje sie.
Ibrahimovic - nie pasuje do stylu? toz to tak mozna o kazdym graczu powiedziec tlumaczac jego gre.

0

xavi dzieciaczku jestes naprawde smieszny. najpierw wyjezdzasz z tym "kiedy ROnaldo ostatnio cos wygral". odpowiedz: rok temu liga, potem superpuchar z twoj barca a teraz jest w finale cdr po wyeliminowaniu barcy. zapomniales o tym? a teraz wyjezdzasz z 5-0 ktore bylo daaaaawno temu. porownaj sobie ostatnie wystepy Ronaldo i twojego boga messiego w GD.

ostatni mecz ligowy - Ronaldo nie gra i wchodzi dopiero z lawki a z pique robi przescieradlo i obijal poprzeczki. messi gra od poczatku i poza golem na pocieszenie nic wielkiego nie robi i jest niewidoczny - + dla CR7
w CDR na cn - 2 gole Ronaldo brak messiego
w CDR na Bernabeu - Ronaldo aktywny a messi zwalil 2 dobre sytuacje
ligowy na CN na remis
superpuchar hiszpanii na bernabeu + 2 Ronaldo
na camp nou + dla Ronaldo bo messi poza golem z karnego
ligowy 2011/12 na cn - ROnaldo gol dajacy mistrza. messiego nie ma.
i w koncu cdr 11/12 w STYCZNIU!!! tam messi ostatni raz zagral na rowno z ROnaldo (na rowno bo Ronaldo 2 gole w 2 meczach) wiec z czym do ludzi? twoj messi nic nie gra w GD od kiiiiiiiiiilku meczy a Ronaldo wrecz przeciwnie dzieciaczku.

0

hawaj_ldz - real niszczy takich pilkarzy? a co wy zrobiliscie z sanchezem, villa, songiem, ibrahimoviciem?? hipokryzja do potegi

0

duch toma joad - nic w tym dziwnego. takich neymarow pragna tylko gimbuski co sie na yt za duzo filmikow naogladali a ligi brazylijskiej w zyciu na oczy nie widzieli. ten neymar to przereklamowany jest.

0

xavi890 - jestes idiota? od kiedy trofea sa wyznacznikiem tego czy dany pilkarz sie wypalil czy nie?
ronaldo sie wypalil hah...i dlatego od kilku sezonow gwalci twoja barcelone bijac rekordy goli w gd z rzedu ... to chyba niezbyt dobrze swiadczy o twoim klubie skoro wypalony pilkarz tak was tlamsi.

0

xavi - wow ale swietnie ta hiszpania grala na tym euro 2012, no magia po prostu. hiszpania to nie jest taki zespol jak francja z lat 98-00 czy obecna portugalia ktory ma swojego lidera i gdy go zabraknie to graja slabiutko wiec to ze nawet kilku graczy zagra slabo i tak hiszpania duzo nie straci bo jest pelno graczy ktorzy wejda z lawki i dadza tyle samo. ten zespol po prostu nie ma lidera. a xavi? hah, 1 swietny mecz na euro w finale i tyle.

0

mariben85 - do grudnia gral slabiutko i zostal obwolany najgorszym transferem w hiszpanii i jak widze niektorzy opieraja swoje zdanie na tym co przeczytaja w prasie. bo od tego roku Modric gra bardzo dobrze i z pewnoscia zjada xaviego chociaz to nie jest jakims wielkim wyczynem, jak juz wspomnialem - wypalil sie 2 lata temu. mnie jakos modric nie przekonuje i zwolennikiem transferu bale nie jestem ale po prostu stwierdzam fakt ze modric od tego roku gra dobrze.

co za roznica czy oglada sie mecze w c+ czy necie?

0

coole - ja nie mowie czym jest barca bez xaviego tylko stwierdzam fakt ze ten pilkarz wypalil sie juz 2 lata temu. 2011 rok to byl jego ostatni wielki sezon.

0

xavi - obecnie xavi nie ma startu do Alonso i to jest fakt. dziadzia sie juz wypalil 2 sezony temu. zacznij ogladac mecze a nie jedziesz na opinii sprzed 4 lat

0

skoro to zacytowala i wallas glupia emotke raczej znaczy ze sie z tym zgadzasz... czyli jestes niezbyt rozgarnieta

0

sorry zly przyklad..xavi juz od 2 lat jest wypalonym dziadziem :)

0

asysty sa jakims wyznacznikiem? ile ma ich dziadek xavi?

0

mariben85 - haha bale gniecie neymarka i to jest fakt. nie jeden kibic barcy ci to nawet powie. modric? coz..zacznij ogladac mecze a potem paplaj pyskiem )

0

EdB - stare dobre czasy to wroca kiedy barcelona znow bedzie lata swietlne za Realem jak to bylo na przestrzeni calutkiej historii hiszpanskiej pilki.
nie wiem zreszta jak mozesz sie smiac z wystepow Realu w Champions po 7-0 z bayernem? to nawet upokorzenia Realu z Live 4-0 w 1/8 nie byly tak wielkimi.


co mnie interesuje ze jest dziewczyna? to znaczy ze moze wiecej od innych uzytkownikow? ...

0

0

krzysiexbarca - realmadrid.com to oficjalna strona Realu i tam konta nie mam. nie wiem w ogole czy mozna tam zalozyc sobie konto.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?