4

Obaj bredzicie. Żadnej propagandy religijnej w piłce !!!

4

Uwielbiam Goden Zonen ale Clissen jest za slaby. W ogole taki sztywny i bezjajeczny.

2

Zgadzam się. Ma cechy Alvesa. Brak mu tylko tego poziomu agresji co u Daniego. Będzie dobrze.

0

Smutna rzeczywistosc. Moze Ney sie opamieta i cos zadziala.

0

Obaj sie nadadzą. Lemos chyba na prawej też może grać.

0

Sprzedałbym go ! Lemos i jedziemy z sezonem.

3

Tak masz rację. Do tego te polskie korzenie :)

0

Villareal szuka napastnika po kontuzji Soldado. Dobry kierunek dla niego.

0

Ciekawa rywalizacja będzie po lewej stronie. De facto Umtiti tez moze grać na LO. Alba musi sie wziac do roboty. Obawy mam tylko z prawą stroną obrony. Nie mamy tam klasycznego obrońcy.

0

Pojawia się i znika. Na lewym skrzydle ataku ustawiony.

1

Widać po nim talent. Pamiętam wiadomości że już ma do nas przyjść i nagle Real. Błąd możliwe że słono za to zapłacimy w bezpośredniej rywalizacji.

9

Dwa miejsca dla Ruskich. Jaja jakieś.

1

haha trochę nie ta skala. Co Arda daje poza dreptaniem ? Mega wpadka Lucho, jak Pepa z Czygrą. Ukraińca mieli odwagę sprzedać po sezonie... Jak Verme oddajemy to nam potrzebny jest obrońca. Marqinihios pokrywający pozycję stopera i prawego byłby wymarzony. Lemos ?

0

Może wrócimy do Lemosa...

3

Bede nudny ale szkoda wielka ze nie chcemy kupic Lukasa Pereza. W najlepszym wieku nie zuzyty, lewa noga, gra na dwoch pozycjach, bramkostrzelny. Ja w nim widze duzo cech D. Villi. Kupmy go za te marne 20 mln ...

2

Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana... Tych niewypałów to mamy kilka: Geovanni, Rochemback, Keirrison ... W końcu moze trafiliśmy w"10" !

6

Lukas Perez ! To jest sensowna opcja !

0

Zwalniają pensje. O to chodzi działaczom. A że nie mało u nas zarabiają to inni nie palą się do ich zatrudniania. Chory klimat byłby w drużynie gdyby 90 % ekipy zarabiało po milionie a Messi 20, nawet gdy mu się należy. Muszą spłaszczać ta strukturę.

2

Perez najlepsza opcja. koszt 20 baniek - lewa noga gra na "9" i "11". Na co czeka zarząd ?

0

Niezły numer będzie jak się okarze że lekarze powiedzą "niet" !

0

Może Douglasa Sevilli wcisnęliśmy w ramach kosztów ?

0

Arda, Rafa albo Samper zrobią out...

0

Jakby przyszedł Marqunhios to bym był za odejściem Masche. Na DP to on u nas nie pogra.

2

Wielki Luis ! Szczery i naturalny, a co najważniejsze wyborny zawodnik.

0

FSB się angażowało w fałszowanie wyników, CIA myślisz że tez to robi ?

0

Zgadzam się. Co Lucho chce z tego Turka wyciągnąć ? Podania, asysty, gole ? On tego nie ma. Agresywność w pressingu, odbiór ? Niby on to miał, ale ja go kojarzę z idiotycznym zachowaniem - patrz rzucanie butami w meczu z "nami', łapanie kartek itp. Nie ma strzału - prostopadłego podania - na dodatek leni się w bieganiu i zaangażowaniu w grę. Niewypał, piszcie co chcecie.

0

Jak w tym roku nie wypali jego gra u nas to mam nadzieje, że się go pozbędziemy...

0

Jakby nam sprzedali Marqunhiosa to mozna by sprzedac Rudego i Verme.

1

On dostał wielkiego minusa w naszym klubie za wąty, które okazywał Eusebio w Barcelonie B. Myślę że to ostatecznie zniechęciło klub do inwestowania w niego. Praca jego menadżera też swoje zrobiła. Myślę że pensja jakiej rządał była ponad przeciętna. Raczej do nas nie wróci.

0

Mam inne zdanie. Wg mnie gra własnie genialnie na tej pozycji gdyż nie fauluje dużo, kartek ma bardzo mało. Określenie "Boi się czasem włożyc nogę" rozśmieszyło mnie :) Praktycznie nie ma rzutów wolnych na nasża bramkę. Jak Masche zacznie tam grać to będzie jazda i w każdym meczu kartka. Drugiej takiej Grzałki nigdzie nie ma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?