Fernando Torres
Dołączył/a: luty 2012
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
free kickow nie wrzucalem nawet. i zapomnialem o golu z bvb w grupie i lobie z galatasaray.
0
z tego sezonu?
takich goli messi w zyciu nie wsadzi.
0
poza tym takie okienko jak mial real w 2009 to chyba najlepsze. cr7 za 95 mln - najlepszy pilkarz anglii, kaka naj pilkarz wloch za 65 mln i benzema za 35 melonow naj pilkarz francji, szkoda ze riberyego wtedy nie sprowadzili bo o decimie juz dawno by tam nie mowil a raczej ja wspominal.
0
messiah16 dzisiaj nie ma opcji zeby wielki klub gral samymi wychowankami. nawet barca wyklada krocie - ibra, villa, cesc, alves, czychrynski (wtf??), mascherano tez troche kosztowal..
0
w realu ronaldo na jednej bale na drugiej i cavani na szpicy i na real nie ma bata. bayern sie nawet osra.
0
ronaldo robi wieksze show. jego gole sa ladniejsze. messi robil (ROBIL) extra rajdy ale cos w tym sezonie wiekszosc jego goli to dobitki albo dolozenie nogi. taka prawda.
0
pires10 - tacy jak iniesta czy messi sa niedostepni na rynku za zadna cene. poza tym w anglii trudniej wygrac lige, puchar i daleko zajsc w lm. zeby cos takiego osiagnac w anglii (potrojna korone) to trzeba lawki 3x takiej jaka ma barca
0
wystarczy sie odrobine na pilce znac. widac to na przykladzie tego grubego z reprezentacji hiszpanii. siedzi na tej laweczce caly czas i nawet dupy nie podniesie a wygrywaja. no ale od vilanovy wielkiego geniusza ktory cesca wystawia na ataku bo tak kiedys guardiola zrobil wymagal nie bede.
on przekazuje pilkarzom to co zapamietal za asystenta guardioli i nic wiecej. zalosna kopia pepa. on powinien caly czas byc asystentem trenera i podawac trenerowi wode a nie wystawiac sklad i ustalac taktyke.
nie chwalac sie w fife 08 mialem taki sklad i taka taktyke ze na symulacji po 8-0 wygrywalem a vilanova takie becki to by prawie od bayernu dostal...
0
najbardziej zalosne sa wlasnie takie smieszne, MALE klubiki ktorym uda sie wychowac wielka gwiazde i od razu zadaja za niego gigantycznych pieniedzy i chca trzymac jak najdluzej. zalosne.
0
mimo wszystko klubowe osiagniecia gento sa duzo wieksze. 6 pucharow europy? nikt nigdy tego nie przebije. 12 mistrzostw? chyba fergie z giggsem maja jedynie wiecej.
0
lol co wy chcecie od mikiego? ja do niedawna ogladalem wiekszosc meczy chelsea. jak torres byl na lawie to wlaczalem tv tak w 60 min sprawdzic czy jakas zmiana i ewentualnie na stronie chelsea sie pytalem innych czy torres juz wszedl. a wy na niego najezdzacie...
0
z takim skladem to ja bym potrojna korone walnal...
0
oj glupiutki jestes miki oj glupiutki. znam pilkarza ktory tworzy wieksze show niz messi.
missiah16 wiadomo. oprocz pilkarza jest tez czlowiekiem :)
0
ej a co pedro takiego zrobil w tym sezonie? ta bramke z psg odpuscie bo tam villa wiecej zrobil. remontada z sevilla to tez zasluga villi. a pedro? nic. zero.
0
WholsPitoVilanova ja po prostu staram sie byc obiektywny :) ale dzieki. chyba kazdy widzi ze pedro to juz nie ten pedro z magicznego MVP a sanchez juz 2 sezon u nas gra i o ile ten pierwszy nie najgorszy to ten to katastrofa.
0
co z tego ze zaczal sie podnosic z kolan? umiejetnosci ma i zaczyna lapac forme na...maj. kiedy juz po rozgrywkach... zlapie forme na miesiac a raczej zacznie lepiej grac co bylo logiczne ze kiedys musial zaczac lepiej grac bo to jest niemozliwe zeby ktos tak slabo gral caly rok. 1 miesiac w ciagu calego roku to za malo. sprzedac. sprzedac razem z pedro ktory NIC nie wnosi do druzyny. pressing ktory i tak juz mu nie wychodzi to troche za malo. a przyjac pilke i oddac ja do tylu to i ja bym mogl. to sa dobrzy gracze ale na valencie albo malage a nie na barce. zrozum to
0
miki messi ma racje. 2010/2011 villa to byl villa. mial juz euro, mial mundial, przyszedl i wygral lige i lm. mozna powiedziec ze brakuje mu motywacji, wiek tez idzie w gore no i ta nieszczesna kontuzja. do tego czesto gral na skrzydle a on v vcf byl typowa 9.
0
natall11 nie wiem czy to prawda ze podoba ci sie pedro jak to pisal ktos nizej ale po tym jak go bronisz..wnioskuje ze tak bo za zadne aspekty sportowe w tym sezonie chwalic go nie mozna wiec nie próbuj tego robic
0
gaspar ja wiedzialem ze go nie odrodzi. szkoda ze sie skonczyl bo napadzior byl extra i do tego sliczny
0
a wy kogo najbardziej chcecie w barcy? hummels, neymar? sport dzis pisze ze barca za 20 mln chce oscara z chelsea
0
Gaspar
kilka lat temu moze tak ale teraz juz za pozno na jego transfer a szkoda
0
lol nie mam kanalu 36. 35 to c plus sport i potem 40 jest i n sport
0
sanchez? wole pedro
ja widze nasz napad tak: neymar messi aguero i wszyscy klekaja przed nami. srodek oczywiscie busi a przed nim iniesta i ... tutaj xavi/cesc i ktos musi przyjsc. moze gundogan, ale on chyba nie pasuje do naszego stylu. ja bym isco widzial. obrona to od lewej: alba, hummels/silva, pique (tak, pique..albo para hummels - silva) i na prawej alves i ciagle kogos szukam. bramka fajnie jak y de gea przyszedl.
0
xname
milan roma gdzies w tv? bo na cplus nie ma
0
natall11 troche dystansu
0
juliancarax na tej pielgrzymce to bedzie fun w cholere :)..
0
natall1 bo nie masz poczucia humoru
0
Miki_Messi2001 robimy porzadek z tym madryckim psem thexxx?
0
thexxx
tak wlasciwie to WYPIERDALAJ STAD jak masz prowokowac. kumasz czacze? bo cie razem z Miki_Messi_2001 dojdziemy. ale on juz chyba poszedl spac
0
thexxx
mowisz ze real lepszy od barcy? tak? bo co? bo ma lepszy bilans spotkan? to powiedz mi kto jest lepszy? real czy espanyol? czekam na odpowiedz