0

ze sportowców Ronaldo bije wszystkich

0

Marne masz pojęcie o futbolu. Jak liga może być sprawiedliwa skoro Barca z Realem dostają po 150 mln rocznie a Atletico 40 a drużyny ze spadku około 2 mln?

0

Wtedy Barca z Realem zgodziliby się nawet na 50 mln z praw do transmisji, bo za mecze też jest kasa a jak każdy by dawał walkowera w meczu z Barca i Realem to te kluby by prawie zysku nie miały z ligi.

0

No i mają rację a żałosne jest to jak ktoś myśli inaczej ale to już jego sprawa.

0

Ja na miejscu każdej ekipy z Hiszpanii odpuszczałbym po prostu mecze z Barcą i Realem - dawał walkowera i jedyne mecze ligowe jakie rozgrywałyby oba kluby (Barca i Real) to GD. Wtedy przystaliby na normalne prawa ale w Hiszpanii nie mają jaj ani głowy, żeby coś takiego zrobić. Podział powinien iść mniej więcej po równo a nie, że różnica między 1 i 2 drużyną a tą 3 w tabeli wynosi 100 mln.

0

Rhathamata gówno wiesz jak było z jego przenosinami także milcz :)

0

Piotrek glupiutki jestes oj glupiutki. Pewnie ze chcialby miec trenera ktora ze slabymi druzynami wygrywal LM a dla CFC po 40 kilku latach zdobyl mistrza

0

swoje w Realu zrobił i może odejść jako...może nie jako zwycięzca ale może odejść będąc zadowolony ze swojej pracy, bo on przyszedł do Realu głównie, żeby nadać blask tej drużynie (przejść 1/8) i zdetronizować Barcelone. Misja wykonana. Gracies MOU!

0

z punktu widzenia kibica Barcy to chyba normalne ;O

0

sportowo tez beda slabsze bo Real w 2011 i 2012 to nie ten sam Real co teraz. To samo co Barca -.-

0

GD beda nudne :( Mou-Guardiola to bylo cos a teraz nie ma zadnego z nich szkoda.

0

trafna uwaga

0

uwielbialem Ronaldo i nadal go lubie ale to co gra Messi to jest poezja. Najlepszy pilkarz w historii a Maradona z Pele moga mu buciki czyscic. Uwielbiam Ozila ale Iniesta go gniecie. To geniusz. Troche slabszy od Zidane'a ktory razem z Messim sa najlepszymi graczami w historii. Lubie Casillasa, Ramosa, Marcelo, X.Alonso, Di Marie i Benzeme. Ale co z tego jak ten klub jest smieszny? I to mnie boli. Bo tam gazety rzadza a nie trener. Teraz sie to zmienilo i Mou rzadzi ale juz go wykurzyli.
Z FCB podoba mi sie oczywiscie Messiasz, Iniesta, Villa, Puyol, Cesc z AFC itp. Najbardziej podoba mi sie ten trend na Barce i Messi'ego. Jak oglądam mecze Barcy na Camp Nou to czuje sie jak w kinie na dobrym filmie (to jest komplement).

0

Co do Orlowskiego to kibice RM mowia ze to fan Barcy a fani Barcy ze on kibicem Realu. Sam Orlowski mowi ze jest "koneserem futbolu".

0

Leb, tristan, sasuke, golmaxta, Gregman

bo jak zaczynalem sie interesowac pilka to lubilem CR7 i kibicowalem United (zanim wygrali LM). Ogladalem malo meczy, jedynie te w tvp bo neta mialem slabego. ale jak CR7 odszedl do Realu to zrozumialem ze tylko on mnie trzymal przy Manchesterze. Jaralem sie projektem Realu i przyjsciem gwiazd, ale jaralem sie tez Barca. Messi, Iniesta, Eto'o i potrojna korona. I Guardiola. Mialem dylemat co wybrac. Specjalnie dla tej ligi kupilem cyfre plus i od sezonu 09/10 ogladam wszystkie mecze Barcy i Realu i sledze obydwie strony Realmadrid.pl i FcBarca.com. Z poczatku bylem bardziej za RM bo mimo wszystko Ronaldo to byl moj gracz z United ale Barca grala znacznie ladniej i oni mi sie podobali bardziej. Po 2 latach zrozumialem ze nie mozna kibicowac rownoczesnie 2 klubom i to rywalizujacym ze soba i wybralem Real. To byla koncowka sezonu 10/11 i od tamtego czasu tylko Real. Ale teraz naszly mnie znow dylematy. Uwielbiam lige hiszpanska bo sa tutaj najwieksi pilkarze na swiecie, najlepsi w historii (Ronaldinho, Messi, Zidane, Ronaldo, CR7) i najlepsze/najwieksze zespoly (Barca,Real). Do tego futbol jest finezyjny i przyjemny dla oka. Ale czy tak zawsze bylo czy tylko teraz jak jest Ronaldo i Messi? Iniesta i Ozil? Bo nie ukrywajmy...teraz jest wielka moda na lige hiszpanska. I moze to mnie tez tak ciagnie tutaj. A co jak Messi kiedys odejdzie i CR7 tez? Czy liga hiszpanska dalej bedzie taka ekstra? I tutaj pytanie do starszych kibicow ktorzy sledzili regularnie La Lige tak w latach 2000-09. czy liga wtedy tez byla taka emocjonujaca jak teraz?

0

Mam do was pytanie. Otoz podobaja mi sie 2 kluby. Real i Barcelona. Bedac kibicem obu tych klubow jednoczesnie (tak jak np. Orlowski z canal plus ktory interesuje sie hiszpanska pilka i kibicuje hiszpanskim druzyna) bede sezonowcem?

0

a co za roznica ile za niego zaplacili? nie wasza kasa tylko klubu. poza tym na pewno w kontrakcie bedzie zapisany jakis % z wizerunku pilkarza dla barcy. zalozmy ze kontrakty reklamowe neymara sa warte 40 mln rocznie a bedziemy mieli np. 50 % to rocznie ciagniemy 20 mln. pensja zalozmy 10 mln (mam nadzieje ze 7 nie przebije) to 10 mln w kieszeni. 6 letni kontrakt i caly neymar splacony + pensja oplacona a do tego dochodzi sprzedaz koszulek, gadzetow i jeszcze wieksza promocja klubu.

0

messi w 2009 tez mial 21 lat i 62 mln wtedy za niego byloby smieszne. to ze jest mlody lepiej dla nas bo dluzej pogra na wysokim poziomie. i do tego jeszcze sie rozwija wiec bedzie jescze lepszy. za 3-4 lata to on bedzie z leo walczyl o zlota pilke tak jak teraz robi ro ronaldo. a jak leo zabraknie to neymar bedzie je zbieral. no chyba ze kogos odkryja.

0

gaspar a myslisz ze sam messi bedzie nas ciagnal caly sezon? ville lubie ale juz nie te lata niestety. pedro i sanchez drewna. neymar sie przyda. jeszcze silva i hummels.

0

no to neymar w barsie :)

witamy :D ale bedzie kosa. villa musi zostac - neymar messi villa :DD

0

przychodzi pepe i higuain do macdonalda
- dwa wieśmacki
- widze ale co podac

to tez dobre

0

co to za turniej na ktorym gra

0

z kim gra janowicz

0

czyli dobre kiwki, efektowna gra i raz na jakis czas genialny mecz. to wsio

0

juz predzej bedzie mozna stwierdzic ze bedzie takim di maria barcelony

0

ci co mysla ze bedzie drugim ronaldinho szybko sie zawioda.

0

w hiszpanii sportowe da sobie rade. hiszpania to nie anglia a obroncy w la liga duzo nie roznia sie od tych z brazylii. barsa real atletico valencia. troche bilbao. reszta druzyn to samych ogorasow ma w skladzie i to na kazdej pozycji. sevilla jeszcze jaki taki ma sklad no i malaga. czyli druga polowa tabeli to druzyny pokroju tych z brazylii. dokladajac do tego fakt ze wiekszosc ekip z barsa czy rm nie graja o pkt bo szkoda sil i kontuzji to neymar nie ma szans by zgasnac w hiszpanii. no chyba ze sie osra ta presja. no i tez oczekiwania...bo wy nie widzieliscie zadnego jego meczu w santosie za wyjatkiem tego z barsa i moze mecze reprezentacji ogladacie. widzicie jak slabo tam gra...sztuczek robi pelno i czesto mu wychodza ale to sa dodatki a za duzo mu nie pomagaja.

drugi ronaldinho? dobre.

0

wiadomo

0

neymar robi najwieksze show. wieksze od lm10 i cr7. ale bedzie jak zagra w rm albo fcb u boku tych geniuszy.

0

a na real nagonka ze kupuja i nie wychowuja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?