Galford
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Obaj bredzicie. Żadnej propagandy religijnej w piłce !!!
4
Uwielbiam Goden Zonen ale Clissen jest za slaby. W ogole taki sztywny i bezjajeczny.
2
Zgadzam się. Ma cechy Alvesa. Brak mu tylko tego poziomu agresji co u Daniego. Będzie dobrze.
0
Smutna rzeczywistosc. Moze Ney sie opamieta i cos zadziala.
0
Obaj sie nadadzą. Lemos chyba na prawej też może grać.
0
Sprzedałbym go ! Lemos i jedziemy z sezonem.
3
Tak masz rację. Do tego te polskie korzenie :)
0
Villareal szuka napastnika po kontuzji Soldado. Dobry kierunek dla niego.
0
Ciekawa rywalizacja będzie po lewej stronie. De facto Umtiti tez moze grać na LO. Alba musi sie wziac do roboty. Obawy mam tylko z prawą stroną obrony. Nie mamy tam klasycznego obrońcy.
0
Pojawia się i znika. Na lewym skrzydle ataku ustawiony.
1
Widać po nim talent. Pamiętam wiadomości że już ma do nas przyjść i nagle Real. Błąd możliwe że słono za to zapłacimy w bezpośredniej rywalizacji.
9
Dwa miejsca dla Ruskich. Jaja jakieś.
1
haha trochę nie ta skala. Co Arda daje poza dreptaniem ? Mega wpadka Lucho, jak Pepa z Czygrą. Ukraińca mieli odwagę sprzedać po sezonie... Jak Verme oddajemy to nam potrzebny jest obrońca. Marqinihios pokrywający pozycję stopera i prawego byłby wymarzony. Lemos ?
0
Może wrócimy do Lemosa...
3
Bede nudny ale szkoda wielka ze nie chcemy kupic Lukasa Pereza. W najlepszym wieku nie zuzyty, lewa noga, gra na dwoch pozycjach, bramkostrzelny. Ja w nim widze duzo cech D. Villi. Kupmy go za te marne 20 mln ...
2
Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana... Tych niewypałów to mamy kilka: Geovanni, Rochemback, Keirrison ... W końcu moze trafiliśmy w"10" !
6
Lukas Perez ! To jest sensowna opcja !
0
Zwalniają pensje. O to chodzi działaczom. A że nie mało u nas zarabiają to inni nie palą się do ich zatrudniania. Chory klimat byłby w drużynie gdyby 90 % ekipy zarabiało po milionie a Messi 20, nawet gdy mu się należy. Muszą spłaszczać ta strukturę.
2
Perez najlepsza opcja. koszt 20 baniek - lewa noga gra na "9" i "11". Na co czeka zarząd ?
0
Niezły numer będzie jak się okarze że lekarze powiedzą "niet" !
0
Może Douglasa Sevilli wcisnęliśmy w ramach kosztów ?
0
Arda, Rafa albo Samper zrobią out...
0
Jakby przyszedł Marqunhios to bym był za odejściem Masche. Na DP to on u nas nie pogra.
2
Wielki Luis ! Szczery i naturalny, a co najważniejsze wyborny zawodnik.
0
FSB się angażowało w fałszowanie wyników, CIA myślisz że tez to robi ?
0
Zgadzam się. Co Lucho chce z tego Turka wyciągnąć ? Podania, asysty, gole ? On tego nie ma. Agresywność w pressingu, odbiór ? Niby on to miał, ale ja go kojarzę z idiotycznym zachowaniem - patrz rzucanie butami w meczu z "nami', łapanie kartek itp. Nie ma strzału - prostopadłego podania - na dodatek leni się w bieganiu i zaangażowaniu w grę. Niewypał, piszcie co chcecie.
0
Jak w tym roku nie wypali jego gra u nas to mam nadzieje, że się go pozbędziemy...
0
Jakby nam sprzedali Marqunhiosa to mozna by sprzedac Rudego i Verme.
1
On dostał wielkiego minusa w naszym klubie za wąty, które okazywał Eusebio w Barcelonie B. Myślę że to ostatecznie zniechęciło klub do inwestowania w niego. Praca jego menadżera też swoje zrobiła. Myślę że pensja jakiej rządał była ponad przeciętna. Raczej do nas nie wróci.
0
Mam inne zdanie. Wg mnie gra własnie genialnie na tej pozycji gdyż nie fauluje dużo, kartek ma bardzo mało. Określenie "Boi się czasem włożyc nogę" rozśmieszyło mnie :) Praktycznie nie ma rzutów wolnych na nasża bramkę. Jak Masche zacznie tam grać to będzie jazda i w każdym meczu kartka. Drugiej takiej Grzałki nigdzie nie ma.